Gönderen Konu: Koordinatör Konusu  (Okunma sayısı 193 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı pistoltr

Koordinatör Konusu
« : 12 Haziran 2018, 04:42:14 »
1. Talep: DHD Koordinatörü tek gecede tüm DHD hazinesini kayıtsız şartsız kendi kendine borç vermiştir. Bu bencil ve kendi menfaatine dayalı aldığı karar dolayısıyla koordinatörün derhal görevden alınmasını talep ediyoruz.
Onaylayanlar:Fransa Cumhuriyeti
Reddedenler:Fransa Komünü, BHSC

2. Talep: Koordinatör yetkileri aşağıdaki gibi şekillenmelidir:
1- Koordinatör en az 4 devletin oyu olmadan hazinede oynama yapamaz.
2- Koordinatör kendi devletine borç vereceği zaman 4 oya dahil olarak DHD başkanının onayı gereklidir.
3- Koordinatör herhangi bir kararı kendi menfaatine aldığında(yetkisini kötüye kullanarak) derhal görevden alınmalıdır, DHD'ye 250.000 tazminat ödemelidir.
Reddedenler:Fransa Komünü, BHSC
« Son Düzenleme: 12 Haziran 2018, 04:50:27 Gönderen: pistoltr »
Kocaeli Büyükşehir Belediyesi İtfaiyesi

Çevrimdışı Bayoj

Ynt: Koordinatör Konusu
« Yanıtla #1 : 12 Haziran 2018, 04:47:19 »
1. Talep: DHD Koordinatörü tek gecede tüm DHD hazinesini kayıtsız şartsız kendi kendine borç vermiştir. Bu bencil ve kendi menfaatine dayalı aldığı karar dolayısıyla koordinatörün derhal görevden alınmasını talep ediyoruz.
Reddedenler:

2. Talep: Koordinatör yetkileri aşağıdaki gibi şekillenmelidir:
1- Koordinatör en az 4 devletin oyu olmadan hazinede oynama yapamaz.
2- Koordinatör kendi devletine borç vereceği zaman 4 oya dahil olarak DHD başkanının onayı gereklidir.
3- Koordinatör herhangi bir kararı kendi menfaatine aldığında(yetkisini kötüye kullanarak) derhal görevden alınmalıdır, DHD'ye 250.000 tazminat ödemelidir.
Reddedenler:

2 talebi de hem BHSC hem Fransız Komünü olarak reddediyoruz. Üstüne eklemeliyiz ki koordinatör olarak kimseye borç vermedik sadece kredi kriterlerini kaldırdık. 2. Talep Koordinatör makamını etkisiz hale getirmekten başka bir işe yaramayacaktır. Koordinatör makamının işlevini yitirmemesi ve görevi suistimal gibi bir şey yaşanmadığı için iki talebi de reddediyoruz.

Çevrimdışı pistoltr

« Yanıtla #2 : 12 Haziran 2018, 04:50:13 »
2 talebi de hem BHSC hem Fransız Komünü olarak reddediyoruz. Üstüne eklemeliyiz ki koordinatör olarak kimseye borç vermedik sadece kredi kriterlerini kaldırdık. 2. Talep Koordinatör makamını etkisiz hale getirmekten başka bir işe yaramayacaktır. Koordinatör makamının işlevini yitirmemesi ve görevi suistimal gibi bir şey yaşanmadığı için iki talebi de reddediyoruz.
Bir diktatörün kendine "ben diktatörüm" demesini beklemiyorduk zaten.
Kocaeli Büyükşehir Belediyesi İtfaiyesi

Çevrimdışı Hynkel

« Yanıtla #3 : 12 Haziran 2018, 09:15:20 »
Yahu bu başka ülke için oy verme işi nerden çıktı? Adam bırakmış oyunu başka oyuncu bulun ya da NPC olarak devam etsin. Ha yok derseniz ben de meksika, brezilya adına falan oy kullanmak istiyorum.
Hürriyet, Müsavat, Uhuvvet
Kilâb-ı zulme kaldı gezdiğin nâzende sahrâlar
Uyan ey yâreli şîr-i jeyân bu hâb-ı gafletten

Çevrimdışı Agnostik

• Vive la Révolution
  • Yönetici
  • *
  • Beğenildi: 42 kere
  • Bütün ülkelerin işçileri, birleşin!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 12 Haziran 2018, 09:17:36 »
Yahu bu başka ülke için oy verme işi nerden çıktı? Adam bırakmış oyunu başka oyuncu bulun ya da NPC olarak devam etsin. Ha yok derseniz ben de meksika, brezilya adına falan oy kullanmak istiyorum.

Bırakmadı. Gelene kadar bize devretti ki zaten aynı ideolojiye sahibiz.

Çevrimdışı kerem1249

« Yanıtla #5 : 12 Haziran 2018, 12:29:26 »
Koordinatör yetkileri için düzenleme yapacağımı size bildiriyorum. Ancak Demokrasi değerlerine olan saygımız her şeyden yüksektedir bu nedenle tasarıyı reddediyorum. BHSC görev süresi dolana kadar Koordinatör olacak.
Geldikleri gibi giderler...

Başkomutan Mareşal Cumhurbaşkanı Gazi Mustafa Kemal Atatürk

1881~

Çevrimdışı Hynkel

« Yanıtla #6 : 12 Haziran 2018, 13:47:25 »
Bırakmadı. Gelene kadar bize devretti ki zaten aynı ideolojiye sahibiz.
O zaman gelene kadar onun adına karar vermeyin. 50 tane eyaletim var hepsini vassal olarak serbest bıraksam 1 tane federal başkent olsa 50 tane oy hakkım mı olacak? Adam zaten online sürekli kulp bulmayın.

Çevrimdışı KoKi

« Yanıtla #7 : 12 Haziran 2018, 13:48:52 »
1. talebi redediyorum. 2. talebi ise üstünde değişiklikler sağlanırsa kabul edebilirim , şimdilik 2. talep için oy kullanmıyorum.
There lived a certain man in Russia long ago
He was big and strong, in his eyes a flaming glow
Most people looked at him with terror and with fear
But to Moscow chicks he was such a lovely dear
He could preach the bible like a preacher
Full of ecstasy and fire
But he also was the kind of teacher
Women would desire

Çevrimdışı Bayoj

« Yanıtla #8 : 12 Haziran 2018, 14:02:11 »
O zaman gelene kadar onun adına karar vermeyin. 50 tane eyaletim var hepsini vassal olarak serbest bıraksam 1 tane federal başkent olsa 50 tane oy hakkım mı olacak? Adam zaten online sürekli kulp bulmayın.

Hayat önceliklerini nasıl sıraladığını bilmiyorum ve beni ilgilendirmiyor da. Ama dostumuz üniversite sınavına gireceği için oyuna vakit ayıramıyor. Bu kadar anlayışsız ve suistimal ettiğimizi düşünüyorsan oyunu oynamamızın hiç bir amacı yok. Sonuç olarak oyun ve oyun için birbirimizi kırmaya gerek yok. @pistoltr ile oyunu oyunda bırakabildiğimiz için birbirmize sert muhalefet ediyoruz. Ama insanların tercihlerine ve özel durumlarına saygı duyulması taraftarıyım. Sonuçta burada düşman uluslararası ilişkiler uzmanları değil oyun oynamaya çalışan arkadaşlarız. Umarım serzenişlerim yerine ulaşır.

Çevrimdışı Hynkel

« Yanıtla #9 : 12 Haziran 2018, 14:09:48 »
Ben de o sınava gireceğim. Ha benim kafam biraz rahat o yüzden oyunu oynuyorum. Sınava girecekse bu son anda ortaya çıkmadı sene başındna beri tarihi belli. Ben ölsün gitsin demiyorum sadece oyunu bıraktı normal npc devletler gibi olsun diyorum.

Çevrimdışı kerem1249

« Yanıtla #10 : 12 Haziran 2018, 16:21:53 »
Ben de o sınava gireceğim. Ha benim kafam biraz rahat o yüzden oyunu oynuyorum. Sınava girecekse bu son anda ortaya çıkmadı sene başındna beri tarihi belli. Ben ölsün gitsin demiyorum sadece oyunu bıraktı normal npc devletler gibi olsun diyorum.
Sınavlar son anda 1 hafta ertelendi.

Oyunu kısmen oynayamayan kişiler adına oyun oynanabilmesini ve hamle yapılmasını doğru buluyorum. Benim ülkemi de @Agnostik 1 tur yönetti. Bu konuda saygılı olalım.
Geldikleri gibi giderler...

Başkomutan Mareşal Cumhurbaşkanı Gazi Mustafa Kemal Atatürk

1881~