YENİ MOD VE YÖNETİCİLER ARIYORUZ - BAŞVURULAR İÇİN TIKLAYINIZ!

Gönderen Konu: Kötü Bilgisiyarlar İçin 56 Tane oyun (Alfabetik Sıralama)  (Okunma sayısı 428 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Armagedon

Eski Konu http://paradoxfan.com/forum/diger-oyunlar/t56384/
-Yeni Oyunlar Eklenmiştir Önerililer İçin Teşekürler @Revanchism @Bumin @25itroy25 @RoadWarriror  :)
-Alfabetik Sıralamaya Göre Dizilmiştir

A
1.Age Of Empires 1
2.Age Of Empires 2
3.Age Of Mythology
B
4.Battlefield 2 (Need Dx9 Gpu) https://www.systemrequirementslab.com/cyri/requirements/battlefield-2/10270
C
5.Civilization III
6.Civilization IV
7.Counter-Strike 1.6
8.Counter-Strike Condition Zero
9.Counter-Strike Source (Need Dx9 Gpu) https://www.systemrequirementslab.com/cyri/requirements/counter-strike-source/11371
10.Call Of Duty 1
11.Call Of Duty 2 https://www.systemrequirementslab.com/cyri/requirements/call-of-duty-2/10372
12.Call Of Duty 4 (Need Dx9 Gpu) https://www.systemrequirementslab.com/cyri/requirements/call-of-duty-4-modern-warfare/10658
D
13.Day Of Defat
14.Day Of Defat Source
15.Deus Ex
16.Deus Ex İnvisible War
17Doom 3 https://www.systemrequirementslab.com/cyri/requirements/doom-3/10221
E
18.Elder Scrolls Morrowind
19.Elder Scrolls Oblivion (Need Dx9 Gpu) https://www.systemrequirementslab.com/cyri/requirements/the-elder-scrolls-iv-oblivion/10416
20.Europa Universalis
21.Europa Universalis II
22.Europa Universalis III
23.Europa Universalis: Rome
F
24.Fallout 1
25.Fallout 2
26.Far Cry 1 (Need Dx9 Gpu) https://www.systemrequirementslab.com/cyri/requirements/far-cry/10247
G
27.Gta San Andreas (Need Dx9 Gpu) https://www.systemrequirementslab.com/cyri/requirements/grand-theft-auto-san-andreas/10289
28.Gta Vice City
29.Gta 3
H
30.Half Life 2 (Need Dx9 Gpu) https://www.systemrequirementslab.com/cyri/requirements/half-life-2/10205
31.Half Life Blue Shift
32.Half Life Opposing Force
33.Half life 2 Episode One
34.Half life 2 Episode Two
35.Hitman Codename 47
36.Hitman 2 Sillent Assasin
37.Hitman Contracts
38.Hitman Blood Money (Need Dx9 Gpu) https://www.systemrequirementslab.com/cyri/requirements/hitman-blood-money/10382
39.Hearts of Iron
40.Hearts of Iron II
I

İ

J

K
41.Knights of Honor

L

M
42.Mount And Blade
43.Mount And Blade Warband
44.Mount & Blade: Fire ve Sword
45.Mount & Blade : Napoleonic Wars
N

O

P

R
46.Rome Total War (Need Dx9 Gpu) https://www.systemrequirementslab.com/cyri/requirements/rome-total-war/10210
47.Resident Evil 4 (Need Dx9 Gpu) https://www.systemrequirementslab.com/cyri/requirements/resident-evil-4/10452
S
48.Star Wars Republic Commando https://www.systemrequirementslab.com/cyri/requirements/star-wars-republic-commando/10252
49.System Shock 2
50.SWAT 3
51.SWAT 4
T
52.Thief Gold Edition
53.Thief 2
54.Tropico 3
55.Tropico 4
U

V

Y

Z

Q
56.Quake 4 (Need Dx9 Gpu) https://www.systemrequirementslab.com/cyri/requirements/quake-4/10373
 

Çevrimdışı battle4royal

Bir kaç da ben ekleyim.

Medal of Honor Allied Assault
Medal of Honor Pasific Assault
Max Payne 2
Desert Storm 1-2
Rise Of Nations Gold
Simcity 4(Deluxe)
Cossacks-Back To War
Assasin's Creed
Battlefield 1942
Battlefield Vietnam
GTA-2
Mafia
Crazy Taxi 3
Command&Conquer Generals II
 
Sıralanan üye(ler) bu iletiyi beğendi: Armagedon

Çevrimdışı 25itroy25

  • Çevirmen
  • Vulnerarius
  • *
  • İleti: 428
  • Beğenildi: 32 kere
  • Ne mümkün zulm ile bidad ile imha-i hürriyet.
Red Alert 1,Red Alert 2  efsane oyunlar bunları da ekleyeblirsin
Steam:itroy2003
Malesef Sadece Sikkime General olabiliyorsunuz.
 

Çevrimdışı TurkishModderHOIV

PES 2011 PES 2012 ve PES 2013 ü ekleyebilirsin

Çevrimdışı RoadWarriror

Mortal Kombat 9? :'(
 

Çevrimdışı Armagedon

 

 

Foruma ilişkin her türlü bildirimlerinizi İletişim Sayfamız üzerinden yapabilirsiniz. 14 gün içerisinde yanıt verilecektir.