Gönderen Konu: Holdfast: Nations At War  (Okunma sayısı 479 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimiçi RoadWarriror

Holdfast: Nations At War
« : 03 Mart 2018, 11:12:49 »

Napolyon Savaşları dönemini anlatan çok oyunculu oyun! Şuan yeni çıkmış olmasına rağmen bana göre başarılı bir yapım. Maalesef ki bazı hatları mevcut lag,bug,kamera açısı,dövüş şekli vb hatalar ve de eksiklikleri bulunmakta. Fiyatı şuan 31.00TL satın almaya değer mi? Bilmem ama merakıma yenik düştüğüm, için almaya karar vermiş bulunmaktayım. Eğer benimle oynamak isterseniz Steam'dan mesaj atmanız kâfi olacaktır.

Peki sizin bu oyun hakkındaki görüşleriniz neler?
« Son Düzenleme: 03 Mart 2018, 12:43:05 Gönderen: RoadWarriror »

Çevrimiçi Furkan 65

Ynt: Holdfast: Nations At War
« Yanıtla #1 : 03 Mart 2018, 11:17:03 »
Steam'da var mı?
Artık demir almak günü gelmişse zamandan
Meçhule giden bir gemi kalkar bu limandan.

Çevrimdışı Elessar

« Yanıtla #2 : 03 Mart 2018, 12:04:59 »
Kronoloji, Aptallar tarihi.

Dünyaca bilinmektedir ki, bizim devlet yönetimimizdeki ana programımız, Cumhuriyet Halk Partisi programıdır. Bunun kapsadığı prensipler, yönetimde ve politikada bizi aydınlatıcı ana çizgilerdir. Fakat bu prensipleri, gökten indiği sanılan kitapların doğmalarıyla asla bir tutmamalıdır. Biz, ilhamlarımızı, gökten ve gaipten değil, doğrudan doğruya yaşamdan almış bulunuyoruz.

[KAYNAK]

Çevrimiçi Furkan 65

« Yanıtla #3 : 03 Mart 2018, 12:17:12 »
Oyun güzel'e benziyor.
Artık demir almak günü gelmişse zamandan
Meçhule giden bir gemi kalkar bu limandan.

Çevrimdışı Elessar

« Yanıtla #4 : 03 Mart 2018, 12:28:08 »
Oynayan kimse yok Steam topluluğunda.
Kronoloji, Aptallar tarihi.

Dünyaca bilinmektedir ki, bizim devlet yönetimimizdeki ana programımız, Cumhuriyet Halk Partisi programıdır. Bunun kapsadığı prensipler, yönetimde ve politikada bizi aydınlatıcı ana çizgilerdir. Fakat bu prensipleri, gökten indiği sanılan kitapların doğmalarıyla asla bir tutmamalıdır. Biz, ilhamlarımızı, gökten ve gaipten değil, doğrudan doğruya yaşamdan almış bulunuyoruz.

[KAYNAK]

Çevrimdışı TitanBey™

« Yanıtla #5 : 03 Mart 2018, 18:09:43 »
Ben aldım ama geliştiriyorlar. 2 ülke var ama pek oynayan yok ondan oynamıyorum ama oyun iyi özellikle denizde

Çevrimdışı peexar

• Müsellem
  • *
  • Hi
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 03 Mart 2018, 19:55:36 »
Mount & Blade:Warband
Napoleonic wars dlc yapımcıların yaptığı napolyon savaşı temalı oyun.Oyunu almanızı tavsiye etmem alan kişiler napolyon savaşları dlcsine geri döndü.
Monarşi getirip sürgün Şah'ı Sikkim'in başına koyacağız.

Çevrimiçi RoadWarriror

« Yanıtla #7 : 13 Mart 2018, 19:10:04 »
Arkadaşlar şuan oyunu almış durumdayım, görüşlerimi oyunu oynadıktan sonra bildireceğim. ;) ;)