Gönderen Konu: Dil Eklentisi Crusader Kings II Çeviri Çalışması V2.0 Çıktı!  (Okunma sayısı 140035 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı FatihTr

fatih kardeşim pardon sorun tamamen bizdeymiş. Biz indirdiğimiz klasörde ki "crusader kings 2 türkçe yama" dosyasının içindekileri direk çıkarıp mod klasörüne atıyorduk halbuki o direk öylece mod klasörüne atılacakmış. Çok özürdilerim tekrardan emeğine, eline sağlık.
Saygılar..

NOT: Eğer anlamayan arkadaş olursa resimli anlatabilirim.
Resimli anlatmanın gerek kalmayacak.Hafta içi Kurulum videosu gelecek.

Çevrimdışı mustiuA

• Asil
  • *
  • ultrAslan
    • Profili Görüntüle
İnşallah böyle güzel bi çalışmayı yarım bırakmaz uygun bir zamanınızda bitirirsiniz.

Çevrimdışı Ghazi Yasin

• Asil
  • *
  • Osmanlı Torunu-Steam Ghazi40-
    • Profili Görüntüle
İnşallah böyle güzel bi çalışmayı yarım bırakmaz uygun bir zamanınızda bitirirsiniz.
Yarım kalmış kalıcağı kadar  :wall:

Çevrimdışı mustiuA

• Asil
  • *
  • ultrAslan
    • Profili Görüntüle
Yarım kalmış kalıcağı kadar  :wall:

İnternet yarım bırakılmış yamalarla dolu hiç tamamlayan olmadı ama sonuçta en iyi durumda olan bu yama sanırım. Arkadaş belki zaman bulursa devam eder.

Çevrimdışı Augustinus

• (Vatikan Müftüsü)
  • Arşidük
  • *
    • Profili Görüntüle
Sanki bu onun suçu, aslında bir iş bölümü yapılsa ve herkes bir kısmını alsa şu ana tamamlanmıştı.

Çevrimdışı FatihTr

İnternet yarım bırakılmış yamalarla dolu hiç tamamlayan olmadı ama sonuçta en iyi durumda olan bu yama sanırım. Arkadaş belki zaman bulursa devam eder.
Arkadaşlar benim elimde imkan olsa yaparım.Kendi hayatım var okulum var yapabildiği m kadar yaptım.Ayrıca ben Kolejleri bitirmedim Ingilizce de master da yapmadım.Lise 1 öğrencisiyim.Yani yapmak isteyen herkez bu işi yapabilir.Ama cesaret eden yok.

Çevrimdışı mustiuA

• Asil
  • *
  • ultrAslan
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar benim elimde imkan olsa yaparım.Kendi hayatım var okulum var yapabildiği m kadar yaptım.Ayrıca ben Kolejleri bitirmedim Ingilizce de master da yapmadım.Lise 1 öğrencisiyim.Yani yapmak isteyen herkez bu işi yapabilir.Ama cesaret eden yok.

Zaten bu iş tek başına yapılacak bir iş değil kardeşim ekip olması lazım...

Çevrimdışı Delifiko

• Köylü
  • *
  • Yeni bir üyeyim.
    • Profili Görüntüle
Galiba bir tek ben yapamadım. Mod'un içine atıyorum olmuyor. Oyunun içine atıyorm olmuyor. Belgelerim içine atıyorum olmuyor. Sürüm 2.3.. Yardımcı olabilecek var mı ? Teşekkürler emeğine sağlık.

Çevrimdışı Delifiko

• Köylü
  • *
  • Yeni bir üyeyim.
    • Profili Görüntüle
Crusader Kings 2 Way of Life oynuyorum. İçinde tüm dlc'ler var. Oyun korsan(ipidrow)dan çektim. 2.03 Sürüm Ama hiçbir şekilde Türkçe yapamadım. Söylenen herşeyi deniyorum ama olmuyor yapabilenler yardımcı olursa sevinirim.
« Son Düzenleme: 05 Mart 2015, 22:36:27 Gönderen: cemoooo »

Çevrimdışı Elessar

özele gel burda cevap gelmez.
Vesselam.

Çevrimdışı Vezir

• Prussian İnfantry
  • Kont
  • *
  • Herkes gibi, kendini stratejiye adamış oyuncu.
    • Profili Görüntüle
Ya , ben tam anlayamadım oyunun mod klasörümü ; Yoksa Belgelerimdekimi?
(aç/kapa)

Çevrimdışı FatihTr

Ya , ben tam anlayamadım oyunun mod klasörümü ; Yoksa Belgelerimdekimi?
İkisininde deneyin.Birinden biri olur.

Çevrimdışı Tristan_Brada

• Burjuva
  • *
  • We are all gonna die.
    • Profili Görüntüle
Merhaba, ben eskiden yine bu forumda yapılmaya başlanıp sonrasında yamanın sahibi tarafından yarım bırakılan çevirideydim. Elimde o zamandan çevrilmiş 500-700 satır bulunuyor, eğer istersen sana göndereyim kontrol edip yamaya eklersin.
« Son Düzenleme: 17 Nisan 2015, 05:25:12 Gönderen: Tristan_Brada »

Çevrimdışı Vezir-İ Azam

• Soylu
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhaba, ben eskiden yine bu forumda yapılmaya başlanıp sonrasında yamanın sahibi tarafından yarım bırakılan çevirideydim. Elimde o zamandan çevrilmiş 500-700 satır bulunuyor, eğer istersen sana göndereyim kontrol edip yamaya eklersin.
Hamdi abi sen misin?Ben bradatv'den tanıyorum seni Reign of Kings videolarında genelde yorumlarım var isim Ömer Veli Semerci

Çevrimdışı Tristan_Brada

• Burjuva
  • *
  • We are all gonna die.
    • Profili Görüntüle
Hamdi abi sen misin?Ben bradatv'den tanıyorum seni Reign of Kings videolarında genelde yorumlarım var isim Ömer Veli Semerci

Evet benim, tanıdım seni. :)

Çevrimdışı Baris

'Life is Strange' adlı videoya baktım gayet iyi bulmuştum. Birebir tercüme olmamasına rağmen oldukça başarılı videolu bir anlatım. Oyununda oldukça ilginç bir hikayesi var sanıyorum.

Çevrimdışı Tristan_Brada

• Burjuva
  • *
  • We are all gonna die.
    • Profili Görüntüle
'Life is Strange' adlı videoya baktım gayet iyi bulmuştum. Birebir tercüme olmamasına rağmen oldukça başarılı videolu bir anlatım. Oyununda oldukça ilginç bir hikayesi var sanıyorum.

Beğenmene sevindim, teşekkür ederim. Oyun gayet iyi, hikaye bazlı oyunları sevenler kaçırmasın derim.

Çevrimdışı FatihTr

Olur gönder bir bakayım istersen.

Çevrimdışı xxMount Bladexx

• Senyör
  • *
    • Profili Görüntüle
Fatih kardeşim çevirmeye devam ediyor musun?
We are not trust

Çevrimdışı FatihTr

Forumdan uzaklaştırmalara itiraz, yasal talepler veya uygunsuz içerik bildirimlerinizi İletişim Sayfamız üzerinden yapabilirsiniz. 3 gün içerisinde yanıt verilecektir.