Gönderen Konu: MOD Crusader Kings 2 Jasebon mod Tarihi gerçekliği bozmadan daha fazla eğlence !  (Okunma sayısı 2563 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı bayJ

  • Amiral
  • *
  • İleti: 63
  • Adalet
    • Herşey hakkında herşey
Öncelikle mod final sürümündedir yinede önerileriniz varsa birşey ekleyebilirim belki gerçi o kadar ayrıntılıki başka birşey bulabileceğinizi sanmıyorum. Oyun güncellendikçe güncellemeye çalışacağım.  Moddb gibi yabancı sitelere koyacağımdan ötürü ingilizcedir.

Özelikllere geçelim ;

- Şam çeliğinden kılıçlar ve isimli kılıçlar ( Örneğin : Hz Alinin kılıcı Zülfükar veyahut Atillanın kılıcı Mars Sword veyahut charlamagnenin kılıcı vb.)

- Kan sistemi bu sistem ile birlikte bazı özel soylar olabiliyor ( Örneğin Kayıların soyu bu soydan gelen Osmanlı devleti sultanları +4 martialle başlıyor. Veyahut Dulo soyu bu soy atillanın soyundan gelenler. Bulgar Türkleri.  veya Barbar Conanın soyu falan ..)

- CK 2 plus modundan aşina olduğunuz sistem. ( Şöhret ve Çıkar gibi birlikler ekliyor vassallarınız buna göre bir araya geliyorlar )

-  Theatrum Orbis Terrarum bilinen ilk atlastır oyun tarihin eski olduğundan harita bu şekilde yapıldı.

- Yepyeni savaş sistemi ( Artık tüm birimlerin farklı güçleri var örneğin daglık biryerde okçular savunma yaparken daha iyi bu sayede normal oyunun aksine çok az askerle savaş kazanabilirsiniz yada çok fazla askerle kaybedebilirsiniz )

- Daha birçok oyunu gerçekçi yapıcak yenilik içermektedir..

İndirmek için tıklayınız :
http://goo.gl/wngYRU
« Son Düzenleme: 16 Ağustos 2018, 01:41:39 Gönderen: Furkan 65 »
العدالة الشعرية
 

 

Foruma ilişkin tüm bildirimlerinizi İletişim Sayfamız üzerinden yapabilirsiniz. 14 gün içerisinde yanıt verilecektir.