Gönderen Konu: CKII - Hanedanınızı Yollayın!  (Okunma sayısı 380771 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı c.

• İmparator
  • *
paran bitmiştir adamlar para alamyınca isyan ediyolar benim ilk polonya oyunumda kral olmustu adam beni hapse attı tecrübesizlik işte daha sonra oğlumla aldım krallığı elinden  :rifle:
Bu younda infamy gibi bir şey var mı :P .

Çevrimdışı no_afk

• Kaptan
  • *
  • İşi bilecen,işe gitmiycen
infamy yokda ilişkilerinin düşüklüğü önemli mesela esirleri sürekli kesersen o dindekilerle aran bozuluyor çok kötü olunca saldırabiliyorlar bide claimant olayı önemli adamın claimi varsa saldırıyor
Dagli amici mi guardi Dio, che dai nemici mi guardo io.
italyan atasözü (meali=Beni dostlarımdan Tanrı'm korusun, düşmanlarımdan ben kendimi korurum.)

Çevrimdışı c.

• İmparator
  • *
infamy yokda ilişkilerinin düşüklüğü önemli mesela esirleri sürekli kesersen o dindekilerle aran bozuluyor çok kötü olunca saldırabiliyorlar bide claimant olayı önemli adamın claimi varsa saldırıyor
Valla esir falan almıyorum ben o yüzden kesmiyorumda.Sadece Silezya lordu hapiste,onun oğlu yönetimde.

Çevrimdışı no_afk

• Kaptan
  • *
onu ben şöyle yapıyorum birinden en fazla bir title alabildiğin için hapse  atıp revoke title yapıp salıyorum adamı adamın zaten ilişkisi düşük bie de title alınca -80 daha azalmış oluyor yine isyan yine hapis yine revoke title böyle geçinip gidiyorum ben :wink3:
italyan atasözü (meali=Beni dostlarımdan Tanrı'm korusun, düşmanlarımdan ben kendimi korurum.)

Çevrimdışı c.

• İmparator
  • *
onu ben şöyle yapıyorum birinden en fazla bir title alabildiğin için hapse  atıp revoke title yapıp salıyorum adamı adamın zaten ilişkisi düşük bie de title alınca -80 daha azalmış oluyor yine isyan yine hapis yine revoke title böyle geçinip gidiyorum ben :wink3:
Demesne 8,sırf bu yüzden Prusya dükü olduktan sonra bölgede vassallar kurdum.Dolayısıyla şu anda Silezya düklüğü dışında bir ünvana gereksinimim yok.Ama hapisten sonra oğlu yerine geçti,ölmüş olabilir :P .

Çevrimdışı Kaan✰

Ben... Galiçya Kralı olarak başladım oyuna.Hristiyanlığı yaymak için İberya'ya askeri atlıyı kattım önüme. Portekiz Krallığını kurdum. Türlü entriklarla uğraştım. Sevdiklerimi hapislerde süründürdüm. Astırdım. Kaybettim. Castilya Kralı Leon'u ele geçirdi. Haksız olan bu davasına karşı durdum. Ama baktım ki eğer birbirimizi zayıflatmaya devam edersek Müslümanlar bizi avuçlarının içine alırlar... O yüzden saldırmadım kuzenime... İkimiz de müslümanlara karşı koyduk... O doğuya ben batıya... İşte gün geldi çattı. Papaya elçimi yolladım. Artık iberyada tek güç olmalıydı. Kardeş kanı...Aynı ailenin kanı... İki krallığın bitmeyen hırsı için binlercesi ölecekti...

İki ordu da çarpışmaya gün sayıyordu. Kazanan taraf savaşın kaderini belirleyecekti...

72 Yaşındaydı kral ölseydi bütün bu çalışma heba olacaktı ama o kardeşine olduğu gibi Azrail'in de önünde dimdik ayaktaydı.

Dünyada şaşırtmacalar.

Ele geçirilen her müslüman toprağında engizisyon mahkemeleri kuruluyor, halk doğru dine yönlendiriliyordu.

Elçim ise daimi olarak papa'nın yanında idi.

Beylerimden birinin isyan etmesi için uygun zaman değildi hemen kendisine özel bir yetki verildi...

Şaşırtmacalar 2

Ve işte o son kale de düşünce kuzenim anladı ki benden daha üstünü yok!

Artık İberya'da tek sözü geçer devlet var.

Oyunda hile yapılmamıştır.

Çevrimdışı no_afk

• Kaptan
  • *
güzel ilerlemişsin ingiltereye ne olmuş öyle bende şu ana kaadar hiç bir oyunda norveç galip gelemedi savaşta çoğunlukla harold bazende william kazanıyor

Çevrimdışı VII.Cem

• Kaptan
  • *
  • Üye ama Gururlu
Castille'yi primary title yapsana.
M'kay

Çevrimdışı no_afk

• Kaptan
  • *
yok be bence portekiz daha iyi

Çevrimdışı Kodazot

Biz Kral Balta Ivan'ın soyundan geliyoruz devletimizi yıkmanın acısını Bizans'a ödettik sıra Bulgar Krallığını kurmaya geldi...

Xfire:Kodazot
Steam:Kodazot
Legend Of Kodazot
I come in revenge

Çevrimdışı c.

• İmparator
  • *
Biz Kral Balta Ivan'ın soyundan geliyoruz devletimizi yıkmanın acısını Bizans'a ödettik sıra Bulgar Krallığını kurmaya geldi...

Boris Han'ın izinden git Bizans'ı tamamen ez.Yalnız Anadolu'nun hali ne öyle?

Çevrimdışı Kodazot

Selçuklular durmadan gelince zaten başarısız bir çok savaş yaşandı anadolu aldılar sonra bizans tekrar aldı.Cumanlar saldırdı Macarlar saldırdı Fransa ordusunu İstanbula dikti.Son 20 yıl bizans her zaman savaşta idi vasallar hepsi birlikte isyan etti.Parça parça başladı isyan Bizans tam ordu gönderecekken Müslümanlar Trakya'ya çıktı işte cığırından çıktı.Tabi bu isyanların ana sebebi kral olacak oğlanı öldürmem başa çıkacak erkek kalmayınca prenses'i çıkartılar millet kadınlar imparator olmaz diyip boyuna isyan etmeye başladı.Bizans düştü sırada toprağıma göz diken macaristan var Kutsal Roma ile ilişkilerimiz iyi belki birlikte parçalarız...  :smoking:
Legend Of Kodazot
I come in revenge

Çevrimdışı no_afk

• Kaptan
  • *
yaw bende de imparatoriçe çıktı tahta ama hiç bişey olmadı isyancıları ezdi hatun kudüse kadar girdi halep beyini falan sildi tarihten

Çevrimdışı Kodazot

İçerde isyan dışarıda savaş yıllar böyle geçti en sonunda bizans bayrakları indirildi.Evlendi kocasını öldürttüm çocuğu oldu boğdurttum.Amacım onunla evlenmekti fakat kabul etmedi hayatını ve imparatorluğu kabusa çevirdim işte Kostanze ailesinin isteklerini karşılayacaktı...  :smoking:
Legend Of Kodazot
I come in revenge

Çevrimdışı Ragnarr Loðbrók

Paşa sende CKII holy knight mi ne öyle bir şey vardı PP profilinde o ne oluyor ?

Çevrimdışı no_afk

• Kaptan
  • *
piskopata bağladım diyorsun birden aklıma reynald de chatillon geldi :whip:

Çevrimdışı Kodazot

Germiyanla bir oyun açtım menteşe teke saruhanlılar karesiler topraklarıma kattım.Osmanlı topraklarının çoğu apulia aldı.Karamana oradan eretna'ya saldırcaktım ki oyun not working dedi.Ne resim çekmişim ne kaydetmişim içim burkuldu...  :smoking:
Legend Of Kodazot
I come in revenge

Çevrimdışı lemelem

• Kaptan
  • *

8 kız 1 oğlan  ;D

Çevrimdışı no_afk

• Kaptan
  • *
hepside yasıyor bende ölüyorlar

Çevrimdışı lemelem

• Kaptan
  • *
İrlanda da küçük bir düklük ile başladım. Önce İrlanda Kralı, ardından İskoçya Kralı daha sonrada İngiltere Kralı oldum. Tüm adada hakimiyet sağladıktan sonra HRE imparatorluğunda hakkım olduğunu ve HRE'nin müthiş bir iç karışıklık içinde bulunduğunu farkettim. Saldırıp hakkım olan İmparatorluğu  aldım. Şimdi tüm orta avrupada, müthiş bir isyan dalgası başladı. Eğer isyanları bastırabilirsem resim koyucam.

Foruma ilişkin tüm bildirimlerinizi İletişim Sayfamız üzerinden yapabilirsiniz. 14 gün içerisinde yanıt verilecektir.