Gönderen Konu: dlc nasıl eski sürüme geri gönderilir?  (Okunma sayısı 565 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı MelaRossa

• Kaptan
  • *
  • The Emperor
dlc nasıl eski sürüme geri gönderilir?
« : 10 Aralık 2016, 18:07:19 »
Bildiğiniz üzere convert eu4 dlc'si 1.18 ile uyumlu olmak üzere yükseltildi. Ancak ben oyunu henüz yükseltmedim. Onu 1.17 ile uyumlu hale nasıl getirebilirim?

Şimdiden teşekkür ettim.
Demokrasinin esas prensibi, halkın egemenliğidir. Ama milletin kendini yönetecekleri iyi seçebilmesi için, yetişkin ve iyi eğitim görmüş olması şarttır. Eğer bu sağlanamazsa demokrasi, otokrasiye geçebilir. Halk övülmeyi sever. Onun için, güzel sözlü demagoglar, kötü de olsalar, başa geçebilirler. Oy toplamasını bilen herkesin, devleti idare edebileceği zannedilir.
Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar.

Çevrimdışı fakeswift

• Mülkiyetçi
  • *
CK II 2.5.2, EU IV 1.17 uyumluysa o sürüme geri döndürebilirsin oyunu. DLC'leri eski sürüme tek başına geri getirmek mümkün değil diye biliyorum.

Şöyle yapabilirsin: CK II. 2.5.2, EU IV 1.17 için uyumluysa (bundan emin değilim) steamdan tekrar o sürüme yükleyip DLC'yi tekrar indirirsin. (Bunun için önce silmek lazım.) Steam'ın da o sürüme uygun olan DLC'yi indirmesi lazım.

http://www.ckiiwiki.com/Patches

Ayrıca 1.19 için uyumlu hale getirilmiş.
« Son Düzenleme: 10 Aralık 2016, 20:03:30 Gönderen: fakeswift »

Foruma ilişkin tüm bildirimlerinizi İletişim Sayfamız üzerinden yapabilirsiniz. 14 gün içerisinde yanıt verilecektir.