Gönderen Konu: Silent Hunter 4 Süper Denizaltı Simulasyonu ( alman denizaltısı ww2)  (Okunma sayısı 5469 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı BosnianTr

http://img21.imageshack.us/img21/9449/silenthunter4wolvesofth.jpg

http://img196.imageshack.us/img196/9449/silenthunter4wolvesofth.jpg

http://img15.imageshack.us/img15/9449/silenthunter4wolvesofth.jpg

http://img21.imageshack.us/img21/8339/silenthunter4wolvesofthf.jpg

Pasifik'in Derinliklerinde Soğuk Bir Bombardımana Hazır Mısınız?

Silent Hunter, ilk oyundan beri bizlere denizlerin yan etkilerini fazlasıyla gösteren yapımlar. Yani bu dediklerim, suların o kadar berrak olmadığını, sessiz ve gizli bir katliamdan sonra kan kırmızısına dönebileceğini anlatmak amacıyla dudaklarımdan dökülen ve sizin kafanızı karıştıran kelimelerdi. Bu karışıklığı önlemek ve okyonusların diplerinde soğuk işleyen iliklerimizi normale dödürmek için de, tüm ihtişamıyla, Wolves of Pacific karşınızda!

Yalnız Bir Ada ve Mahsur Kalmış Bir Gemi

O fırtına sonucunda oluşan dalgaların arasında, biz rotamızı isterseniz hemen oyunumuza çevirelim. Evet, oyunumuz bir bakımdan bizim yedi denizlerin fatihi olmamızı amaçlıyor, ve bu konu üzerine programlanmış. Durum böyle olunca, konu biraz da Karayip Korsanlarına kaçıyor ama bu oyunda korsanların yaptıkları işleri yapsak da adımız korsan olmuyor. Çünkü biz terbiyeli, düzgün bir kaptan olacağız değil mi Şimdiden "hayır" ve "evet" seslerini duyar gibi oluyorum. Sizin seçiminiz, sizin kararınız, aynen olmak veya olmamak gibi...

Gece, Sinsî Bir Bombardıman

İyi veya kötü bir kaptan olun, içinizden mutlaka bazı muzurluklar yapmak geçecektir. Bu muzurluklardan en etkilisi ise inanın bana gece, hiç kimse ortalıkta yokken, pusuya çekilmiş bir gemiye denizin altından torpido göndermek ya da onu yan yaraftan bombardımana tutmak. Bu sayede hem eğleniyorsunuz, hem de bazı görevleri rahatlıkla geçiyorsunuz. Kısaca sizlere bunu tavsiye ediyorum, birazcık yaramazlıktan bir şey olmaz zaten değil mi

Grafiklere Geçelim İsterseniz

Silent Hunter 1,2,3; grafikleri açısından teknolojiye maalesef fazla tutunamamıştı, ama bu oyun teknolojiyi bayağı bir kullanmış ve bu sayede biz de PC'miz başında keyifli saatler geçirebileceğiz. Dikkat ederseniz, saatler dedim, çünkü oyundan saatlerce kopamıyor, adeta oyuna kilitleniyorsunuz.

Sesler de Geri Kalır Mı?

Sesler de tabii ki geri kalmıyor ve oyunumuzun havasına bir artıyı sesler koyuyor. Eğer iyi bir ses kartınız varsa, denizin dibinden giden torpidonuzun sesini bile duyabiliyorsunuz. Tabii ki, sakin bir ortamda.
Patlama sonrası enfes grafiklerin üzerine enfes sesler, bizi iyice oyuna yapıştırıyor. Bu teknoloji de nereye kadar gidecek bilmiyorum. Neyse, her işte bir hayır vardır

Son Sözler

Eğer denizlerin altında bir başka "SOĞUK SAVAŞ"'a hazırsanız, bu oyun tam size göre. Kaçırmamanızı tavsiye ediyorum ve bir yerden oyunu alıp PC'nize kurup çayınızı yudumlamanızı umuyorum ( bu arada oyuna daldığınızdan çayınız soğuyabilir ve siz de birkaç kez demleme işlemine girişebilirsiniz)

Supported OS: Windows® XP/Vista Only
Processor: 2GHz Pentium 4 or AMD Athlon (4 3GHz Pentium or AMD Athlon recommended)
RAM: 1 GB (2 GB recommended)
Video Card: 128 MB RAM DirectX® 9–compliant, video card capable of rendering Pixel Shader 2.0 (256 MB RAM recommended) (see supported list*)
Sound Card: DirectX 9 –compliant sound card
DirectX Version: DirectX 9.0c or later (included)
Hard Drive Space: 6 GB
Multiplayer: 128 kbps upstream or faster (512 kbps upstream or faster needed to host online games)

Supported Video Cards:
ATI® RADEON® 9600/9700/9800, X300 to X850, X1300 to X1800
NVIDIA® GeForce™ 6200/6600/6800/7800

« Son Düzenleme: 13 Şubat 2010, 17:07:30 Gönderen: fatiko15 »

Çevrimdışı Morimoto

• Cumhuriyet Generali
  • *
Bu mesajını görmemezlikten gelmeye çalışıyorum.Forum Kurallarını oku :( Birde Wolves of Pacifik diyor.Bence bu Alman denizaltı oyunu değildir.Muhtemelen USA...
« Son Düzenleme: 13 Şubat 2010, 16:48:56 Gönderen: Morimoto »

Çevrimdışı BosnianTr

resim koyulmuyo  bende boyle yapmak zorunda kaldım

Çevrimdışı PANZER GENERAL

• İmparator
  • *
  • MR.KEY

Çevrimdışı BosnianTr

foto koycam da fotoya kopyala diom sonra konuya geliyom yapıştır seçeneği yok. nasıl foto koyacam

Çevrimdışı Ömer

Eu4 için Antik dönemde geçen mod yapımında bana yardım etmek isteyen mesaj atsın.

Steam'den beni ekleyip yanıt alamamış ya da eklemek isteyen üyeler bana PM atarak Steam ismini yazarsa sevinirim.

[Mod] Eşit Alan Projeksiyonu - [Mod] Eski Dünya Müziği - Tarihi ve Coğrafi Harita Siteleri

Çevrimdışı BosnianTr

Çevrimdışı Ömer

Firefox kullanıyor olsaydın resme sağ tıklayıp resim linkini kopyalayabilirdin.
Eu4 için Antik dönemde geçen mod yapımında bana yardım etmek isteyen mesaj atsın.

Steam'den beni ekleyip yanıt alamamış ya da eklemek isteyen üyeler bana PM atarak Steam ismini yazarsa sevinirim.

[Mod] Eşit Alan Projeksiyonu - [Mod] Eski Dünya Müziği - Tarihi ve Coğrafi Harita Siteleri

Çevrimdışı Morimoto

• Cumhuriyet Generali
  • *
Resime sağ tıkla özelliklere gel orda yazıyor linki.

Çevrimdışı BosnianTr

Çevrimdışı Kvothe

bu oyunu bir ara oynadım çoook ama çok karısık zaten bir şey anlamadan sildim XD

edit:Pergelle deftere bişiler çizme kalemle cetvelle yön ayarelama seyir defteri bile var okadar ayrıntı yani geminin cinsinden tut suyun akıntısı havanın durumu düşmanın yönü nereye gideceği ne akdar dalacağın vs vs... aşırı derecede karısık :D yani sanki aslmıslar seni koymuslar deniz altıya önce askeri okulu kazanıp denizcilik okumanızı tavsiye ederim XD o derece yani
« Son Düzenleme: 13 Şubat 2010, 17:13:17 Gönderen: gomekurt »

Çevrimdışı BosnianTr

türkçe yaması var bu oyunun ara googleden bulursun.

Çevrimdışı Kvothe

türkçe yama olsa ne işe yarayacakki :D yukarda yazdıklarım sadece en basit şeyleri daha anladığım kadarıyla geminin çapını enini bile hesaplıyosun torpidonun zararını ve dalganın gemiye ve denizaltıya vereceği zararı hesaplıyosun basınç felan ayrıca alman deniz altısı felan değil USA deniz altısı japonları batırıoz XD

edit:  şu videoyu izleyen en basitinden neler olduğunu anlayabilir XD

http://www.youtube.com/watch?v=7EoyadhXrVI
« Son Düzenleme: 13 Şubat 2010, 17:19:49 Gönderen: gomekurt »

• İmparator
  • *
  • MR.KEY
Evet alman olduğumuz SH3 te ama bunada u-boat modumu ne varmış

Çevrimdışı Kodazot

o zaman bu oyunu oynamanın bir anlamı yok
Xfire:Kodazot
Steam:Kodazot
Legend Of Kodazot
I come in revenge

• İmparator
  • *
  • MR.KEY

Foruma ilişkin her türlü bildirimlerinizi İletişim Sayfamız üzerinden yapabilirsiniz. 14 gün içerisinde yanıt verilecektir.