Gönderen Konu: Crusader Kings II Videoyun Ön İnceleme  (Okunma sayısı 1393 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Hebelecan

• Asker
  • *
  • Yeni bir üyeyim.
Crusader Kings II Videoyun Ön İnceleme
« : 10 Kasım 2011, 22:27:45 »
Arkadaşlar biz bir kaç ay önce bir kaç arkadaş Videoyun adında bir Youtube kanalı başlattık. Başta Minecraft gibi oyunları oynarken video çekip koyuyorduk fakat son dönemde oyun incelemeyede başladık. Paradox Interactive ile de basın hesabımız var ve bugün elime Crusader Kings 2'nin ön inceleme kopyası geçti. Ben çok büyük bir Grand Strategy hayranıyımdır (Paradox forumlarındada Hebelecan olarak bulabilirsiniz), ve doğal olarak PI favori oyun şirketim. Bu oyunun ön incelemesini yapmayı çok isterim fakat şuanki kitlenin pek bu tarz oyunlara ilgi göstereceğini sanmıyorum. Paradox'un bizim gibi ufak bir gruba ve kendi tarz oyunlarının fazla ilgi görmediği Türkiye gibi bir ülkede bize böyle bir şans tanıması bence kaçırılmaz bir fırsat.

Eğer böyle bir şey yapsam ilgilenen olur mu buradan? Nasıl bir tarz istersiniz, ne göstermemi istersiniz? (video olarak yapmayı düşünüyorum incelemeyi)
Burada belirtirseniz ve grand strategy ile ilgilenen arkadaşlara yayarsanız gerçekten çok minnettar olurum.

Youtube Kanalı ve Facebook sayfasının linkinide bırakıyorum buraya, sanırım videoyu bir kaç gün sonra yüklememe izin var, o zamana kadar her isteği ve öneriye açığım.

http://www.youtube.com/user/videoyun
http://www.facebook.com/Videoyun

Çevrimdışı Dadakoğlu

• The show must go on
  • Onursal Üye
  • Kral
  • *
  • Dadak Paşa
İlgilenen olur mu ne demek, burada bulunma nedenimiz bu oyunlar. :) Crusader Kings II'yi de gerek forumumuza kayıtlı olan, gerek ziyaretçi olarak takip eden -en azından Grand Strategy türünün geneline oranla- büyük bir kitle bekliyor. Bir ön inceleme ve oyun çıktıktan sonra da inceleme çok iyi olacaktır. Yönetim olarak da bu tür işleri her zaman destekliyoruz, çalışmanızın mümkün olan en fazla kişiye ulaşması için gayret göstereceğimizden şüpheniz olmasın. Yardımcı olabileceğimiz bir konu olduğunda bize başvurmaktan çekinmeyin lütfen.
« Son Düzenleme: 10 Kasım 2011, 22:41:58 Gönderen: Dadakoğlu »

Çevrimdışı Hebelecan

• Asker
  • *
  • Yeni bir üyeyim.
Evet, bakındım biraz forumlara, gerçekten büyük bir kitle var. CK 2 gibi detaylı bir oyunu 15-20 dklık bir video ile pek anlatamam diye düşünüyorum. Daha çok soru cevap tarzı bir şey tasarladım çünkü zaten buradaki insanlar oyunu takip ediyorlardır, eğer sorular gelirse o tarz bir şey yaparım heralde (tam olarak neyden bahsedebileceğimden emin değilim, ama fazla bir kısıtlama olmasa gerek) onun dışındada oyun çıkınca tam bir inceleme yaparım o zaman.

Çevrimdışı Dadakoğlu

• The show must go on
  • Onursal Üye
  • Kral
  • *
  • Dadak Paşa
Oyunun özelliklerini kapsayan bir ön inceleme fena olmaz, sadece Türkçe kaynakları takip edebilenler oyunun tüm özelliklerini bilmiyor maalesef; zira Türkçe kaynak eksikliği var.

Foruma ilişkin tüm bildirimlerinizi İletişim Sayfamız üzerinden yapabilirsiniz. 14 gün içerisinde yanıt verilecektir.