Gönderen Konu: Tropico 6 - gönüllerin fedaisi diktatör el prez  (Okunma sayısı 408 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı vakanüvis

Tropico 6 - gönüllerin fedaisi diktatör el prez
« : 20 Ağustos 2018, 13:41:32 »
TROPİCO NEDİR:
kısaca tropico serisi tropik bir adada dikatorlük yapma similasyonudur. oyun özünde bir sehir similasyonu olsa da aile yönetimi,yasalar,cağlar,seçim kampanyaları,süpergüçlerle ilişkiler,protestolar,asi örgütler ve daha pek çok şey seriyi diğer pek çok sehir kurma oyunundan ayırarak özgünlestirir.

TROPİCO 6 ÖZELLİKLERİ:
Yeni Motor: 6.oyun unreal engine ile yapılmaktadır
Adalar coğrafyası: tropicoda ilk defa tek bir adada değilde pek çok takım adada oyna ayrıca köprü otobüs durağı vs gibi çok yeni ulaşım olanakları da kurabilirsin...
(birden fazla ada yıllardır istenen büyük bir özellikti, hele multi için daha gerçekci)
Daha çok özelleştirme: yapımcıların ifadesine göre ülkenin bayrağını,anayasayı,oturduğun hükümet sarayını hatta makam aracını bile özelleştirebiliyorsun.
Tarihi Eserleri kaçır: ayasofya,big ben,piramitler gibi dünyadaki tüm harikaları küçük ada ülkene kaçırabilirsin...
ve daha pek çok şey...

TROPİCO 6 MEDYA:
https://www.youtube.com/v/mq-jq8OFrSU&fs=1&wmode=transparent

« Son Düzenleme: 20 Ağustos 2018, 13:42:45 Gönderen: vakanüvis »
Savaş, sonsuz yaptırım ister
-Cicero

Aslında bu seriye hep başlamak istedim ama üşendiğimden başlayamadım bir türlü. Oynayan var mı hiç? Alışma, ısınma süresi ne kadar?
zaman geçiyor.

Çevrimdışı vakanüvis

Aslında bu seriye hep başlamak istedim ama üşendiğimden başlayamadım bir türlü. Oynayan var mı hiç? Alışma, ısınma süresi ne kadar?
ben oynadım, 5e kadar herhangi birinden başlayıp çok kolay alışabilirsin. 6 biraz daha değişik olacak gibi geliyor bazı sızıntılardan ötürü 2019da çıkıyor zaten çıkınca bir inceleme yaparım
-Cicero

Çevrimdışı Furkan 65

Ocak 2019'da çıkıyormuş. Grafikler iyi duruyor. Bakalım nasıl bir oyun olacak?

Çevrimdışı makinist fanlari

İlk defa oynayacaklar 5. oyundan başlayabilir. Daha önce şehir kurma oyunu oynadıysanız olaya 1-0 önde başlarsınız. Sizin için sadece politik olaya alışması kalmıştır çünkü. O da zamanla oturur oynamayan arkadaşlarımız oynasın kaçırmasın  tbrk*
« Son Düzenleme: 20 Ağustos 2018, 21:27:46 Gönderen: makinist fanlari »
üff abi süper ya harika ya kalktı resmen ya şu güzelliğe baksana hoi4 muhteşem olacak :D
Malesef Sadece Sikkime General olabiliyorsunuz.

Çevrimdışı 25itroy25

Bence oyunu ogrenmek icin ilk basta 4 u oynayin.oyunun turkce yamayla da yaparsaniz ogrenme bakimindan cok yardim ediyor.
Steam:itroy2003
Malesef Sadece Sikkime General olabiliyorsunuz.

Çevrimdışı vakanüvis

Bence oyunu ogrenmek icin ilk basta 4 u oynayin.oyunun turkce yamayla da yaparsaniz ogrenme bakimindan cok yardim ediyor.
4.oyun bence daha iyi. 5.oyundan ben çok memmun değilim, 6.dan memmun olacağım gibi gözüküyor bakalım.
-Cicero

Çevrimdışı NNA3

Call of Duty gibi kendini tekrarlıyan.Belli yıllar arasında sadece grafik ve 1 veya 2 özellik ekliyen oyun serisi.En güzel deneyimi 4'ncü oyundan alırsınız.(DLC'li haliyle.)
"You reap what you sow, Artyom. Force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than just act without any thought or doubt."

-Khan (Metro serisi)

Forumdan uzaklaştırmalara itiraz, yasal talepler veya uygunsuz içerik bildirimlerinizi İletişim Sayfamız üzerinden yapabilirsiniz. 3 gün içerisinde yanıt verilecektir.