Gönderen Konu: Masters of The World Geopolitical Simulator 3 | Türkçe Videolarım | Bölüm 3  (Okunma sayısı 4522 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı FatihTr

• HOI4
  • Bölüm Moderatörü
  • *
  • Beğenildi: 16 kere
  • Hearts of Iron IV - Bölüm Moderatörü
    • Profili Görüntüle
Masters of The World Geopolitical Simulator 3
Merhaba arkadaşlar Türkiye'de ilk defa ben çekiyorum.Oyunu oynayacaklar için yardımcı olur.İyi Seyirler!
Kanalın Linki:
https://www.youtube.com/channel/UCtxrthwCC_nxAKlv-G9fR-A

« Son Düzenleme: 27 Mart 2015, 18:27:33 Gönderen: FatihTr »
Avrupada kurulacak bir birlik hiçbir zaman Amerika'nın rakibi olamayacaktır. Çünkü Avrupa halklarının birbirlerine olan tarihsel düşmanlıkları Avrupa Birliği'nin karar alma mekanizmalarını olumsuz yönde etkileyecektir.
-Adolf Hitler-

Çevrimdışı FatihTr

• HOI4
  • Bölüm Moderatörü
  • *
    • Profili Görüntüle
2. Bölüm geldi.
Avrupada kurulacak bir birlik hiçbir zaman Amerika'nın rakibi olamayacaktır. Çünkü Avrupa halklarının birbirlerine olan tarihsel düşmanlıkları Avrupa Birliği'nin karar alma mekanizmalarını olumsuz yönde etkileyecektir.
-Adolf Hitler-

Çevrimdışı FatihTr

• HOI4
  • Bölüm Moderatörü
  • *
    • Profili Görüntüle
3. bölüm geldi.
-Adolf Hitler-

Çevrimdışı Plutarch

• (Hasan.Macit)
  • Sekban
  • *
    • Profili Görüntüle
Oyunu ilk defa gördüm güzele benziyor.Takip

Kod: [Seç]

Allah'ım! Bu günde beni hoşnutluğuna götürecek bir kılavuz kıl bana; bu gün Şeytan'ı bana ulaştıracak hiçbir yol bırakma; benim yerleşeceğim ve rahat edeceğim yeri cennet kıl; ey arayanların hacetlerini yerine getiren -Rabbim-!

Çevrimdışı FatihTr

• HOI4
  • Bölüm Moderatörü
  • *
    • Profili Görüntüle
Oyunu ilk defa gördüm güzele benziyor.Takip
Eyvallah.Oyun çok iyi aslında.Ama iyi reklam yapamıyor şirket ve çok pahalı 75 lira bu oyuna çok fazla.Birde oyun İngilizce olunca oyun zaten karışık adamın oynayası gelmiyor.Bence 4. oyun En azından az bir fiyata ve Bir çok dilin olduğu bir oyun olmalı.4. oyun Mayıs ve Temmuz arasında bu yıl çıkacak o oyunuda incelicem.
-Adolf Hitler-

Çevrimdışı Plutarch

• (Hasan.Macit)
  • Sekban
  • *
    • Profili Görüntüle
Devamı gelmedi hikayenin takipçimi az?

Kod: [Seç]

Allah'ım! Bu günde beni hoşnutluğuna götürecek bir kılavuz kıl bana; bu gün Şeytan'ı bana ulaştıracak hiçbir yol bırakma; benim yerleşeceğim ve rahat edeceğim yeri cennet kıl; ey arayanların hacetlerini yerine getiren -Rabbim-!

Çevrimdışı FatihTr

• HOI4
  • Bölüm Moderatörü
  • *
    • Profili Görüntüle
Devamı gelmedi hikayenin takipçimi az?
Ondan degil .Sinavlar var bu ara bos zamanimda atacagim.Haftaya kesin gelir.
-Adolf Hitler-

Çevrimdışı Wayfear

Arkamda dost Fransız tümeni olmasındansa önümde Alman ordusu olmasını tercih ederim.

George S. Patton

Çevrimdışı BosnianTr

• Sipahi
  • *
    • Profili Görüntüle
Beyler oyunu uzun süredir oynuyorum ama şunu hala anlayamdım.Hükümet türünü değiştirebiliyormuuz ? Veya ülkeyi ben komünist bir ülke yapmak istiyorum.Halk devleti gibi.Nasıl yapabilirz ?

Çevrimdışı FatihTr

• HOI4
  • Bölüm Moderatörü
  • *
    • Profili Görüntüle
Beyler oyunu uzun süredir oynuyorum ama şunu hala anlayamdım.Hükümet türünü değiştirebiliyormuuz ? Veya ülkeyi ben komünist bir ülke yapmak istiyorum.Halk devleti gibi.Nasıl yapabilirz ?
Hükümet turunu değiştirmek mümkün ama nasil olduğunu bende bilmiyorum.Bildiğim tek şey hakkin desteğinin çok fazla olmda i başkanlık sistemine falan geçiliyor ya da faşist sisteme geciliyor.
-Adolf Hitler-