Gönderen Konu: CKII - Hanedanınızı Yollayın!  (Okunma sayısı 383550 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Franz

Gerçekte yani tarihte istanbuldan hareket etmişti bizans ordusu ama oyun başında masallah doğuda binlerce askeri var selçuklunun yenmesi gerekirken başkente kadar giden bizans oluyor ne saçmalıktır bu     
Culture: Bishopish
Religion: Walterizm
Ideology: Fringeist
Many that live deserve death. And some that die deserve life. Can you give it to them? Then do not be too eager to deal out death in judgement.

Çevrimdışı lemelem

• Kaptan
  • *
Gerçekte yani tarihte istanbuldan hareket etmişti bizans ordusu ama oyun başında masallah doğuda binlerce askeri var selçuklunun yenmesi gerekirken başkente kadar giden bizans oluyor ne saçmalıktır bu     

Selçuklu komutanları, başta Sultan olmak üzere askeri yetenekleri harika. Bizans ile oyun başında yapılan savaşta üstünlük kurmak zor ancak olayı white peace ile bitirmek mümkün. Ardından bütün beylikler ile arayı sağlamlaştırıp, din isyanlarını azaltıp Bizansın içinde ilk çıkacak isyan beklenmeli. Ha şu bi gerçek, İki ülkede AI kontrolünde iken malesef Selçuklular anadoluya zamanla hakimiyet kuramıyor ve moğollar gelince teslim bayrağını çekiyorlar.

Çevrimdışı Deniz

• İmperium
  • *
    • DotA Türk

Hail to the Empreror!
Ben savaştayken neler olmuş Serhat. Hesapta oğlumu Danimarka'nın çocuk kraliçesiyle evlendirecektim, kabul etmeyince Savoy düşesine mecburen verdim. Ne oldu, nasıl oldu bilmiyorum. En son HRE Savoy'u işgal ediyordu, şimdi Savoy dükü olan oğlum HRE imparatoru olmuş. Babası yani şu anki karakterim İskoç kralı, annesi Fransız düşesi, çocuk HRE imparatoru. Bu hızla gidersek torunum Hindistan prensi olabilir. Viva la Familia Dunbar!

Ekleme: Beyler kendimi nasıl intihar ederim :D
« Son Düzenleme: 22 Şubat 2012, 00:28:58 Gönderen: Deniz »

Çevrimdışı lemelem

• Kaptan
  • *

Hail to the Empreror!
Ben savaştayken neler olmuş Serhat. Hesapta oğlumu Danimarka'nın çocuk kraliçesiyle evlendirecektim, kabul etmeyince Savoy düşesine mecburen verdim. Ne oldu, nasıl oldu bilmiyorum. En son HRE Savoy'u işgal ediyordu, şimdi Savoy dükü olan oğlum HRE imparatoru olmuş. Babası yani şu anki karakterim İskoç kralı, annesi Fransız düşesi, çocuk HRE imparatoru. Bu hızla gidersek torunum Hindistan prensi olabilir. Viva la Familia Dunbar!

Mazallah aile içinde bir kavga çıkarsa dünya savaşı olur. Hanım bılaşıkları niye yıkamadın? Ney ben mi yıkıycam. Sen tabi. Oğlan yıkasın... Filan derken :D
« Son Düzenleme: 22 Şubat 2012, 00:59:04 Gönderen: lemelem »

Çevrimdışı Deniz

• İmperium
  • *
    • DotA Türk
Bu arada resimdeki arkadaş ayrıca hanımın dükalığının da varisi ilk çocuğum olduğundan. Fark etmeden dünyayı fethettim arkadaş.

Çevrimdışı lemelem

• Kaptan
  • *

I am The Emperor

<a href="http://www.youtube.com/v/fML8k1AKfdg&amp;feature=g-upl&amp;context=G240b0baAUAAAAAAAAAA" target="_blank" class="new_win">http://www.youtube.com/v/fML8k1AKfdg&amp;feature=g-upl&amp;context=G240b0baAUAAAAAAAAAA</a>
« Son Düzenleme: 22 Şubat 2012, 17:21:52 Gönderen: lemelem »

Çevrimdışı Luftwaffle

of Hwicce'nin Lancaster duku olarak basladim 170 yil sonra Ingiltere krali oldum, tam oh be sonunda kral oldum eglence yeni basliyor dedim ve veliahtimin 50 yasinda ve cocuklari baska bir aileden olan bir kadin oldugunu gordum ve ciktim.CK2 boyle bir oyun iste.
« Son Düzenleme: 26 Şubat 2012, 14:59:53 Gönderen: Luftwaffle »

Çevrimdışı lemelem

• Kaptan
  • *
of Hwicce'nin Lancaster duku olarak basladim 170 yil sonra Ingiltere krali oldum, tam oh be sonunda kral oldum eglence yeni basliyor dedim ve veliahtimin 50 yasinda ve cocuklari baska bir aileden olan bir kadin oldugunu gordum ve ciktim.CK2 boyle bir oyun iste.

Eğer senin ailenden uzak akrabaların filan varsa, courta alıp belki elektif law ile veliaht yapabilirdin.

Çevrimdışı Luftwaffle

Yok olmuyor, denedim.

Çevrimdışı liero

• Diplomat
  • *
  • Yeni bir üyeyim.
Seniority law'ı denedin mi?

Çevrimdışı Şah Yasin

• Diplomat
  • *
  • ŞAHLARIN ŞAHI

ben Connacht Düklüğüyüm,oyuna desmond kontluğu ile başaldım.Hala bir şehri işgall ettikten sonra nasıl ilhak edileceğini bilmesemde  :-\ oyunun başında 1 şehirken şimdi 5 şehrim.Bu kralın babası kralken oyunda rahattım,ama bu kral olunca kardeşim kendini Desmond kontu ilan etti,biraz onunla uğraştım ama 2 şehrimi kardeşimden alıp onu idam ettirdim.

Çevrimdışı Luftwaffle

Oynayacak karakter bulamiyorum, onerileriniz var mi?

Çevrimdışı c.

• İmparator
  • *
Finlandiya Dükü :P .

Çevrimdışı Berk

• Mülkiyetçi
  • *
  • The Imp

Habsburg. :)

I'm not questioning your honor,I'm denying ıt's existence. -Tyrion Lannister

Çevrimdışı Bersun

Ben Sakosnya Dükü olarak başladım. 1066 yılından başlayıp 1399'a kadar CKII ile, daha sonra 1821'e kadar EU3 ile, daha sonra 1933'e kadar V2 ile, en sonunda da DH ile noktayı koymak istiyorum. Eğer başarabilirsem dünya çok farklı bir yer olacak.

Çevrimdışı Frederik Barbarossa

Ben Sakosnya Dükü olarak başladım. 1066 yılından başlayıp 1399'a kadar CKII ile, daha sonra 1821'e kadar EU3 ile, daha sonra 1933'e kadar V2 ile, en sonunda da DH ile noktayı koymak istiyorum. Eğer başarabilirsem dünya çok farklı bir yer olacak.
:D başarırsın :D  :gcevil:
Tarih, ilerisini göremeyenler için acımasızdır.

Çevrimdışı VII.Cem

• Kaptan
  • *
  • Üye ama Gururlu
CK2'de 1337'den sonrası ilerlemiyor.Oyun 1453'de bitmiyor mu?
M'kay

Çevrimdışı Nyderrath

• İmperium
  • *
Ben 1337'de bitiyor diye biliyorum.
« Son Düzenleme: 27 Şubat 2012, 12:29:08 Gönderen: king22 »
You feel the shaking of the ground,
a billion candles burn around.
Is it your birthday?

Çevrimdışı fatih pasha

• Filozof
  • *
Oyun 1453'te bitiyor. Sadece oyuna 1337'den ileri bir tarihte başlayamıyorsunuz.
"Dostlarım! İlerlersem beni takip edin! Geriye dönersem beni öldürün! Ölürsem intikamımı alın!" - Henri de la Rochejaquelein
Norðhymbriscra Ealdgesege
U-38'in Harp Ceridesi

Foruma ilişkin tüm bildirimlerinizi İletişim Sayfamız üzerinden yapabilirsiniz. 14 gün içerisinde yanıt verilecektir.