Gönderen Konu: CKII - Hanedanınızı Yollayın!  (Okunma sayısı 375044 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Kodazot

Vestiland hanedanını seçtim.
1066 Yılında İzlanda kralı olacağım dedim hapse atıldım.
1074 Yılında İzlanda Kralı beni affetti eve gittik ilk işim ikinci çocuğu yapmak oldu.(Karımın isteğiydi.)
1077 Yılında Yine karımın isteği yüzünden üçüncü çocuğum meydana geldi.
1078 Yılında sarayda içkiyi fazla kaçırınca bir kadına saldırmışım çocuğum olmuş.
1079 Çocuğu bir yıl boyunca saklamayı başardım sonra Leon diyarında bir baron'un evine uşak olarak gönderdim.
1081 4 çocuk dünya'ya geldi.Karım kaçak et kestiğimi öğrenince benden soğudu.
1082 Yılında Müslümanlar Baronu ve ailesini öldürmüş çocuğum'u kaçırmışlar bir haber alamadık.
1084 Kral benden yardım istedi Norveçli istilası başlamıştı.
1085 İlk kez Vasalım ben Oğlum Norveç ordusunu durdurduk.320 kişilik ordumuş 1248 kişilik norveç ordusunu durdurmayı başarabilmişti.
1087 Norveçliler ise barıştık fakat 5 yaşındaki kızımı norveçliler İzlanda'ya vali olarak atadı.Aynı yıl içerisen 19 yaşında içimi eriten polonya kralının kızı ile evlendim ve Norveç krallığında terfi ettim.
1088 yılında ana karakterim öldü yerine ilk çocuğum büyük oğlum geçti.
1090 Yılında izlandanın tamamı bize verilde Norveç krallığına bağlı bir iç krallık kurduk.
1093 Yılında Norveç İngiltere savaşında Londra çıkmayı başardık fakat tutunamadık.
1094 Yılında Savaştan bir yıl sonra Norveç kralı bana danimarkanın kuzeyinden bir yer verdi.
1096 Yılında Norveçliler haçlı seferine katıldı.
1097 Yılında Kudüs'e giderken korkunç bir haber aldık yıllar önce Leon baronunun evinde olan kardeşim Selçuklu ordusunda mareşal rütbesine yükselmişti.Şimdi kardeşimle savaşmaya gidiyorum...
Xfire:Kodazot
Steam:Kodazot
Legend Of Kodazot
I come in revenge

Forumdan uzaklaştırmalara itiraz, yasal talepler veya uygunsuz içerik bildirimlerinizi İletişim Sayfamız üzerinden yapabilirsiniz. 3 gün içerisinde yanıt verilecektir.