Gönderen Konu: Power & Revolution-Geo Political Simulator 4 çıktı !  (Okunma sayısı 61241 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı emrahkaran

• Asker
  • *
  • Yeni bir üyeyim.
Bu oyunun 2018 yaması çıktı.
Kimse artık oynamıyor galiba

Çevrimdışı vakanüvis

böyle oyunlar belli bir süre sonra eskiyor ne yazık ki :(
Savaş, sonsuz yaptırım ister
-Cicero

Çevrimdışı alkan

• Asker
  • *
  • Independent Gamer

2018 yamasını satın aldım ve oynuyorum. Güzel değişiklikler var ama ufak tefek bug'lar devam etmiyor değil. Müsait bir zamanda yeniliklerden bahsederim.
~Independent Gamer

Çevrimdışı Stalker

2018 yamasını satın aldım ve oynuyorum. Güzel değişiklikler var ama ufak tefek bug'lar devam etmiyor değil. Müsait bir zamanda yeniliklerden bahsederim.
Yamada dil dosyaları eklenmiş mi?

Çevrimdışı alkan

• Asker
  • *
  • Independent Gamer
Yamada dil dosyaları eklenmiş mi?

Gönül bu soruya "evet" demek isterdi ama Türkçe yok ne yazık ki.  :(
~Independent Gamer

Çevrimdışı Kodazot

1 aydan sonra atıyor. Bazen bir yıl. Bosna ile cari açığı kapatıp 134 milyon dolar kar geçtim iki ayda oyundan attı. Oyun böyle şeyleri kaldıramıyor.
Xfire:Kodazot
Steam:Kodazot
Legend Of Kodazot
I come in revenge

Çevrimdışı emrahkaran

• Asker
  • *
  • Yeni bir üyeyim.
Arkadaşlar herkese selamlar

2019 versiyonu alan ve oynayan varmı? 2018 ile ne gibi bir fark var? Türkiye cumhurbaşkanlığı hükümet sistemine geçmişmi?

Olan arkadaşlar yorum yazabilirmi?

Emrah Karan

Çevrimdışı alkan

• Asker
  • *
  • Independent Gamer
Arkadaşlar herkese selamlar

2019 versiyonu alan ve oynayan varmı? 2018 ile ne gibi bir fark var? Türkiye cumhurbaşkanlığı hükümet sistemine geçmişmi?

Olan arkadaşlar yorum yazabilirmi?

Emrah Karan

Selam Emrah,

2019 versiyonunu aldım ve bir süredir aktif olarak oynuyorum. Güzel eklentiler var ama Türkiye için başkanlık sistemi diye bir şey yok, eski usül devam ediyor. İngilizce sorunun varsa changelog'u translate edip neler eklendiği hakkında fikir edinebilirsin. Fırsat bulursam güzel bir rehber hazırlamaya çalışacağım.
« Son Düzenleme: 01 Eylül 2019, 13:12:48 Gönderen: Spack »
~Independent Gamer

Çevrimdışı Spack

Selam Emrah,

2019 versiyonunu aldım ve bir süredir aktif olarak oynuyorum. Güzel eklentiler var ama Türkiye için başkanlık sistemi diye bir şey yok, eski usül devam ediyor. İngilizce sorunun varsa changelog'u translate edip neler eklendiği hakkında fikir edinebilirsin. Fırsat bulursam güzel bir rehber hazırlamaya çalışacağım.

Başkanlık sistemi gibi olayları oyunun bonus bölümündeki mod kısmı ile değiştirebiliyorsunuz.Fakat dediğin gibi yapımcılar tarafından değiştirilmiş bir sistem yok.  :thumbsup:

Foruma ilişkin tüm bildirimlerinizi İletişim Sayfamız üzerinden yapabilirsiniz. 14 gün içerisinde yanıt verilecektir.