Gönderen Konu: ŞÖYLE BİR HATA ALIYORUM  (Okunma sayısı 851 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Lugh

• Diplomat
  • *
  • Gladius legis custos.
ŞÖYLE BİR HATA ALIYORUM
« : 13 Ekim 2016, 18:27:40 »
Arkadaşlar, selamlar. Bilgisayarı değiştirdim W10 x64 yüklü laptopa oyunu daha önce kurduğum şekilde kurma işlemini gerçekleştirdim. Crack falan yaptım ve 2 adet .dll eksik hatası alıyorum. http://imageshack.com/a/img921/544/yBHrfT.png
http://imageshack.com/a/img921/2662/3Bonoo.png
Yardımlarınızı bekliyorum

Çevrimdışı krall1

• Mülkiyetçi
  • *
Ynt: ŞÖYLE BİR HATA ALIYORUM
« Yanıtla #1 : 13 Ekim 2016, 18:46:54 »
DirectX hatası yukardaki, kurulu değilse kurman yada en güncel sürümüne yükseltmen lazım, bilgisayarda olmadığı için veriyor hatayı. Aşağıdakini tam bilmiyorum ama ekran kartının driver'ını güncelle, vcredist (directx gibi buda) yükle sorun çözülür diye tahmin ediyorum.

Oyun klasöründe "_CommonRedist" varsa onun içinde vardır directx ve vcredist, driver için bulman lazım.
"You always were an unruly child. I adored that about you."

Çevrimdışı Lugh

• Diplomat
  • *
  • Gladius legis custos.
« Yanıtla #2 : 13 Ekim 2016, 19:02:02 »
Bilgisayarı alalı daha 2 saat olmadı :D Kutusundan çıkarır çıkarmaz ekran kartı güncellemesi olamaz ya o kadar da değildir. Direct X yüklüyorum bakalım inşallah hepsi o dur :(

Çevrimdışı Domuz

« Yanıtla #3 : 13 Ekim 2016, 20:24:19 »
Dxredist kurcan düzelir. Başlığı senin dışında büyük harf yazan var mı? Düzelt.
I used to be an adventurer like you... Then I took an arrow in the knee.                                                                                                                                                  So you can cast a few spells? Am I supposed to be impressed?                                                                                                                                                  Let me guess someone stole your sweetrole.                                                                                                                                                  Hey, you mix potions, right? Can you brew me an ale?

Foruma ilişkin tüm bildirimlerinizi İletişim Sayfamız üzerinden yapabilirsiniz. 14 gün içerisinde yanıt verilecektir.