Gönderen Konu: CKII - İtiraflarınız  (Okunma sayısı 2934 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Elessar

Ynt: CKII - İtiraflarınız
« Yanıtla #20 : 15 Ocak 2018, 18:07:13 »
Ne demek vassalsız oyna ;D ;D ;D oyunun temeli vassal-liege ilişkisi zaten.
Kronoloji, Aptallar tarihi.

Dünyaca bilinmektedir ki, bizim devlet yönetimimizdeki ana programımız, Cumhuriyet Halk Partisi programıdır. Bunun kapsadığı prensipler, yönetimde ve politikada bizi aydınlatıcı ana çizgilerdir. Fakat bu prensipleri, gökten indiği sanılan kitapların doğmalarıyla asla bir tutmamalıdır. Biz, ilhamlarımızı, gökten ve gaipten değil, doğrudan doğruya yaşamdan almış bulunuyoruz.

[KAYNAK]

Çevrimdışı WazirCaliph

• Azab
  • *
  • Yeni üye oldum.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #21 : 25 Nisan 2018, 22:07:35 »
ilk öğretim seferin de başta ki kral ın torunu nun oğlu nun oğlu na taş gibi sıfır 18 lik bi hatun aldım ( ben özellik kadar portre sine baktığım için taş dedim iyiydi yani ) oğlu mun adı gomez di bi event geldi neyse acemi olduğum için benim 55 lik karakter gelin i hamile bırak mış oğlan ın karısı nı 2 kere hamile bıraktı namuzsuz. neyse bu benim yaşlı kurt ölünce oğlu geçti temiz oğlu bu gomez ayaklan maya çalıştı navarra civarı da bunun du birde kardeş kazığı yedi sonra acıdım hapse atmadım tekrar ayaklandı bu sefer attım bunun hatun dan olan ilk oğlan ıda dedim yazık tır yanima alayım önce meraşel yaptım sonra mülk verdim birde baktım bir süre sonra siyah damla sıyla Krallık da hak iddia ediyormuş hapse atıp astırdım babası da hala hapiste. pisman değilim.

Çevrimdışı Heinz Guderian

• Achtung,Panzer! | CKII
  • Moderatör
  • *
  • Beğenildi: 6 kere
  • Crusader Kings 2 Bölüm Moderatörü
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #22 : 26 Nisan 2018, 13:11:06 »
Pembe dizi :D

Çevrimdışı Elessar

« Yanıtla #23 : 26 Nisan 2018, 22:36:45 »
Anasını satayım 1000 bölümlük iğrenç,absürt ve bitmeyen Brezilya dizileri gibi.

Dünyaca bilinmektedir ki, bizim devlet yönetimimizdeki ana programımız, Cumhuriyet Halk Partisi programıdır. Bunun kapsadığı prensipler, yönetimde ve politikada bizi aydınlatıcı ana çizgilerdir. Fakat bu prensipleri, gökten indiği sanılan kitapların doğmalarıyla asla bir tutmamalıdır. Biz, ilhamlarımızı, gökten ve gaipten değil, doğrudan doğruya yaşamdan almış bulunuyoruz.

[KAYNAK]

Çevrimdışı WazirCaliph

• Azab
  • *
  • Yeni üye oldum.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #24 : 27 Nisan 2018, 14:17:55 »
 :popcorn:     :ceasaryes:

Çevrimdışı fatih387

« Yanıtla #25 : 07 Mayıs 2018, 01:35:14 »
Hem oyunla hem forumla ilgili. Oyunu ilk bitirişimin ardından, ck2 soru cevap kısmının tamamını okudum. Yetmedi, başka forumları da okudum.Bilmediğim, farketmediğim bir sürü şey öğrendim. Üstelik keyif aldım  :D

Ayrıca aynı şeyi vic2 için de yaptım ama oraya yazmayacağım. Belki başka zaman.

Çevrimdışı MHan

• Azab
  • *
  • turqouiseblue
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #26 : 25 Mayıs 2018, 07:31:40 »
Arkaşlarla multi yapıp entrikalı ensestli rp'li brezilya dizisi çekiyoruz.
Devletleri yıkan tüm hatanın altında, nice gururun gafleti yatar.

Çevrimdışı Elessar

[KAYNAK]

Çevrimdışı evadarr

• Yaya
  • *
  • Strateji oyunlarını seviyorum.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #28 : 30 Mayıs 2018, 18:45:24 »
Game of Thrones modunda Arya eventle ortaya çıktığında oğlum olmuştu Arya ile oğlumu evlendirdim :(
''Ey yükselen yeni nesil, gelecek sizindir. Cumhuriyeti biz kurduk; onu yükseltecek ve sürdürecek sizsiniz.''

-Mustafa Kemal Atatürk