Sağlığınız için #evdekalın.

Gönderen Konu: Unity of Command  (Okunma sayısı 3614 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı TheVikings

• Sağlık Müdürü
  • *
Ynt: Unity of Command
« : 02 Mart 2013, 21:28:32 »
Lemelem zamanımda kendim internette çok oyun aradığımı ve bilinen&reklamı iyi yapılan oyunları oynadığımı hatırlıyorum. Ve  hala bazı stratejinin dibi tabir edilen oyunlar internette de oluyor fakat oynayan veya değer veren az. Bu konu uzun bir yazı gerektirir.  ;)
Örnek verdiğim oyunlar biraz "spread the word" mantığıyla işliyor. Yapımcısının genel alıcı kitle kaygısı yok. Daha çok belli kesimleri düşünüp oyun yapıyor. Zaten bütçeleri gereği çok iyi grafik motoru geliştirme veya kiralama lüksleri yok. Ayrıca çoğu kimse tarihsel oyunları sevmiyor. Ayrıca güçlenip tüm dünyaya hükmetmek istiyor.  ;D
Benim bazı oyunları bulup ve edinmemin bir kısmı   rakiplerimlerimle oynadığım oyunlar sonucu oyun tavsiye etmeleri ve araştırma yapmam. Bu konuda bazı forumlar fikir veriyor. Misal Wargamer forumları. Benzer örnek Mitra adlı kullanıcı ile Ageod'un bir kaç oyunun oynamıştık daha sonra "War in the east" ve " hannibal" oyunlarının videolarını youtube için hazırlamış.
Bu oyunlarla bir süre haşır neşir olunca piyasadaki bazı oyunlar gözümde biraz değersiz kalıyor. Bu tabiki demek değil ki bir CK2 veya Napoleon total war(Darthmod) güzel oyunlar değil.
Sakin ol reyis.

Assassin's Creed Unity

Başlatan Reichstag

Yanıt: 216
Gösterim: 25451
Son İleti 31 Ocak 2015, 20:57:21
Gönderen: Atadam
Foruma ilişkin tüm bildirimlerinizi İletişim Sayfamız üzerinden yapabilirsiniz. 14 gün içerisinde yanıt verilecektir.