Gönderen Konu: Forumda hiç stalker oynayan var mı?  (Okunma sayısı 345 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Artyom

• Sipahi
  • *
    • Profili Görüntüle
Forumda hiç stalker oynayan var mı?
« : 27 Aralık 2017, 19:20:32 »
Hayatımda en zevk aldığım, oynarken o atmosferi hissettiğim, çernobilin sokaklarında dolaşırken npc'lerle mutsayon geçirmiş yaratıkları beraber avlarken, silahlarımı geliştirirken, npc gruplarına katılırken, hikayesiyle HERŞEYİYLE O inanılmaz bir oyundu efsane bir şey oyunu oynarken korkuyu damarlarınızda yalnızlığı damarlarınızda hissediyorsunuz. Gelmiş geçmiş en atmosferik oyundu.
Neden stalker 2 çıkmadı nedennn...

Stalker oynamayı düşünüyorsanız clear sky'den başlayın. İlk oyunundan başlamayın.

Çevrimdışı Gurthaur

• Tımarlı Sipahi
  • *
    • Profili Görüntüle
Ynt: Forumda hiç stalker oynayan var mı?
« Yanıtla #1 : 08 Ocak 2018, 16:35:51 »
Ben haftalarca Pripyat - Misery mod oynamıştım. Modun yeni sürümü çıktı inanılmaz detaylandırdılar yine, henüz kısmet olmadı oynamak.
Komünistleri ülkeden nasıl atabilirim?

Çevrimdışı Artyom

• Sipahi
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 31 Ocak 2018, 00:32:41 »
Ben haftalarca Pripyat - Misery mod oynamıştım. Modun yeni sürümü çıktı inanılmaz detaylandırdılar yine, henüz kısmet olmadı oynamak.
Hocam ben o misery modunu şimdi denedim oyunda yürürken bile korkudan kalp krizi geçirme riskiniz artıyor :D
Korkuyu damarlarınızda hissediyorsunuz. Outlastta neymiş stalkeri oynasınlar görürler korkuyu siz bilirsiniz stalker korkusunu :)

Çevrimiçi Agnostik

• Vive la Révolution
  • Global Moderatör
  • *
  • Bütün ülkelerin işçileri, birleşin!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 31 Ocak 2018, 00:42:33 »
İndiriyorum lan! Merak ettirdiniz.
« Son Düzenleme: 31 Ocak 2018, 00:42:52 Gönderen: Agnostik »

Çevrimdışı Artyom

• Sipahi
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 31 Ocak 2018, 00:45:34 »
İndiriyorum lan! Merak ettirdiniz.

İndirinde zone'de mutantlarla karşılaşıp bloodscorklar size doğru saldırırken o zaman :D

Çevrimdışı pistoltr

• Sipahi
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 14 Şubat 2018, 19:13:48 »
Bitirip kütüphanede tozlanmaya bıraktığım bir oyun serisi... Hikayesi güzel düşünülmüştü fakat biraz daha detaya girilmesinden zarar gelmezdi. Stalker 2 çıksa da oynasak.

bonus
https://www.youtube.com/v/4FAqM_yjAus&fs=1&wmode=transparent
« Son Düzenleme: 14 Şubat 2018, 19:16:06 Gönderen: pistoltr »

Çevrimdışı Artyom

• Sipahi
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 14 Şubat 2018, 19:17:08 »
Stalker 2 çıksa da oynasak.
Oyunun geliştirici firması dağıldı çoğu çalışan 2k gamese gitti bazılarıda kendi aralarında oyun şirketi kurdular. Son 2 yılda Çernobil konulu 1-2 tane saçma sapan oyun çıkardılar şimdide pubg tarzı Çernobil oyunu çıkaracakmışlar. Yani stalker 2 öldü.
2011'li senelerde aslında stalker 2'yi yapıyorlardı ama iptal ettiler sonra dağıldılar...

Çevrimdışı pistoltr

• Sipahi
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 14 Şubat 2018, 19:29:47 »
Oyunun geliştirici firması dağıldı çoğu çalışan 2k gamese gitti bazılarıda kendi aralarında oyun şirketi kurdular. Son 2 yılda Çernobil konulu 1-2 tane saçma sapan oyun çıkardılar şimdide pubg tarzı Çernobil oyunu çıkaracakmışlar. Yani stalker 2 öldü.
2011'li senelerde aslında stalker 2'yi yapıyorlardı ama iptal ettiler sonra dağıldılar...
Üzücü. Erken dağılarak hata yapmışlar sanki, çünkü oyunu oynayan insanlar 2015'e kadar ivmeli şekilde çoğaldı.

Çevrimdışı Artyom

• Sipahi
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 14 Şubat 2018, 19:37:18 »
Üzücü. Erken dağılarak hata yapmışlar sanki, çünkü oyunu oynayan insanlar 2015'e kadar ivmeli şekilde çoğaldı.
Stalker 2 rafa kalktı fakat stalker gibi atmosferi olmasa dahi Çernobil gibi kıyameti konu alan Metro 2033-last light serisi var. Şu an metro exodusu geliştiriyorlar metrodada mutantlar falan var çok sürükleyici bir hikayesi ve atmosferi var. Tabii stalkeri tutmaz ama bu oyunu gittikçe güzelleştiriyorlar.
Bu arada düzelteyim: 4a gamese gittiler 2k yanlış oldu. 4a gamesde stalker geliştiricileri olduğu için belki bir kaç yıl sonra 4a games stalker 2'ye el atabilir ama uzak ihtimal.