Gönderen Konu: CKII - İlginç Görüntüler  (Okunma sayısı 46502 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Keyser

Savaşta nasıl öldü beni o şaşırttı.

Çevrimdışı Darkrad

• İmperium
  • *
    • Strategyturk
Savaşta ölmesinde şaşırılacak bir taraf yok bakarsan eğer arkadaş katolik değil, heresylerden bir tanesinde - Cathar sanırım - kadınlar general olabiliyor.

Çevrimdışı TurkSith

• (TurkJedi)
  • Kaptan
  • *
Savaşta nasıl öldü beni o şaşırttı.
Darkrad'ın dediği gibi Cathar olduğumdan kadınları general yapabiliyorum.

Çevrimdışı Keyser

Hiç heretic oynamadığımdan bilmiyordum.

Bu arada o kızın anne-babası da kadın mı?? sskn* sskn*

Çevrimdışı ageofcu

• Diplomat
  • *
  • Yeni bir üyeyim.
İlk resimdeki pants act lunatic traitinden kaynaklanıyor. Benim kral da delirip atını şansölye yapmıştı. :wall:

Çevrimdışı fakeswift

• Mülkiyetçi
  • *
O değilde ben Harold Godwinson ile çok az kayıplarla Normanları ve Norveçlileri yenmiştim ama screenshot dosyasını sildim ya :S

Çevrimdışı Keyser

O değilde ben Harold Godwinson ile çok az kayıplarla Normanları ve Norveçlileri yenmiştim ama screenshot dosyasını sildim ya :S
Son güncellemelerle bana artık o kadar zor gelmiyor.
Zaten 18k orduyla başlıyorsun  Norveçlerin 11k  Normanlarında 19k filan askerleri var.  Gerçi önceden daha kolaydı HRE imparatorunun kızlarından birisiyle kendi oğlunu evlendiriyordun anında müttefiklik başka bir oğlunuda Fransa prensesiyle evlendirirdin. Ama artık HRE prenseslerinin Celibate traiti olunca iş zor oluyor.

Bir de geçenlerde İngiltere de kont olarak başlayayım dedim çok güzel başladı Norveçleri püskürttük Ama işin ilginç yanı Normanlar hiç saldırmadı 15 yıl boyunca bekledim kimse gelmedi.

Çevrimdışı fakeswift

• Mülkiyetçi
  • *
Son güncellemelerle bana artık o kadar zor gelmiyor.
Zaten 18k orduyla başlıyorsun  Norveçlerin 11k  Normanlarında 19k filan askerleri var.  Gerçi önceden daha kolaydı HRE imparatorunun kızlarından birisiyle kendi oğlunu evlendiriyordun anında müttefiklik başka bir oğlunuda Fransa prensesiyle evlendirirdin. Ama artık HRE prenseslerinin Celibate traiti olunca iş zor oluyor.

Bir de geçenlerde İngiltere de kont olarak başlayayım dedim çok güzel başladı Norveçleri püskürttük Ama işin ilginç yanı Normanlar hiç saldırmadı 15 yıl boyunca bekledim kimse gelmedi.
2013'te oynamıştım ve hiç güncelleme yapmadan ilk sürümüyle yenmiştim. Belki ilk sürüm olduğu iç.in bug vardı ama 2 denemede oldu ancak.

Çevrimdışı Keyser

Aslında ilk sürümlerde çok kolaydı dediğim gibi HRE ile müttefik olup rahat alabiliyordun savaş biraz uzun sürüyordu ama sonuçta kazanıyordun.Sonra biraz zorlaştı şimdi eski haline geri döndü.

Çevrimdışı fakeswift

• Mülkiyetçi
  • *
Yok aslında taktiğim basitti, küçük bir bölüğü yem olarak bırakıyorum nehirin arkasına çekiliyorum tam o sırada borçla mercenary alıyorum savaş benim oluyor. 

Çevrimdışı Keyser

Mercenary bana biraz sakat geliyor kaç defa oldu tam savaşı kazanacam param bitiyor mercenaryler saf değiştiriyor.

Çevrimdışı fakeswift

• Mülkiyetçi
  • *
Mercenary bana biraz sakat geliyor kaç defa oldu tam savaşı kazanacam param bitiyor mercenaryler saf değiştiriyor.

Eğer horse archer gibi mercenaryler alırsan hem kendileri de kolayca eriyor hem de düşmana büyük zararlar veriyor onlar isyan ediyorken de pek güçleri kalmaz zaten.

Çevrimdışı thebigDVA

• Amiral
  • *
  • Müngke Tengriyin Küçüdür.
Türk Hakanı Hülagü Han
"öd tengri yaşar kişi oglı kop ölgeli törümiş."

Çevrimdışı Ecdad Computer

Neresi garip
 bunun?
Son disket bozulduğunda, son kartuş kırıldığında, son kaset yırtıldığında, milenyum adamı DVD'nin yenilebilir bir şey olmadığını anlayacak.

Çevrimdışı thebigDVA

• Amiral
  • *
Normalde kültür yerinde "Moğol" ve padişah yerine de "Kaan" yazmalıydı, zaten başta da öyle yazıyordu. Fakat bir süre sonra adam Türk oldu, bu garip değil mi şimdi?

Çevrimdışı ageofcu

• Diplomat
  • *
  • Yeni bir üyeyim.
Muhtemelen yönettiği bölgenin kültürüne geçmiştir. Decisions kısmından oluyordu galiba.

Çevrimdışı Independent

Koskaca imparatorun sizce kolay kolay bir kültürü kabul etmesi çok mu basit? Bence AIden hiç beklenmeyecek bir hareket. Dine tamam ama kültür çok zor olur normalde.

Çevrimdışı ageofcu

• Diplomat
  • *
  • Yeni bir üyeyim.
İmparatorluk kabul etmiyor. Halkın çoğu Türk olduğu için İmparator da Türk kültürüne geçiyor.

Çevrimdışı thebigDVA

• Amiral
  • *
Hep böyle gariplikler beni mi buluyor yoksa daha önce böyle bir şey ile karşılaşan var mı  :-X

Çevrimdışı Augustinus

• (Vatikan Müftüsü)
  • İmperium
  • *
Anormal bir durum yok. Sunset Invaison dlc'si açıkmış.

Foruma ilişkin tüm bildirimlerinizi İletişim Sayfamız üzerinden yapabilirsiniz. 14 gün içerisinde yanıt verilecektir.