Gönderen Konu: Crusader Kings II Çıkış Tarihi Belli Oldu  (Okunma sayısı 4925 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı fatih pasha

• Tribunus Militus
  • *
Benim bütün Paradox oyunları Steam üzerinde olduğu için koleksiyon hesabına bu oyunu da Steam'den aldım ama Paradox ile Steam pek anlaşamıyor sanırım, çoğu oyunda saçma sapan olaylar oluyor hiç memnun değilim. Gamersgate daha sorunsuz sanırım. Bir de Gamersgate pre order yapınca CK I'i ve şu iki DLC'yi bedavaya veriyor mu?

CK Complete ve 2 DLC mevcut. Steam bu kampanyayı yapınca rekabet etmek için GG de yaptı.  :)

Paradox ile GG kardeş şirket gibi. GG'nin güzelliği sana setup dosyası ve product key vermesi. Yani Steam gibi üçüncü parti bir program çalıştırmadan oyunu oynuyorsun. Özellikle CK gibi çok modlanan bir oyunda daha kullanışlı olacağını düşüdüğüm için GG'den aldım oyunu. Yoksa ben de Steam'den alırım oyunlarımı. Ama Steam'den alınmayan orijinal oyunları da Steam üzerinde kaydedebildiğin için sorun yok.

GG'nin bir güzel özelliği de Blue Coin özelliği. Yaptığın alışverişlerde bunları para yerine kullanabiliyorsun. Tabi adamakıllı bir oyun için onbinlerce blue coin lazım ama yeni çıkan DLC'leri bir kaç bin blue coin ile alabiliyorsun. Bu güzel bir özellik. Şu anda 3000 blue coinim var. Yani bundan sonra ilk çıkacak paralı DLC'yi bedava alabileceğim.
"Dostlarım! İlerlersem beni takip edin! Geriye dönersem beni öldürün! Ölürsem intikamımı alın!" - Henri de la Rochejaquelein
Norðhymbriscra Ealdgesege
U-38'in Harp Ceridesi

Çevrimdışı Barış

• Başrahip
  • *
CK Complete ve 2 DLC mevcut. Steam bu kampanyayı yapınca rekabet etmek için GG de yaptı.  :)

Paradox ile GG kardeş şirket gibi. GG'nin güzelliği sana setup dosyası ve product key vermesi. Yani Steam gibi üçüncü parti bir program çalıştırmadan oyunu oynuyorsun. Özellikle CK gibi çok modlanan bir oyunda daha kullanışlı olacağını düşüdüğüm için GG'den aldım oyunu. Yoksa ben de Steam'den alırım oyunlarımı. Ama Steam'den alınmayan orijinal oyunları da Steam üzerinde kaydedebildiğin için sorun yok.

GG'nin bir güzel özelliği de Blue Coin özelliği. Yaptığın alışverişlerde bunları para yerine kullanabiliyorsun. Tabi adamakıllı bir oyun için onbinlerce blue coin lazım ama yeni çıkan DLC'leri bir kaç bin blue coin ile alabiliyorsun. Bu güzel bir özellik. Şu anda 3000 blue coinim var. Yani bundan sonra ilk çıkacak paralı DLC'yi bedava alabileceğim.

Zamanında Paradox Oyunlarıma GG'de başlayacaktım, Spartan sayesinde Steam'e geçtim.Şu an aşırı pişmanım. :(

Steamde bir sürü Paradox oyunu yok. :(
« Son Düzenleme: 08 Şubat 2012, 22:16:54 Gönderen: Barış »

Çevrimdışı Emperor

• Tribunus Militus
  • *
  • The Mad Baron
Evet, GG'yi zaten Paradox kurdu.Bu arada CK1'i verdi değil mi? Verdiyse menüsünden bir ss çekebilir misin? Birde CK1 oalyı sadece pre-order mi?

Evet pre orderdan sonra verdi complete version olarak, Deus Vult falan dahil. Ama saçmalık şu ki oyunun korsandan bir farkı yok. Ne bir cd-key verdiler ne de başka birşey. Steam üzerinden istediğin zaman silinip yüklenebiliyor ama view game CD key seçeneği yok, yani steam üzerinden cd keyi alıp Paradoxplaza'ya register edemiyorsunuz. Aslında olsa ne olur olmasa ne olur diyorum bu saatten sonra ama aynısı Vic II AHD için de oldu keyleri oyunu aldıktan bir hafta sonra dağıttılar Steam üzerinden...
Heyder Baba, göyler bütün dumandı,
Günlerimiz birbirinden yamandı,
Birbirizden ayrılmayın, amandı,
Yakşılığı elimizden alıblar,
Yakşı bizi yaman güne salıblar!

Çevrimdışı Barış

• Başrahip
  • *
Evet pre orderdan sonra verdi complete version olarak, Deus Vult falan dahil. Ama saçmalık şu ki oyunun korsandan bir farkı yok. Ne bir cd-key verdiler ne de başka birşey. Steam üzerinden istediğin zaman silinip yüklenebiliyor ama view game CD key seçeneği yok, yani steam üzerinden cd keyi alıp Paradoxplaza'ya register edemiyorsunuz. Aslında olsa ne olur olmasa ne olur diyorum bu saatten sonra ama aynısı Vic II AHD için de oldu keyleri oyunu aldıktan bir hafta sonra dağıttılar Steam üzerinden...

39,99$ vermek istemiyorum versem Skyrim :P alırdım, CK1 acaba daha sonra Steam'e gelecek mi?

http://forum.paradoxplaza.com/forum/showthread.php?583797-Steam-Crusader-Kings-Bundle
« Son Düzenleme: 08 Şubat 2012, 23:05:12 Gönderen: Barış »

Çevrimdışı dikkat!

• Başrahip
  • *
  • Kişisel İleti
Benim Steam'de Paradox oyunu olarak Magicka var ve oyuna girerken Forum Registration Key diye bir pencere açılıyor, foruma üye olmak için girmemiz gereken keyi veriyor. "Sanırım" MBWFAS'da da veriyordu keyi. Buradan çıkaracağımız sonuç üyelik için keyleri veriyor ;D
İmza:
İmzanız, gönderdiğiniz her iletinin altında gösterilir. BBC etiketleri ve gülücük kullanabilirsiniz.
İmzanızdaki resimlerin genişliği 800 pikselden fazla olamaz

Çevrimdışı Barış

• Başrahip
  • *
Paradox ve Taleworlds'ün üşengeçeliği nedeniyle, Steam WFAS keyleri foruma yüklenmiyor.Bazı Steamden alışmış paradox oyunlarında ise CD-Key boşlukları doldurmadığı için XXXX ekliyoruz.

Çevrimdışı fatih pasha

• Tribunus Militus
  • *
Şu an için GG ve Paradox işbirliği Steam'den daha verimli görünüyor ama plazada söylendiği kadarıyla yakında Steam ile olan işbirliği daha ileri seviyeye taşınacakmış. Yani bu sorunlar büyük ihtimalle çözülecek.
"Dostlarım! İlerlersem beni takip edin! Geriye dönersem beni öldürün! Ölürsem intikamımı alın!" - Henri de la Rochejaquelein
Norðhymbriscra Ealdgesege
U-38'in Harp Ceridesi

Foruma ilişkin her türlü bildirimlerinizi İletişim Sayfamız üzerinden yapabilirsiniz. 14 gün içerisinde yanıt verilecektir.