Gönderen Konu: Crusader Kings II Müslüman Devletlere Oynama İmkanı Yok  (Okunma sayısı 11003 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

taliptako

• Ziyaretçi
Arkadaşlar bugün oyunu indirdim 1337 yılına geldim Osmanlı ile oynamama izin verilmedi.Onun dışında diğer tüm müslüman devletlerle oynama imkanımız yok memlükler Anadolu beylikleri gibi Play tuşu kapalı gözüküyor ve Not allowed Muslim Region şeklinde bir yazı çıkıyor.

Çevrimdışı Destroyer

• İmparator
  • *
Evet müslümanlarla oynamak oyunda mümkün değil...
oyunlarindunyasi.com

Çevrimdışı lemelem

• Kont
  • *
Arkadaşlar bugün oyunu indirdim 1337 yılına geldim Osmanlı ile oynamama izin verilmedi.Onun dışında diğer tüm müslüman devletlerle oynama imkanımız yok memlükler Anadolu beylikleri gibi Play tuşu kapalı gözüküyor ve Not allowed Muslim Region şeklinde bir yazı çıkıyor.

Orjinal oyun çıktı mı? Müslüman devletleri nasıl olsa biz bir şekilde seçeriz onu dert etmeyin  :D

taliptako

• Ziyaretçi
Ben şuan full oynuyorumda nasıl oynayacağım Müslüman devletlerle :) oyunum orjinal değil henüz

Çevrimdışı lemelem

• Kont
  • *
Ben şimdi indirip denedim. Demoda ki taktikle müslüman devletler de seçiliyor

Çevrimdışı Destroyer

• İmparator
  • *
Ben şuan full oynuyorumda nasıl oynayacağım Müslüman devletlerle :) oyunum orjinal değil henüz
Gevur bir devlet seç play e bas sorna hızlıca oyun açılmadan müslüman bir devlete bas...
oyunlarindunyasi.com

Çevrimdışı fatih pasha

• Dük
  • *
Korsan versiyonda müslümanlarla oynanabiliyor. Demodaki yolu izleyin.

Ancak tam sürümde oynanamayacak. Resmi bir açıklama olmasa da(var aslında ama demodaki durum hakkında bir şey söylemediler), Plazada herkes tam sürümde o bugın giderileceğini söylüyorlar.

Bir de indirdiğiniz oyun steamin predownload versiyonu. Tam sürüm değil. Tam sürüm çıkınca yanında patch gelecek.
« Son Düzenleme: 11 Şubat 2012, 17:44:53 Gönderen: fatih pasha »
"Dostlarım! İlerlersem beni takip edin! Geriye dönersem beni öldürün! Ölürsem intikamımı alın!" - Henri de la Rochejaquelein
Norðhymbriscra Ealdgesege
U-38'in Harp Ceridesi

Forumdan uzaklaştırmalara itiraz, yasal talepler veya uygunsuz içerik bildirimlerinizi İletişim Sayfamız üzerinden yapabilirsiniz. 3 gün içerisinde yanıt verilecektir.