Gönderen Konu: Komutanların önemi nedir ?  (Okunma sayısı 773 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı BosnianTr

• Sipahi
  • *
    • Profili Görüntüle
Komutanların önemi nedir ?
« : 15 Haziran 2012, 14:51:58 »
Oşunda komutanların önemi nedir ? Ben hiç dikkat etmiyorum.Nerden bakıcaz ? Özelliklerini nasıl öğrenicez v.s. geneml olarak anlatırmısınız ?

Çevrimdışı the last attack 59

• Sipahi
  • *
    • Profili Görüntüle
Ynt: Komutanların önemi nedir ?
« Yanıtla #1 : 15 Haziran 2012, 22:25:49 »
Daha kolay savaş kazanıyor tek farkettiğim bu.Mesela Türkiye'de az general var 2 ayrı ordu yaptım birisi 12 tane birlik ayrı ayrı hepsinde MjGeneral(en düşük) var düşmanı yenemedi,ama 12lik bir ordu hazırlayıp başına Field Marshall koyunca aynı düşmanı kısa sürede yendi.

Das Deutsche Reich!

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2 : 15 Haziran 2012, 22:28:45 »
Daha kolay savaş kazanıyor tek farkettiğim bu.Mesela Türkiye'de az general var 2 ayrı ordu yaptım birisi 12 tane birlik ayrı ayrı hepsinde MjGeneral(en düşük) var düşmanı yenemedi,ama 12lik bir ordu hazırlayıp başına Field Marshall koyunca aynı düşmanı kısa sürede yendi.
Bu olay arkadaşın dediği ile ilgili değil. Fatiko traitlerin oyun üzerindeki etkisini sormuş sanıyorum. Senin dediğin generalin rütbesi ile ilgili bir durum. Şöyle yani onbaşının komutasına 100000 tane asker verirsen yenilir. Bunun gibi.

Çevrimdışı Anatole France

• Ağır Süvari
  • *
  • Macht geht vor Recht
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 15 Haziran 2012, 23:28:57 »
fatiko : Etkili diyelim. Savaşı tek başına kazandıramaz ama savaşı kaybetmene neden olabilir. O yüzden dikkatli seç.
last : ordunu 3'er tümenden oluştur. Savaş alanında iyi bir komutan feldmarşal rütbesiyle mutlaka bulunsun.
Denn nur Eisen kann uns retten...

Forumdan uzaklaştırmalara itiraz, yasal talepler veya uygunsuz içerik bildirimlerinizi İletişim Sayfamız üzerinden yapabilirsiniz. 3 gün içerisinde yanıt verilecektir.