Gönderen Konu: Chris King ile Röportaj  (Okunma sayısı 1526 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı fatih pasha

• Filozof
  • *
Chris King ile Röportaj
« : 21 Eylül 2010, 16:06:17 »
Victoria II'nin tasarımcılarından Chris King, Neocrisis'e verdiği röportajda Crusader Kings II'den kısaca da olsa bahsetmiş.

Alıntı
Now that Victoria II is completed, can you provide any insight into your next title?

Not much at the moment. Our next title is Crusader Kings 2 however; it is very early in development so I don’t like to reveal features until they are pretty much implemented.

Our design goal is to focus in on the characters in the game and make them come alive. We want them to have goals and ambitions and their loyalty to you will be influenced by how much you assist them in their goals.

Victoria II tamamlandığına göre, bir sonraki oyun üzerine bir fikir verebilir misiniz?

"Şu anda çok bir şey yok. Bir sonraki oyunumuz Crusader Kings II, ancak hala geliştirme aşamasının başlarındayız; o yüzden oyunun özellikleri tam olarak tamamlanmadan bir şeyler söylemek istemiyorum.

Tasarımdaki amacımız karakterlere odaklanmak ve onların hayat bulmasını sağlamak. Onların hedefleri ve ihtirasları olmasını istiyoruz ve size karşı olan sadakatlerinin, hedeflerine ulaşmalarında sizin onlara ne kadar yardımcı olduğunuza bağlı olmasını istiyoruz."

Burnuma EU:Rome kokuları geliyor. İnşallah özgün bir oyun olur ve karakter etkileşimi de Rome'daki kadar sığ olmaz.

Röportajın tamamı: http://www.neocrisis.com/articles/198-interviews/5399-victoria-ii-interview

"Dostlarım! İlerlersem beni takip edin! Geriye dönersem beni öldürün! Ölürsem intikamımı alın!" - Henri de la Rochejaquelein
Norðhymbriscra Ealdgesege
U-38'in Harp Ceridesi

Çevrimdışı spyboy

• Filozof
  • *
  • In Soviet Russia, pants jizz in you!
Ynt: Chris King ile Röportaj
« Yanıtla #1 : 21 Eylül 2010, 16:58:05 »
Bu özellikler çok iyi, başka neler olacak acaba?
1.(ma)ru de (da)me na (o)ssan: good-for-nothing old man                       6.(ma)ttaku (da)ijobu ja nai (o)kyaku: customer who's really not all right
2.(ma)jide (da)ssai (o)yaji: the really uncool old man                              7.(ma)tomo ni (da)karetakunai (o)toko: men no one wants to date
3.(ma)ssa ni (da)rusou na (o)yaji: really uncool-looking old                      8.(ma)ji de (da)kaetai (o)toko: man one seriously wants to date
4.(ma)ttaku (da)rakushite (o)ssan: really depraved old man                     9.(ma)ttaku (da)masenai (o)toboke: fool who unconvincingly feigns ignorance
5.(ma)zui (da)shi to (o)age: horrid bean curd                                        10.(ma)ssugu ikite no (da)inashi na jinsei na (o)jisan: old man who lives as he wants, but accomplishes nothing

Çevrimdışı Annibal

« Yanıtla #2 : 21 Eylül 2010, 17:05:05 »
CK'nın ana hatlarını bozmadan geliştirilmiş harita ve grafikler ve daha detaylandırılmış arayüz istiyorum ben. Bir de bol müzik ve efekt.
"Bir yerde küçük insanların gölgeleri büyüyorsa, orada güneş batıyor demektir"

Çevrimdışı Ahilex

• Filozof
  • *
  • Brawlers, Bawlers & Bastards
« Yanıtla #3 : 04 Kasım 2010, 16:58:45 »
Evet, güzel müzikler daha hoş olur  tbrk*
don't be another brick in the wall

Foruma ilişkin tüm bildirimlerinizi İletişim Sayfamız üzerinden yapabilirsiniz. 14 gün içerisinde yanıt verilecektir.