Gönderen Konu: 1914 senaryosu hakkında  (Okunma sayısı 915 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Tyrkoglu

• Azab
  • *
  • Mönge Tengriyin Küçüdür
    • Profili Görüntüle
1914 senaryosu hakkında
« : 21 Ocak 2018, 20:53:15 »
merhaba arkadaşlar . 1914 senaryosu ile almanya olarak başlayacağım , en fazla 28 yıl oluyor ben 1960lara kadar oynamak istiyorum 2.dünya savaşını ve soğuk savaşı da bir nebze oynamak için . sorum nasıl bitiş tarihini uzatabilirim ?

Çevrimdışı The New Kaiser

Ynt: 1914 senaryosu hakkında
« Yanıtla #1 : 21 Ocak 2018, 21:01:18 »
sonunda bu bölüm biraz olsun canlandı :) senaryoyu seç ayarlardan 25 yıl'ı sınırsıza değiştir. :)
”Biz Milliyetçiliği Demirellerden,Türkeşlerden öğrenecek değiliz. Biz milliyetçiliği Ege’nin serin ve derin sularına, Afyon’un haşhaş tarlalarına ve Kıbrıs’ın Beşparmak Dağlarına yazdık..Değil ayakları onların hayalleri bile oralara ulaşamaz..”

-Bülent Ecevit

Çevrimdışı Tyrkoglu

• Azab
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 21 Ocak 2018, 21:08:15 »
senaryoyu seçtim almanyaya tıkladım , sağ altta optionsa tıkladım end date de use scenario end date 4 ,8, 12 year ve en son 28 year var sınırsız ibaresi yok ?

« Yanıtla #3 : 21 Ocak 2018, 21:10:23 »
Use scenario end date olması gerek.
”Biz Milliyetçiliği Demirellerden,Türkeşlerden öğrenecek değiliz. Biz milliyetçiliği Ege’nin serin ve derin sularına, Afyon’un haşhaş tarlalarına ve Kıbrıs’ın Beşparmak Dağlarına yazdık..Değil ayakları onların hayalleri bile oralara ulaşamaz..”

-Bülent Ecevit

Çevrimdışı Tyrkoglu

• Azab
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 21 Ocak 2018, 21:12:09 »
1.dünya savaşında başlayan bir scenario olduguna göre bitiş tarihi 1918 olacaktır o halde , sınırsız diyorsunuz ama emin misiniz mantıklı gelmedi .

« Yanıtla #5 : 21 Ocak 2018, 21:14:58 »
ben 1945'te biten bir oyunum olduğunu hatırlıyorum  :)

-Bülent Ecevit

Çevrimdışı Tyrkoglu

• Azab
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 21 Ocak 2018, 21:17:56 »
Teşekkür ederim  tbrk*

« Yanıtla #7 : 22 Ocak 2018, 13:01:46 »
Üzgünüm.
Normal senaryo bitiş tarihi 1921miş,ama ben de birkaç oynama yaparak 1999'a kadar oynanabilmesini sağladım.
bu linkteki dosyayı indirip C://Program Dosyaları (x86)//steam//steamapps//common//Darkest Hour A Hearts of Iron Game//Mods//Darkest Hour Full//scenarios
klasörüne atarsan 1999 yılına kadar oynayabilirsin :)
ama zip dosyasından çıkarmayı unutma  :)
http://s7.dosya.tc/server2/dhkzgi/1914scenarioparadoxfan.zip.html
@Tyrkoglu
« Son Düzenleme: 23 Ocak 2018, 15:02:29 Gönderen: The New Kaiser »

-Bülent Ecevit