Gönderen Konu: 1. düny. savasından kalmıs galıba  (Okunma sayısı 4075 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı PANZER IV

skill olayını bılıyorum. birbirine denk kuvvetler değil işte. polonya almanya diyorum nasıl denk olucak. teknolojik olarak her yönden üstünüm ondan.
karşımdaki def general ve skill i 1 diye hatırlıyorum. benim 3 general 3 ude off ve skilleri en azı 2
panzerlerin başında da kleist hem off hem panz lead. sanırsam adam.

ayrıca burada frozen etkisi cok buyuk. def yapana +35 off yapana -80 veriyor.
hoi2 de ve 3 te bu seviyelerde degıl. hoi 3 te her 2 tarafada negatif etkı (-80 asla değil -50 civarlarındaydı galiba) yapıyor. hoi 2 de kini hatırlamıyorum ama -80 degil.
hoi 2 de 1941 kışında sovyrtlerde ilerlenebiliyordu.(yavaş ,güç ama ilerlenebiliyordu)
burda 10 katı olmanlazım. ancak........
oyun seviyesi kolaylaştıkça sana verilen ıc kapasitesi artıyor, tersinde azalıyor. ıc farklılıkları oradan oluşuyor olabilir. benim ki normal di diye hatırlıyorum.

Çevrimdışı PANZER IV

görüntü olarak hoi 2 den güzel hoşuma gitmişti
« Son Düzenleme: 18 Ocak 2013, 13:30:28 Gönderen: PANZER IV »

Çevrimdışı Franz

:fpalm:
Culture: Bishopish
Religion: Walterizm
Ideology: Fringeist
Many that live deserve death. And some that die deserve life. Can you give it to them? Then do not be too eager to deal out death in judgement.

Çevrimdışı tr44tr

• Diplomat
  • *
  • Desert Fox
yaw sonuçta savaş oluyor ve sen bi şehri almaya çalışıyon ne olursa olsun o mantıkla yaklaş 4 günde bi şehir alınabilirmi?

Çevrimdışı Medic

• Eski adım pccanavari
  • Kaptan
  • *
  • cCc colin reyiz cCc
yaw sonuçta savaş oluyor ve sen bi şehri almaya çalışıyon ne olursa olsun o mantıkla yaklaş 4 günde bi şehir alınabilirmi?
O yüzden pek DH oynamam.

Çevrimdışı Abdulhamid III

• (lawgiverkhan)
  • Mülkiyetçi
  • *
Bu oyunu hiç sevmem. Ben iki günümü bu oyuna verdim. O kadar uğraştım. Sonunda bir bug geldi ve tüm yaptıklarımı mahvetti.

Çevrimdışı PANZER IV

4 gunde degil bir gunde bile alınır.ne kadar ve nasıl birliklerle korunduğuna bağlı. hoi 3 bunu cok iyi halletmiş. yenilikler (birim) ve görüntü olarak hoi2 den iyi ama oynanabilirlik feci.

Çevrimdışı Ragnarr Loðbrók

Feci mi...

Çevrimdışı TheDoctor

• Kral
  • *
Naval Bomber yapın baya iş görür Amerika'ya karşı.

Foruma ilişkin tüm bildirimlerinizi İletişim Sayfamız üzerinden yapabilirsiniz. 14 gün içerisinde yanıt verilecektir.