Gönderen Konu: Capitalism Serisi  (Okunma sayısı 176 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı TheVikings

• Tımarlı Sipahi
  • *
    • Profili Görüntüle
Capitalism Serisi
« : 11 Mayıs 2018, 18:55:18 »
Pek çoğumuzun merakla başladığı,hüsranla ragequit attığı bu karmaşık ve ilginç oyun yine pek çoğumuzun içinde sürekli batmaktan,bir türlü çözememekten,kar edememekten ukte olarak kalmıştır.Ben derim ki,toplanın Capitalizm mağduru hırslı capitalistler,birleşelim ve başaralım! :))

Bu oyunla ilgilenenler,ilgi duyup öğrenmek isteyenler için bilgili olanlarla birlikte rehber/türkçe yama hazırlama ve sohbet grubu kurma fikrim var.Hatta bununla ilgili Telegram grubu kurmayı da düşünüyorum.Kimler benimle?

Çevrimdışı Revanchism

Ynt: Capitalism Serisi
« Yanıtla #1 : 11 Mayıs 2018, 19:28:14 »
Capitalism 2'yi anlayamadığım için bırakmıştım, sonradan çıkan Türkçe yama da Labs içindi bu yüzden çok içimde kaldı. Eğer Cap2'ye Türkçe yama yapacaksanız şimdiden teşekkür ediyor ve başarılar diliyorum  tbrk*

Çevrimdışı vakanüvis

« Yanıtla #2 : 12 Mayıs 2018, 11:43:55 »
bu oyunun ismini duydum birde trump's real estate varmış, trump'un kendi seslendirmesi ile yapılmış oyun  :-[ o dönemler kim bilebilirdi ki adamın amerikan başkanı olacağını ?
Savaş, sonsuz yaptırım ister
-Cicero

Çevrimdışı Revanchism

« Yanıtla #3 : 12 Mayıs 2018, 12:25:27 »
bu oyunun ismini duydum birde trump's real estate varmış, trump'un kendi seslendirmesi ile yapılmış oyun  :-[ o dönemler kim bilebilirdi ki adamın amerikan başkanı olacağını ?
Yanlış hatırlamıyorsam 2000'lerde de başkan adayı olmuş bayağı bir dalga geçmişler hatta Simpsons dizisinde bile.

Çevrimdışı vakanüvis

« Yanıtla #4 : 12 Mayıs 2018, 12:48:19 »
Yanlış hatırlamıyorsam 2000'lerde de başkan adayı olmuş bayağı bir dalga geçmişler hatta Simpsons dizisinde bile.
"dedim dedim inanmadınız! Bak ne oldu simdi"
 :-[ :-[ :-[
Savaş, sonsuz yaptırım ister
-Cicero

Sıralanan üye(ler) bu iletiyi beğendi: kerem1249, Revanchism

Çevrimdışı TheVikings

• Tımarlı Sipahi
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 12 Mayıs 2018, 15:05:38 »
Oyundaki rehberi ve oyunu genel olarak Türkçe olarak anlatan bir video serisi var :

https://www.youtube.com/playlist?list=PL...nqI-Lsjqp2