Gönderen Konu: CKII - Hanedanınızı Yollayın!  (Okunma sayısı 380765 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı TheInvasion

ya ben de iskoçyanın bir vassalıyla başlamıştım. Strathearn diye.
baktım yöneten 36 yaşında. en az 15 yıllık bir plan yaptım 6 yıl sonra 42'sinde öldü yerine
14 yaşındaki oğlu  geçti. bile bile onu geç evlendirdim.(düşünün artık. 32 yaşında iskoçya prensesiyle
evlendirdim. prenses daha yeni reşit olmuştu 16 yaşındaydı. 3 çocuk doğdu biri erkekti. varis de normal olarak oydu. o adam da babasından 10 yıl kadar fazla yaşadı. 52 yaşında öldü. yerine oğlu geçti.
şu anda varis kız kardeşi.
52  yaşında ölen adamın tipi karadenizli balıkçılar gibiydi. bu çocuk da 19 yaşında küçük emrah tipi var.
acaba ilerde nasıl olacak.

Oyunda para kazanmak vs. kolaymış. yalnız bir şey sorcam neden +3 altının üstüne çıkamıyorum ki bir türlü. vassal olduğumdan mı acaba? 6 tane title a sahibim. 2 şehrin yönetme hakkı bende. şehirlerden birinin denize kıyısı var.

Bir de diyelim ki haçlı seferi var. kraldan ayrı olarak kendi başıma gitmek istedim. liman şehrimde 10 gemi var. Eu3 deki gibi bir limit var mı yoksa istediğim tipte askeri istediğim kadarını gönderebilir miyim.?

Foruma ilişkin tüm bildirimlerinizi İletişim Sayfamız üzerinden yapabilirsiniz. 14 gün içerisinde yanıt verilecektir.