Gönderen Konu: CKII - Hanedanınızı Yollayın!  (Okunma sayısı 375155 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Bersun

Oyunda çok garip şeyler oluyor. Varisim Sardinya Dükü'nü yanlışlıkla hapse attım ve varislikten düştü. Şu anki varisim ise Breton Dükü'ne bağlı Vannes kontu ve dük onu hapse attı. Bu durumda Kral Ferrand ölürse ülke bir kaosun ortasında kalacak zira 13 yaşındaki bir oğlum dışında tüm erkek torunlarım hapse attırdığım Prens Louis'ten. Şimdi onu hazinedarım yaptırdım, ambitionu vardı. İnşallah ilişkiler düzelecek. Allah'tan varisimi hapsetmek için haklı sebebim vardı da vasallarımla aram bozulmadı.

Diğer yandan Valencia emiri ile bir kez daha savaşıp Valencia Dükalığı'nın altındaki 3 şehri ele geçirdim. Müslüman emirin tüm ünvanları gidince iki şeyhi bağımsız oldu ve truce etkisi kırıldı. Ben de Kurtuba topraklarının 1 şehri hariç tamamını ele geçirim Kurtuba Dükalığı'nı kurdum. Şu an Sevilla Emirliği Leon'u dağıtıyor. Tuleytula'yu geri alabilirlerse ben de Leon'a bir sefer yapabilirim. Olmadı Murabıtlar'ı vuracağız artık.

Forumdan uzaklaştırmalara itiraz, yasal talepler veya uygunsuz içerik bildirimlerinizi İletişim Sayfamız üzerinden yapabilirsiniz. 3 gün içerisinde yanıt verilecektir.