Gönderen Konu: [MOD] A Game of Thrones - v1.5 çıktı  (Okunma sayısı 19697 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Elessar

Ynt: [MOD] A Game of Thrones - v1.5 çıktı
« Yanıtla #120 : 20 Mayıs 2018, 21:00:40 »
Bu modu oynayanlara sorum var. Hepiniz mi ingilizce biliyorsunuz yahu :D  Yoksa gelen event mi ne onlara okumadan rastgele tıklayıp hikayesiz mi oynuyorsunuz? Üstelik senaryoluymuş anladığım kadarıyla.

Hem diziyi izledim hem kitapları okudum, bunu da oynamak isterim ama ingilizcem yok. Siz nasıl oynuyorsunuz?
Şahsen B1+ İngilizce ile rahatça anlıyorum, oynuyorum.
Kronoloji, Aptallar tarihi.

Çevrimdışı Hynkel

« Yanıtla #121 : 20 Mayıs 2018, 22:20:23 »
Bu modu oynayanlara sorum var. Hepiniz mi ingilizce biliyorsunuz yahu :D  Yoksa gelen event mi ne onlara okumadan rastgele tıklayıp hikayesiz mi oynuyorsunuz? Üstelik senaryoluymuş anladığım kadarıyla.

Hem diziyi izledim hem kitapları okudum, bunu da oynamak isterim ama ingilizcem yok. Siz nasıl oynuyorsunuz?

Sadece bu değil oyunların %95'ı için İngilizce bilgisi gerekmez. Kelime bil yeter. Kelime bilmek ile dil bilmek farklıdır. Kelime bilgisi de sözlük kurcalayarak veya aratarak geliştirilebilir.
Hürriyet, Müsavat, Uhuvvet

Kilâb-ı zulme kaldı gezdiğin nâzende sahrâlar
Uyan ey yâreli şîr-i jeyân bu hâb-ı gafletten

Çevrimdışı Elessar

« Yanıtla #122 : 20 Mayıs 2018, 22:52:28 »
Sadece bu değil oyunların %95'ı için İngilizce bilgisi gerekmez. Kelime bil yeter. Kelime bilmek ile dil bilmek farklıdır. Kelime bilgisi de sözlük kurcalayarak veya aratarak geliştirilebilir.
Bu da doğru düşününce.
Kronoloji, Aptallar tarihi.

Çevrimdışı fatih387

« Yanıtla #123 : 21 Mayıs 2018, 01:51:38 »
Oynayabiliyorum onda sıkıntı yok ama hikayeli oyunları oynayamıyorum. Ck da mesela bi elimde chrome çeviriyle oynuyorum ki eventleri anlayayım. Böyle de zor oluyor, çok sık durduruyorum mecbur. Okumadan seçince de eğlenemiyırum maalesef. Rol yapma oyunu olmaktan çıkıyor.