Paradox Interactive Türkiye

Paradox Development Studio => Crusader Kings II => Konuyu başlatan: MelaRossa - 08 Mart 2017, 23:06:33

Başlık: Bizansın Başına Nasıl Türk Olan Oğlumu Geçiririm?
Gönderen: MelaRossa - 08 Mart 2017, 23:06:33
Şimdi, ben hanedan ismini Göktürk olarak değiştirdim dolayısıyla Orta Asya bozkırlarında takılıyorum. Şimdi benim salak bir oğlan vardı. Hiç önemsemeyip evlendirmediğim falan. Ama gerçekten çocuk slow traitine sahip. Genius bir anne ve babadan nasıl öyle bir şey çıktı İsviçreli bilimadamları araştırmaya devam ediyor. Neyse sonra bir baktım Bizans tahtına varis bir kız çocuğu var. Olur mu acaba dedim benim salağı Genius ve Cruel traitli bu kız çocuğuna matrinnel olarak kakaladım. Bir baba olarak oğlumu önemsemedim ama Basilous yaptım salak olmasına rağmen.


Şimdi sorum şu, benim bu adamı kullanarak Bizans tahtına tamamen Göktürk hanedanlığını geçirme şansım var mı? Hani şöyle Kraliçe yerine kral baskın olsun temalı bir faction falan vardır belki. Gerçi bizim salağı kim destekler bilmiyorum. Ama öyle bir şey mümkünse bunu yapıp Bizans tahtını içeriden ele geçirmek istiyorum. Çok komik olmaz mı? Düşünsenize Bizans tahtında Tengri dinine mensup Türk bir adam oturuyor. Yunanlılar bu kafiri istemezük diye isyan edip dururlar ama isyan ettikçe kafalarına kafalarına vururum şerefsizlerin. Çok eğlenceli oyun olur düşündüm de.


Neyse efenim var mı bir yolu?
Başlık: Ynt: Bizansın Başına Nasıl Türk Olan Oğlumu Geçiririm?
Gönderen: Maghael - 10 Mart 2017, 10:51:56
Evlilik tipi Matrilineal olduğu için doğacak çocuklar senin soyundan sayılmıyor dolayısıyla öyle bir şansın yok ancak tüm bizans ailesi ölürse senin oğlan geçer tahta o da biraz zor baya kalabalık bir hanedan bizans oyun da