Gönderen Konu: CKII - Hanedanınızı Yollayın!  (Okunma sayısı 382574 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı pafnus

• Mandate
  • *
İrlanda da küçük bir düklük ile başladım. Önce İrlanda Kralı, ardından İskoçya Kralı daha sonrada İngiltere Kralı oldum. Tüm adada hakimiyet sağladıktan sonra HRE imparatorluğunda hakkım olduğunu ve HRE'nin müthiş bir iç karışıklık içinde bulunduğunu farkettim. Saldırıp hakkım olan İmparatorluğu  aldım. Şimdi tüm orta avrupada, müthiş bir isyan dalgası başladı. Eğer isyanları bastırabilirsem resim koyucam.

Nasıl birliği sağladınız. papa'dan istila izni mi aldınız yoksa tek tek tüm courtlar için savaştınız mı?

Çevrimdışı lemelem

• Kaptan
  • *
Nasıl birliği sağladınız. papa'dan istila izni mi aldınız yoksa tek tek tüm courtlar için savaştınız mı?

İlk İrlanda Kralı olduğumda, Papadan izinle İskoçya'yı almıştım. İngiltere ve HRE'yi akrabalık yolları ile hak elde ettim ve saldırıp elegeçirdim. Şimdi HRE'de çıkan isyanları nerdeyse bastırdım. Birazdan resim koyucam. HRE en yüksek oteriter law'da, o biraz sorun çıkarıyor.

Çevrimdışı no_afk

• Kaptan
  • *
  • İşi bilecen,işe gitmiycen
bravo büyük başarı hre yi ele geçirmek paralı asker cok lazım oluyor orada
Dagli amici mi guardi Dio, che dai nemici mi guardo io.
italyan atasözü (meali=Beni dostlarımdan Tanrı'm korusun, düşmanlarımdan ben kendimi korurum.)

Çevrimdışı lemelem

• Kaptan
  • *

Evet İrlanda da tek şehire sahip Munster düklüğünden başladığım maceramda HRE imparatorluğuna kadar çıktım. Sıfır hile, ara ara çok genç yaşta kralım ölürse son save-imden devam ettiğim olmuştu.

Çevrimdışı Şah Yasin

• Diplomat
  • *
  • ŞAHLARIN ŞAHI
Bende desmon kontu olarak başladım,irlanda kralı oldum.şimdi yatırım yaparak asker kapasitemi arttırıyom 20k kapasite vardı.iç isyanlarla 15k  ya düştü. 20-25k tekrar olunca ıskoçyada isyanlar çıkıp bölününce ıskoçyayı işgal edeceğim.
« Son Düzenleme: 04 Mart 2012, 18:14:10 Gönderen: Şah Yasin »

Çevrimdışı Bersun

Lemelem, imparatorluğun sıradaki varisi kim?

Çevrimdışı lemelem

• Kaptan
  • *
Lemelem, imparatorluğun sıradaki varisi kim?

En büyük oğlum. Elektif değil HRE.

Çevrimdışı Bersun

Elektif değil mi? ;D

İmparatorlar iyi çalışmış demek. Hep elektif olmayan bir HRE isterdim ben de.

Çevrimdışı lemelem

• Kaptan
  • *

Kralların kralı olmak böyle birşey gençler.İngiltere Kralı'nı süikast işlerinde kullanabiliyorum mesela. Yada Fransa Kralı'na askerlerimi yetiştirmesini söyleyebiliyorum. Yada İskoçya Kralı'na vergilerimi toplattırıyorum. Çünkü ben İmparatorum  :2thumbsup:  crwn*  :2thumbsup:

<a href="http://www.youtube.com/v/fML8k1AKfdg&amp;feature=g-upl&amp;context=G240b0baAUAAAAAAAAAA" target="_blank" class="new_win">http://www.youtube.com/v/fML8k1AKfdg&amp;feature=g-upl&amp;context=G240b0baAUAAAAAAAAAA</a>
« Son Düzenleme: 05 Mart 2012, 17:00:05 Gönderen: lemelem »

Çevrimdışı no_afk

• Kaptan
  • *
hehe biraz daha abartıp ingiltere su ayakkabılarımı cıkart fransa olum git arabayı  hazırla falan da diyebilirsin tbrk*
« Son Düzenleme: 05 Mart 2012, 17:01:42 Gönderen: no_afk »
italyan atasözü (meali=Beni dostlarımdan Tanrı'm korusun, düşmanlarımdan ben kendimi korurum.)

Çevrimdışı lemelem

• Kaptan
  • *
hehe biraz daha abartıp ingiltere su ayakkabılarımı cıkart fransa olum git arabayı  hazırla falan da diyebilirsin tbrk*

He he ;D Oyunda tek yapamadığım şey iki İmparatorluğa birden hükmetmek. Hem bizans, hem HRE. Bizansla akraba olamıyorum bi türlü. Ah olsam ilerde tahta hak sahibi biri elbet çıkar. Ne kız alıyor ne kız veriyor çakallar.

Çevrimdışı Bersun

@lemelem

Ben de büyük projem için Lancaster dükü oldum. Amacım Galler kralı olup Richard de Normandie'nin boyundurunduğundan çıkmak.

Çevrimdışı no_afk

• Kaptan
  • *
normandia bende hep dağılıp gidiyor gecen fransa kralı bebenin elinden almıs şekerini(normandiya düklüğünü) ağlıya ağlıya geldi kortuma bir toprak verdim sustu bu arada bende sicilya krallığını kurmustum verdim bi kontluk acama normanım dyemi bana geldi yoksa baya mesafe var arada

Çevrimdışı Franz

Lemelem nasıl müzik koyuyorsun anlatsana?
Culture: Bishopish
Religion: Walterizm
Ideology: Fringeist
Many that live deserve death. And some that die deserve life. Can you give it to them? Then do not be too eager to deal out death in judgement.

Çevrimdışı no_afk

• Kaptan
  • *
evet bende merak ettim

Çevrimdışı Ragnarr Loðbrók

Kod: [Seç]
[center][flash=30,25]istediğiniz link[/flash][/center]

Çevrimdışı no_afk

• Kaptan
  • *
sağolasın tbrk*

Çevrimdışı Ragnarr Loðbrók

Ne demek :)

Çevrimdışı Kodazot

O zaman bizansı yık...  :smoking:
Xfire:Kodazot
Steam:Kodazot
Legend Of Kodazot
I come in revenge

Çevrimdışı lemelem

• Kaptan
  • *

İrlanda da küçük bir şehirden başladığım maceramda tüm Katolik Krallıklar'ı bir bayrak altında topladım. Tam 11 Kralın, kralı oldum. İmparatorluğumun gücü karşısında durmak imkansız.

Foruma ilişkin tüm bildirimlerinizi İletişim Sayfamız üzerinden yapabilirsiniz. 14 gün içerisinde yanıt verilecektir.