Gönderen Konu: Hata  (Okunma sayısı 1995 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Luftwaffle

Hata
« : 06 Temmuz 2010, 23:08:29 »
Oyuna giriyorum ülkemi seçip başlarken birden oyundan atıyor neden olabilir?  hlpme*  hlpme*  hlpme*

Çevrimdışı Off_line

• Tımarlı Sipahi
  • *
    • Profili Görüntüle
Ynt: Hata
« Yanıtla #1 : 07 Temmuz 2010, 00:32:37 »
Hersey olabilir. İşletim sisteminiz nedir? Benim ilk tavsiyem oyunu kaldırıp bir daha kurun, yamalarıyla beraber.

Her cümleden ve noktalama işaretinden sonra bir boşluk bırakalım. İ yerine I kullanmayalım. İmlâ ve dilbilgisi kurallarına biraz daha dikkat edelim.
« Son Düzenleme: 07 Temmuz 2010, 10:17:22 Gönderen: BySeco »

Çevrimdışı Barış

• Ağır Süvari
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 07 Temmuz 2010, 01:06:45 »
Hersey olabilir.Isletim sisteminiz nedir?Benim ilk tavsiyem oyunu kaldirip bidaha kurun,yamalarila beraber.

Tamamen katılıyorum.

Çevrimdışı Luftwaffle

« Yanıtla #3 : 07 Temmuz 2010, 10:13:55 »
Hersey olabilir.Isletim sisteminiz nedir?Benim ilk tavsiyem oyunu kaldirip bidaha kurun,yamalarila beraber.

XP ve bu dediklerini 3 kere yaptım.

Çevrimdışı Off_line

• Tımarlı Sipahi
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 07 Temmuz 2010, 11:26:24 »
Oyuna girmeden once sag tikla ozelliklerden uygulamaydi sanirim iletim sistemini degistir.ur de oyledeneyin.

Bu arada noktalama olaylarina saygim sonsuz belki bosluk birakmamis olabiliriz ama ingilizce karkter yazmak zorundayim,turkce diil klavyem,Ingiltere de yasiyorum bundan dolayi.

Çevrimdışı Annibal

« Yanıtla #5 : 07 Temmuz 2010, 11:32:03 »
Çok da problem değil ama en azından özel isimleri büyük harfle başlatabilirsin.
"Bir yerde küçük insanların gölgeleri büyüyorsa, orada güneş batıyor demektir"

Çevrimdışı Luftwaffle

« Yanıtla #6 : 07 Temmuz 2010, 17:29:44 »
Oyuna girmeden once sag tikla ozelliklerden uygulamaydi sanirim iletim sistemini degistir.ur de oyledeneyin.

Bu arada noktalama olaylarina saygim sonsuz belki bosluk birakmamis olabiliriz ama ingilizce karkter yazmak zorundayim,turkce diil klavyem,Ingiltere de yasiyorum bundan dolayi.

Çok teşekkür ederim düzeldi (+rep :P)

Edit yine oluyor düzelmemiş :(  :stars:  hlpme*  nsll*
« Son Düzenleme: 07 Temmuz 2010, 18:19:00 Gönderen: Luftwaffen General »

Çevrimdışı Off_line

• Tımarlı Sipahi
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 08 Temmuz 2010, 14:54:18 »
Vay be :) yillarin taktigi:) bunu 98 kullanirken xpe gecmistim:) Total war shogun vardi :) onu oynarken yapardim:))

Iyi oyunlar.

Tuh bende sevinmistim sorunun neki kardesim anlayamadim:) Baska isletim ssitemlerini secerek dene bakalim bide.Birde oyunu kaldirdigin zamn kurmadan once c den paradox dosyasinida silmeni tavsiye ederim yapabilirsen sildikten sonra bidaha baslat makineyi.

Ben dun aksam kurudm oyunu,yeni laptobuma:) aslinda refurbished laptop ama 90 gun garantisi var masallah iyi gibi nazar degmesin:)
« Son Düzenleme: 09 Temmuz 2010, 20:23:48 Gönderen: Off_line »

Çevrimdışı Ahilex

• Sekban
  • *
  • Brawlers, Bawlers & Bastards
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 29 Ekim 2010, 20:39:24 »
Ben ilk başladığımda (ilk oyunumda) hile kullandım. Hileyi yazıp enter'a tıklar tıklamaz oyundan atıyordu. Buda bir sebep olabilir  ;)
don't be another brick in the wall

Forumdan uzaklaştırmalara itiraz, yasal talepler veya uygunsuz içerik bildirimlerinizi İletişim Sayfamız üzerinden yapabilirsiniz. 3 gün içerisinde yanıt verilecektir.