Sağlığınız için #evdekalın.

Gönderen Konu: CKII - Hanedanınızı Yollayın!  (Okunma sayısı 396264 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Furkan61

• (Sipahi)
  • Sağlık Müdürü
  • *
  • Eskiden tımar vardı, Sipahilik kolaydı.
Muhtemelen öyledir. Yanlış hatırlamıyorsam Müslümanlığı seçen kralın torunu Ortodoksluğu seçti :) Sonra oğlu Sünni olduğu için isyan etti tüm kontlarla beraber suikaste kurban gitti bu kral :D Benim oyunda gerçekten ilginç şeyler oldu.
Neden mi Fenerbahçe? Bilmem.. Biz nedensiz sevdik..

Çevrimdışı Bersun

Yok, o doğudan gelen orduların sana geçmesi olayı bug. Onlar normalde istilacı Moğollar ama hangi devletle oynarsan oyna senin kontrolüne geçiyorlar. Yamalarla düzeldi sanırım bu.

Çevrimdışı no_afk

• Dr. Öğretim Üyesi
  • *
  • İşi bilecen,işe gitmiycen
evet bug o sen 1.0 ile mi oynuyorsun yani demo karışımı olan yada 1.02 ama 1.02 de öyle bir şey yoktu ama bir kaç kişiden duydum böyle şeylerin olduğunu temiz 1.02 üzerine patch yap problem kalmaz
Dagli amici mi guardi Dio, che dai nemici mi guardo io.
italyan atasözü (meali=Beni dostlarımdan Tanrı'm korusun, düşmanlarımdan ben kendimi korurum.)

Çevrimdışı Kodazot

O şey çok güzel Osmanlı iken bana geçmişti ordular hemen macar seferini başlattım...  :smoking:
Xfire:Kodazot
Steam:Kodazot
Legend Of Kodazot
I come in revenge

Çevrimdışı 3OH!3

• Uzman Doktor
  • *
Oyuna Munster Düklüğü ile başladım ve Irlanda Krallığını kurdum.Yakında Sicilya'yı alıp ülkemi Sicilya Krallığı olarak değiştiricem. :smoking:
« Son Düzenleme: 18 Mart 2012, 00:22:11 Gönderen: 3OH!3 »

Çevrimdışı TurkSith

• (TurkJedi)
  • Dr. Öğretim Üyesi
  • *
Bohemya Dükü olarak başladım.Krallığı kurduktan sonra sırayla dükalıklarda iddiası olan adamları toplayıp aldım.Swabia Düşesiyle evlenip savaşsız ele geçirdim.Sicilya ve İtalya'daki toprakları kayzer vermişti.İrlanda 'da munster ve connacht dükalığını ele geçirip İrlanda Krallığı'nı kurdum.Bu resimden daha sonra Anjou düklüğünü ele geçirip Fransa Krallığını kurdum.Ama sonra kral öldü ve 15 dük isyan edebilir diye uyarı gelince kapadım :S.

Çevrimdışı no_afk

• Dr. Öğretim Üyesi
  • *
  • İşi bilecen,işe gitmiycen
bohemya benim favori düküm tbrk* bende bohemya imparatorluğunu kurdum rise of empires moduyla...
Dagli amici mi guardi Dio, che dai nemici mi guardo io.
italyan atasözü (meali=Beni dostlarımdan Tanrı'm korusun, düşmanlarımdan ben kendimi korurum.)

Çevrimdışı c.

• Ordinaryus Profesör Dr.
  • *
Öldüğünde de oyun bitecek   ;D

Çevrimdışı c.

• *
2 şehirden oluşan bir devletle oynasam oyunu direk ben kapatırdım :P . Şimdiye kadar en fazla Bulgaristan ile denedim, ondada isyan edince torunum olan Bizans İmparatoriçesi bana sefer açtı  >:(

Çevrimdışı Furkan61

• (Sipahi)
  • Sağlık Müdürü
  • *
Ben Fransa krallığıyla oynuyorum. Fransa Krallığı hariç 4 krallık tacı daha var. Bu durumda imparatorluk kurabiliyorum. Ama o menüdeki Fransa İmparatorluğuna tıklıyorum hiç bir değişiklik olmuyor sebebi nedir ?

Çevrimdışı Kodazot

Kont olarak başlayım dük olup en sonunda isyan etmek gibisi yoktur...  :smoking:
Xfire:Kodazot
Steam:Kodazot
Legend Of Kodazot
I come in revenge

Çevrimdışı qLmr Sheer We

• Doktor
  • *
  • Yeni üye ve Haxcı :D
Ben Fransa krallığıyla oynuyorum. Fransa Krallığı hariç 4 krallık tacı daha var. Bu durumda imparatorluk kurabiliyorum. Ama o menüdeki Fransa İmparatorluğuna tıklıyorum hiç bir değişiklik olmuyor sebebi nedir ?

bendede şöyle bir olay olmuştu.1.00 a imparatorluk kurma modunu yükledim sonra baktım Create Leon Empire diye bişey cıktı tıkladım tıkladım kurulmadı ımparatorluk.300 Piety 500 Prestige 200 yada 1000 altın birde 4 krallık istiyodu.1.05 e kadar tamamladım oldu.senınkısı 1.00 a modmu yukledın ?
qL

Çevrimdışı Luftwaffle

Senaryo-1066 Stamford Bridge
Ulke-Anjou Duklugu
Hanedan-d'Anjou

Çevrimdışı Furkan61

• (Sipahi)
  • Sağlık Müdürü
  • *
bendede şöyle bir olay olmuştu.1.00 a imparatorluk kurma modunu yükledim sonra baktım Create Leon Empire diye bişey cıktı tıkladım tıkladım kurulmadı ımparatorluk.300 Piety 500 Prestige 200 yada 1000 altın birde 4 krallık istiyodu.1.05 e kadar tamamladım oldu.senınkısı 1.00 a modmu yukledın ?
Bende de aynı durum var işte :) Hayır bende mod yüklü değil.

Çevrimdışı kamastra 36

• Dr. Öğretim Üyesi
  • *
  • Tekrar Buradayım!

Asırlık kraliçe.  ;D Neredeyse 80 yıldır Kıbrıs Krallığını yönetiyor.  ;D
Klasik bülent ersoy vak'ası.eşine baksanıza...
Sizi çok özledim.

Çevrimdışı kamastra 36

• Dr. Öğretim Üyesi
  • *
  • Tekrar Buradayım!
Save alıp savaşı açtım bile. Daha eskiden Bizans İmparatorluğunda hak sahibi değilken, böyle büyük çarpışma nasıl oluyor. Ne gibi taktikler uygulanabilir diye keşfetmek için Bizansa savaş açmıştım. Genel EU3 savaş taktikleri çok işe yarıyor. Bakalım neler olacak.

For The Emperor
lemelem nasıl yaptın bunu?
Sizi çok özledim.

Çevrimdışı lemelem

• Dr. Öğretim Üyesi
  • *
Anlattımya dostum. Alt sayfalarda yazıyor

Çevrimdışı 3OH!3

• Uzman Doktor
  • *
Oyuna Novgorod Düklüğü ile başladım.Biraz orduya yönelik çalışmalardan sonra Zaten güçsüz komşu Baltic Pagan ülkelerini aldığımda Lehistan-Litvanya Krallığı'nı :cool4: kurdum ve aramın iyi olduğu bir veya iki komşu Rus dükünü diplomatik yollarla ele geçirince zaten Rus Çarlığı'na ait toprakların çoğu bende olduğu için hemen Rus Çarlığı'nı kurdum. :toff:

Çevrimdışı c.

• *
ve 100-150 yıl sonra gelen Moğollar senin ünvanları kaptılar.

Çevrimdışı human

ve 100-150 yıl sonra gelen Moğollar senin ünvanları kaptılar.
;D
All day and all of the night!

Johan'dan CKII AAR

Başlatan Ömer

Yanıt: 4
Gösterim: 1483
Son İleti 04 Ekim 2011, 22:08:25
Gönderen: Barış
CKII - Sistem Gereksinimleri

Başlatan Dadakoğlu

Yanıt: 7
Gösterim: 12560
Son İleti 07 Aralık 2011, 07:52:35
Gönderen: Kaan✰
CKII Beta Oyuniçi Videoları

Başlatan Ömer

Yanıt: 0
Gösterim: 997
Son İleti 06 Aralık 2011, 19:57:30
Gönderen: Ömer
CKII Soru Cevap

Başlatan VII.Cem

Yanıt: 53
Gösterim: 7698
Son İleti 25 Şubat 2012, 17:47:55
Gönderen: lemelem
CKII nasıl bir oyundur?

Başlatan Semper-Fidelis

Yanıt: 7
Gösterim: 1571
Son İleti 26 Şubat 2012, 03:40:06
Gönderen: PERSIAN
Foruma ilişkin tüm bildirimlerinizi İletişim Sayfamız üzerinden yapabilirsiniz. 14 gün içerisinde yanıt verilecektir.