Gönderen Konu: Battlefield V  (Okunma sayısı 255 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Bumin

Battlefield V
« : 03 Eylül 2018, 15:23:20 »
Gençler, Battlefield V'in açık betasının erken erişimine davet edildim. Yarın ben oyunu oynuyor olacağım, yani 4 Eylül'de bana açılacak, herkese açık olacak vetire de 6 Eylül'de başlayacak. Bu iki gün içerisinde canlı yayınlar yapacağım, buralarda olun, kaçırmayın.

Bu başlık da konuşulursa diye ana başlık olarak kalsın  tbrk*

https://www.twitch.tv/yabgunizampasha
« Son Düzenleme: 03 Eylül 2018, 15:24:07 Gönderen: Bumin »

Çevrimdışı 25itroy25

Ynt: Battlefield V
« Yanıtla #1 : 05 Eylül 2018, 21:34:59 »
Battalfield V güzel gözüküyor ama mp si single için aynı şeyi diyemiyeceğim.İngilizlerin kıyafetleri aynı 1960 ların SASlarına benziyor.
(aç/kapa)
« Son Düzenleme: 05 Eylül 2018, 21:39:21 Gönderen: 25itroy25 »
Steam:itroy2003
Malesef Sadece Sikkime General olabiliyorsunuz.

Çevrimdışı Malt

« Yanıtla #2 : 06 Eylül 2018, 01:14:08 »
Konusu vardı aslında. (bkz: http://paradoxfan.com/forum/diger-oyunlar/battlefield-v/ )

İlgimi çekmeyen tek Battlefield oyunu oldu on yıldır seriyi oynayan bir oyuncu olarak. Olay sadece pazarlamanın kötü olması değil, politik doğruculuk ve para uğruna yıllardır beklediğim WW2 atmosferinin içine edilmesi. Yeni nesil oyuncu kitlesini kazanmak için "old school" Battlefield fanlarını bir kenara attı EA, bakalım sonuçları ne olacak. Umarım hatalarını fark ederler.
Si vis pacem, para bellum.

Çevrimdışı wintermute

• Asil
  • *
  • - Memento Mori -
« Yanıtla #3 : 06 Eylül 2018, 06:55:17 »
Alternatif bir savaş dönemi yaratacaklarına engelli insanların toplumdan tamamen dışlandığı 1940larda protez kollu femme fatale kadın komando koymaları beni aşırı irite etti. BF serisi political correctness yani sol popülizm illetine teslim olup oyun çizgisini siyasete çekmiş resmen. Şahsen hypelanmadım, oynamayı da düşünmüyorum bu yüzden. Toplu boykot olur da satışları feci düşerse akıllanırlar diye düşünüyorum. EA protez kollu badass kadın komando yaratmaya bu kadar meraklıysa alternatif bir modern dönem veya fütüristik savaş oyunu yapsın. 2. Dünya Savaşı gibi bir yaşanmışlığı sol popülizme alet etmek ruh hastalığıdır.
Acta est fabula

Forumdan uzaklaştırmalara itiraz, yasal talepler veya uygunsuz içerik bildirimlerinizi İletişim Sayfamız üzerinden yapabilirsiniz. 3 gün içerisinde yanıt verilecektir.