Gönderen Konu: İlişkiler  (Okunma sayısı 875 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı yehyeh321

• Roma Askeri
  • *
  • Yeni üye oldum.
İlişkiler
« : 07 Aralık 2016, 21:46:27 »
İngiltere kralıyım ve pozitif tek bir vassalım bile yok.Toprakları 4/4 olucak şekilde yapdım,Bölgelerin hepsini verdim yinede vassallar aşırı kötü bakıyor.

Adamı hapse koymadım yinede Tyrantdan -80 yiyorum.İlişkileri düzeltmenin kolay yolu yokmu.

Çevrimdışı Túrin Turambar

Ynt: İlişkiler
« Yanıtla #1 : 07 Aralık 2016, 21:51:35 »
İntihar et ya da yeni oyun aç.Çünkü -80 çok fazla.
Vesselam.

Çevrimdışı Turgay

• Cumhuriyet Generali
  • *
« Yanıtla #2 : 07 Aralık 2016, 21:53:02 »
Tirandan 80 yiyorsan farketmeden bir tiranlık yapmışsındır. Bu tiranlığı görenlerin gitmesini bekleyeceksin. Vassal sayın çoksa bence hiç kasma, entrikan iyiyse geç entrika fokusuna tek tek temizle hepsini :) . Ya da veliahtın iyiyse geç rulership fokusuna, depresyona geçersen intihar et kurtul :) .

Çevrimdışı yehyeh321

• Roma Askeri
  • *
  • Yeni üye oldum.
« Yanıtla #3 : 07 Aralık 2016, 22:00:25 »
Entrikan iyiyse entrikaya geç diyorsunda ülkedeki herkes beni sevmediği için komploya gelmiyorlar.Kralken öldüm yerime varis geçti yine -80 tyrant yedim.

Çevrimdışı fakeswift

• Vulnerarius
  • *
« Yanıtla #4 : 07 Aralık 2016, 22:17:52 »
http://www.ckiiwiki.com/Tyranny#Tyrannical_actions

Şu eylemlerden hangisini yaptın? Muhtemelen 2 kişiyi hapse atmışsındır gereğin olmadan. Her bir eylemi yaptığın günden itibaren 10 yıl sonunda o eylemin puanı bitiyor. 1205'te yaptığın 1215, 1207'de yaptığın 1217.

Başka bir seçenek de tüm vasalları hapse atmakmış. (http://www.ckiiwiki.com/Reign_of_tyranny) Marshal ve Spymaster'ın yetenekli olması lazım, Marshal ile isyan riskini düşürmen lazım. Sonra da tüm ünvanları elinde tutabilirsin. Sonrada bitirmek istersen 6 yaşından küçük çocuklara dağıtırsın ünvanları ve yaş sebebiyle ileride büyüse bile tyrannt puanı yemezsin.

Foruma ilişkin her türlü bildirimlerinizi İletişim Sayfamız üzerinden yapabilirsiniz. 14 gün içerisinde yanıt verilecektir.