Gönderen Konu: S.T.A.L.K.E.R 2 Resmi Olarak Duyruldu!  (Okunma sayısı 188 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Stalker

S.T.A.L.K.E.R 2 Resmi Olarak Duyruldu!
« : 21 Mayıs 2018, 14:50:08 »
Evet hayranı olduğum efsanevi seri S.T.A.L.K.E.R 2 Duyruldu! Hemde resmi olarak!  :yes:
Sabırsızlıkla devam oyununu bekliyorum. Bu arada Stalkerin eski serilerini; call of pripyat, clear sky, shadow of chernobly serilerini oynamamış olan varsa oynamasını tavsiye ederim. Çünkü Stalkerdeki atmosferik ortam ne Fallout serisinde ne de metro serisinde yok sadece stalkerda var kendini kenetleyen atmosferik ortamı, atmosferik sesleri var.
Haber yabancı kaynaktan çevirilerek aktarılmıştır:

S.T.A.L.K.E.R. 2'nin bir anda duyurulmasını hiç kimse beklemiyordu, daha doğrusu bu işin bu kadar sessiz sedasız yapılmasını beklemiyorduk desem daha doğru olacak. Orijinal Stalker üçlemesinin yaratıcısı GSC Game World, S.T.A.L.K.E.R. 2'nin geliştirilmekte olduğunu açıkladı.

(Bundan sonra S.T.A.L.K.E.R. 2 yerine Stalker 2 yazacağım, okuması daha kolay olsun)

Aslında bundan seneler önce, taaa 2010 yılında Stalker 2 bir kez daha duyurulmuştu ama işler yolunda gitmedi, proje tümden iptal edildi, GSC kapatıldı ve oyun üzerinde çalışan ekip başka oyunlara dağıtıldı. Sergiy Grygorovych 2014 yılında GSC Game World'ü bir kez daha açtı ama Stalker 2 yerine başka oyunlar üzerinde çalışmaya başladılar.

Şimdiyse bir anda ortaya stalker2.com diye bir site çıkıverdi. İlk başta bunun sahte bir site olduğunu düşündük ama hemen ardından önce GSC Game World'ün Facebook sayfası bu siteye link verdi, hemen ardından Sergiy Grygorovych kendi hesabından "resmi olarak duyuruyorum" diye mesaj attı.

Resmi web sayfasına göre GSC GameWorld oyunun çıkışı için 2021 yılını hedefliyor. Yani oyunun çıkışına daha en az 3 yıl olduğu için yakın zamanda herhangi bir ekran görüntüsü veya video beklememek lazım. Yine de bu haberin Stalker hayranlarını sevindireceğine eminim.

TRAİLERİ İZLEMENİZİ TAVSİYE EDERİM. (EFSANE)

https://www.youtube.com/v/JJEpoQifDDk&fs=1&wmode=transparent
« Son Düzenleme: 21 Mayıs 2018, 14:51:52 Gönderen: Stalker »
45 gün yasaklı.

Sıralanan üye(ler) bu iletiyi beğendi: pistoltr, kerem1249

Çevrimiçi pistoltr

Ynt: S.T.A.L.K.E.R 2 Resmi Olarak Duyruldu!
« Yanıtla #1 : 21 Mayıs 2018, 15:50:31 »
O depresyonu ve hayatta kalma çabasını hissettiren atmosferi özlemiştim. Çıkınca kesinlikle oynayacağım tbrk*

edit: 2021 mi? Neden? :(
« Son Düzenleme: 21 Mayıs 2018, 15:52:56 Gönderen: pistoltr »
Kocaeli Büyükşehir Belediyesi İtfaiyesi

Çevrimdışı Stalker

« Yanıtla #2 : 21 Mayıs 2018, 17:59:23 »
O depresyonu ve hayatta kalma çabasını hissettiren atmosferi özlemiştim. Çıkınca kesinlikle oynayacağım tbrk*

edit: 2021 mi? Neden? :(
Muhtemelen oyunu erken çıkartmak yerine aynı eski serilerde olduğu gibi güzel, orjinal ve çok kaliteli olmasını istedikleri için 2021'de çıkartacak olabilirler. Bence erken çıkmasından daha iyi erken çıkan oyunların ne kadar kötü olduğunu bize Ubisoft gösterdi. GSC Game world bundan ders almış olmalı. :)
Geçmiş yıllarda stalker 2'nin iptal edilmesinin sebebi maddi sıkıntıydı. Sanırım GSC Gameworld'un arkasında iyi bir para desteği var yoksa duyuramazlardı bir şirket yardım etti muhtemelen. 2021 için sabırsızlanıyorum gerçekten...
45 gün yasaklı.

Çevrimdışı vakanüvis

« Yanıtla #3 : 21 Mayıs 2018, 21:41:05 »
çernobil hakkındaki zombi videoları yeniden gündeme oturacak :)
Savaş, sonsuz yaptırım ister
-Cicero