Gönderen Konu: CKII - Hanedanınızı Yollayın!  (Okunma sayısı 372498 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı blitzkrieg

• Arşidük
  • *
  • Nuka Cola!
Oyun zorlamasa zaten bu kadar sevilmezdi. İrlanda, İskoçya ve Galler Kralı iken aynı zamanda varis olan yeğenim daha fazla dayanamayıp bir kaç lordla birlikte bana kumpas kurdu. Aynı anda isyan ettiler. Demesnem hariç hiç bir yerde kontrolüm kalmadı :D

Sonra bugün son oynadığım oyunda 2. varis olan yeğenimin annesini (yani kızkardeşim) kendi oğlunu 1. varis yapmak için benim oğluma suikast düzenlerken yakaladım. Entrikalar müthiş, özellikle kendi akrabalarınızdan büyük kumpaslar bekleyin. Çünkü onlarda çok ciddi claimler oluyor ve genelde 2. ve 3. varis bunlar oluyor.

Bir de +5 ilişki hariç hiç bir faydası olmadığı halde akrabalarımı çoğaltıp ellerine toprak veriyorum. Hanedan prestiji artıyor tabi ama benim skoruma bir katkısı yok. Sadece benim hanedandan biriyle evlenen daha çok prestij kazanıyor. Eksik biliyorsam düzeltin.

Plot nedir? Çok sık duymaya başladım.

plot:

arsa
    komplo
    parsel
    plan
    entrika
    fesat
    kumpas

tema
    olaylar dizisi
    suikâst
« Son Düzenleme: 14 Şubat 2012, 14:24:39 Gönderen: blitzkrieg »
1 Drifter              
  Culture: Turkish           Militancy: 1 (-0.02)
  Religion: Sunni             Consciousness: 10.01(+0.001)
  Ideology: Reactionary   Issues: Laissez Faire / Free Trade / Pluralism

Forumdan uzaklaştırmalara itiraz, yasal talepler veya uygunsuz içerik bildirimlerinizi İletişim Sayfamız üzerinden yapabilirsiniz. 3 gün içerisinde yanıt verilecektir.