Gönderen Konu: Dil Eklentisi Crusader Kings II Çeviri Çalışması V1.9 Çıktı!  (Okunma sayısı 131556 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı draconian

• Yaya
  • *
  • Yeni üye oldum.
    • Profili Görüntüle
Öncelikle Türkçe yama için teşekkür ediyorum. Sorum şu, yama da eksiklikler var tam çevrilmemiş. https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=1209843562&searchtext= burada sadece %25 çevrilmiş diyor, yamanın %100 olması için çalışmalara devam ediliyor mu acaba?

Çevrimdışı FatihTr

Hocam o steam konusu benim değil yamamı çalmış koymuş. Devam edeceğim ama 1 ay sonra. Üniversite Sınavı var.

Çevrimdışı evadarr

• Yaya
  • *
  • Strateji oyunlarını seviyorum.
    • Profili Görüntüle
Ben devam ediyorum ama uzun sürecek. Zamanım olduğunda açıp yazıyorum.
''Ey yükselen yeni nesil, gelecek sizindir. Cumhuriyeti biz kurduk; onu yükseltecek ve sürdürecek sizsiniz.''

-Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimdışı draconian

• Yaya
  • *
  • Yeni üye oldum.
    • Profili Görüntüle
Pekala herkes gibi bekliyor olacağım. Tekrar teşekkürler ve kolaylıklar dilerim. Yama da görüşmek üzere :)

Çevrimdışı CosmosMad

• Yaya
  • *
    • Profili Görüntüle
Biz 2-3 kişi yardım etmeye hazırız düzenli olarak haber verebiliriz yani iletişimde olabiliriz. Mesajınızı bekliyorum.
Savaşlar sadece silah tüccarlarının cebini doldurur.

Çevrimdışı Hydrea

• Yaya
  • *
  • Yeni üye oldum.
    • Profili Görüntüle
Bende yardımcı olabilirim isterseniz.

Çevrimdışı rurik34

• Azab
  • *
  • Yeni üye oldum.
    • Profili Görüntüle
Bu yardımcı olacağım diyenler umarım, icraatta da yapıyorlardır.

« Son Düzenleme: 17 Haziran 2018, 19:55:22 Gönderen: rurik34 »

Çevrimiçi RoadWarriror

• Community Manager
  • Yönetici
  • *
  • Beğenildi: 58 kere
  • Bütün insanlar dünyadaki denizler gibi kardeşlerdi
    • Profili Görüntüle
Nihayet! Uzun zamandır bekliyordum bu çeviriyi. Piyuuv!

Edit:Lakin bunu "dosya.tc"`ye yüklemeyin, siliniyor çünkü. &)
« Son Düzenleme: 08 Haziran 2018, 22:31:16 Gönderen: RoadWarriror »

Çevrimdışı FatihTr

Hocam ben kendilerine dosyayı yolladım. Top artık onlarda.

Çevrimdışı Turan

• Müsellem
  • *
  • Yeni üye oldum.
    • Profili Görüntüle
Güncelleme olacak mı?

Çevrimdışı FatihTr

Sağolsunlar dosya verdiğim zatlar ortalıkta yoklar. Bu ay 1 veya 2 güncelleme çıkartacağım.

Çevrimdışı Heinz Guderian

• Achtung,Panzer! | CKII
  • Moderatör
  • *
  • Beğenildi: 9 kere
  • Crusader Kings 2 Bölüm Moderatörü
    • Profili Görüntüle
Sen moralini bozma, biz bekliyoruz.

Çevrimdışı Elessar

Sağolsunlar dosya verdiğim zatlar ortalıkta yoklar. Bu ay 1 veya 2 güncelleme çıkartacağım.
Eğer şaşırdıysan şaşırmana çok şaşırırım.
Vesselam.

Çevrimdışı FatihTr

Yok hocam ne şaşırması artık alıştık bu durumlara. Böyle yapan 50 kişi falan olmuştur herhalde :)

Çevrimdışı FromNight

• Yaya
  • *
  • Yeni üye oldum.
    • Profili Görüntüle
Bana da çeviri dosyalarını yollayabilirsin.

« Son Düzenleme: 04 Temmuz 2018, 11:37:55 Gönderen: FromNight »

Çevrimdışı rurik34

• Azab
  • *
  • Yeni üye oldum.
    • Profili Görüntüle
Kaç kelime var çevrilecek?

Çevrimdışı FromNight

• Yaya
  • *
  • Yeni üye oldum.
    • Profili Görüntüle

Ay bitti ay yardım isteklerini kafana göre çevir yolla diye cevaplarsan doğal olarak kimseden yardım alamassın...

Çevrimdışı Elessar

Repost yasak @rurik34 .

Ay bitti ay yardım isteklerini kafana göre çevir yolla diye cevaplarsan doğal olarak kimseden yardım alamassın...
Adam yıllardır bu işle uğraşıyor. Her güncelleme ve DLC ile geriye gidiyor. Diğer oyunların çevirisiyle de ilgileniyor. Kendi özel hayatı da var herhalde. Sen kim bilir yardım teklif eden kaçıncı kişisin. Adamın şevki kırılmıştır artık. Ben olsam çoktan pes etmiştim çeviriden.
Vesselam.

Çevrimdışı zafer2813

• Tımarlı Sipahi
  • *
  • 20 Ramazan (Pazartesi) 1415
    • Profili Görüntüle
Israrla güncelleyeceğini söylemesi bile ne kadar azimli biri olduğunu gösteriyor. Ben oyunu oynamayı bıraktım ama adam çeviriye devam ediyor. Helal Olsun  tbrk*  tbrk*  tbrk*  tbrk*

Çevrimdışı FatihTr

Öncelikle yardım etmek isteyenlere her zaman cevap verdim. Dediğim cümle şu oldu hep. İstediğin dosyayı seç beni bilgilendir. Çünkü hangisi ona kolay geliyorsa çevirsin diye yapıyorum. Fakat bu kişiler şu dosyayı çevireceğim bile demekten aciz insanlar. Kardeşim bu çevirinin çoğunu ben yaptım yardım eden çok fazla kişi yok. Bundan sonrada öyle olacak fakat gerçekten özel meselelerim var. Birincisi üniversite. Bir de üniversite için başka bir şehire gideceğim. Bunlar sadece görünen kısım başka meselelerimde var. Ben bu zamana kadar üniversite sınavına çalışmayıp çeviri yaptığımı biliyorum. İçinden salaklık yapmışsın diyen varsa doğru söylüyor salaklık yaptım. Çünkü insanları hiçbir zaman memnun edemiyorsun bir de çeviri yaptığın için azar işitiyorsun. Neymiş adama istediğini çevir demişim. Bizzat dosya gönderdiğim adamlar bile hiçbir şey yapmadılar efendi sen bunu biliyor musun da konuşuyorsun? Son olarak eğer üniversiteye gittiğimde yanımda bir pc olursa ve zamanım uygun olursa çevirmeye devam edeceğim. Sizin gibiler azmimi kıramayacak kadar boş insanlar bu yüzden umrumda değilsiniz. HOI4 çevirisi ilk önce bitecektir. Bu çeviri şu anlık askıya alınmıştır. 2-3 hafta yoğun bir şekilde HOI4 ile uğraşacağım eğer büyük bir ilerleme kaydedersem ve zamanım olursa devam edeceğim.

Forumdan uzaklaştırmalara itiraz, yasal talepler veya uygunsuz içerik bildirimlerinizi İletişim Sayfamız üzerinden yapabilirsiniz. 3 gün içerisinde yanıt verilecektir.