Gönderen Konu: Düzenli Ordu  (Okunma sayısı 886 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı joslesjj

• Azab
  • *
  • Yeni üye oldum.
    • Profili Görüntüle
Düzenli Ordu
« : 23 Kasım 2017, 21:41:53 »
Arkadaşlar oyunda düzenli ordu kuramıyorum konsol komutlarıyla teknolojiyi fulledim para da verdim kendime ama düzenli orduya tıklanmıyor nasıl kuruluyor bu düzenli ordu?

Çevrimdışı Stalker

Ynt: Düzenli Ordu
« Yanıtla #1 : 23 Kasım 2017, 22:41:40 »
Bildiğim kadarıyla yönetim sistemini değiştirmen lazım reform yap.
HavHav

Çevrimdışı Noman Man

• Sipahi
  • *
  • Etnik döküntülere geçit yok !
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 23 Kasım 2017, 23:16:45 »
Arkadaşlar oyunda düzenli ordu kuramıyorum konsol komutlarıyla teknolojiyi fulledim para da verdim kendime ama düzenli orduya tıklanmıyor nasıl kuruluyor bu düzenli ordu?
Bölgelere belli binaları inşa etmelisin.Bir limit bulunmakta.
Hardcore denemesi mi grup denemesi mi yoksa zenci gücü mü bu fikir nedir açıkla bize :)
Paradoxfan gelişiyor..

Çevrimiçi fatih387

« Yanıtla #3 : 24 Kasım 2017, 14:49:04 »
Ben de selçuklu ile düzenli ordu kurmaya çalışıyorum ama ayda 15-20 asker kadar artıyor sadece. Adamın ömrü yetmez ordunun kurulduğunu görmeye neden böyle? Katılım ayarında düşük seviyede falan da değil.

Çevrimdışı joslesjj

• Azab
  • *
  • Yeni üye oldum.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 24 Kasım 2017, 18:34:03 »
Ben de selçuklu ile düzenli ordu kurmaya çalışıyorum ama ayda 15-20 asker kadar artıyor sadece. Adamın ömrü yetmez ordunun kurulduğunu görmeye neden böyle? Katılım ayarında düşük seviyede falan da değil.

dostum sen nasıl kurdun orduyu ne yaptın neler yaptın o düzenli ordu kilidini açmak için?

Çevrimiçi fatih387

« Yanıtla #5 : 25 Kasım 2017, 00:12:08 »
Bende düzenli ordu sekmesi açıktı zaten, bir şey yapmadım. Sadece asker bastım. Bu arada ordunun oluşması yıllar sürüyor fakat bir ömür de değilmiş.

Ama yine de faydalı olup olmadığını çözemedim. 60 gelirim var, 30'u orduya gidiyor. 3bin kişi besliyoruz diye 30 nedir ya? Ghalman paralı ordusu 20bin asker ve gideri 30 altın civarıydı bakımı.
Bunu yazarken düzenli orduyu iptal etmeye karar verdim. Hakkaten çok gereksiz bir orduymuş.

Çevrimdışı joslesjj

• Azab
  • *
  • Yeni üye oldum.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 25 Kasım 2017, 01:41:05 »
Bende düzenli ordu sekmesi açıktı zaten, bir şey yapmadım. Sadece asker bastım. Bu arada ordunun oluşması yıllar sürüyor fakat bir ömür de değilmiş.

Ama yine de faydalı olup olmadığını çözemedim. 60 gelirim var, 30'u orduya gidiyor. 3bin kişi besliyoruz diye 30 nedir ya? Ghalman paralı ordusu 20bin asker ve gideri 30 altın civarıydı bakımı.
Bunu yazarken düzenli orduyu iptal etmeye karar verdim. Hakkaten çok gereksiz bir orduymuş.

Anladım dostum onun yerine paralı asker tercih edebilirsin , fakat bu düzenli ordu sekmesi bende kapalı aklım ona takıldı

Çevrimiçi fatih387

« Yanıtla #7 : 25 Kasım 2017, 10:59:43 »
Sekmenin üzerine gelince ing olarak açıklaması falan çıkmıyor mu? Ben sadece selçuklu ile oynadığımdan yardımcı olamayacağım.
Ck2 için bi forum daha var, orada da sor istersen.

Çevrimdışı joslesjj

• Azab
  • *
  • Yeni üye oldum.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 25 Kasım 2017, 14:51:05 »
yazıyor ama ingilzice olduğu için anlayamıyorum

Çevrimiçi fatih387

« Yanıtla #9 : 26 Kasım 2017, 19:54:40 »
google çeviriden bak. Ben telefondan çeviriyi açıp koyarım önüme devamlı kullanırım. Çeviri tam olmadığından her zaman lâzım oluyor.

Çevrimdışı joslesjj

• Azab
  • *
  • Yeni üye oldum.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : 28 Kasım 2017, 21:50:44 »
google çeviriden bak. Ben telefondan çeviriyi açıp koyarım önüme devamlı kullanırım. Çeviri tam olmadığından her zaman lâzım oluyor.

sorunu buldum kardeşim legacy of rome dlc paketi lazımmış :)

Çevrimdışı Furkan 65

« Yanıtla #11 : 29 Kasım 2017, 07:05:22 »
O zaman ne yapacaksın?
Hür doğmuştur insanoğlu,
Hür yaşamak hakkıdır.