Gönderen Konu: Bitiş Yılını Çok Az Arttırsam Dengesizlik Olur mu?  (Okunma sayısı 1736 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı TuCoT

• Vulnerarius
  • *
Arkadaşlar biliyorum oyunun süresi yeterince iyi, yani uzun fakat 1453'ü 1492 yapsam çünkü genelde hep 1081 senaryosundan başlamayı seviyorum M2TW'den kalma alışkanlık, her neyse bunu yapsam oyunda ilerleyen dönemlerde teknoloji ilerlemesi vs. başta olmak üzere dengesizlik olur mu? Deneyen arkadaşlar bilgilendirirse sevinirim.
Miri it is while summer y-last

Çevrimdışı TurkSith

• (TurkJedi)
  • Konsolos
  • *
Bir sıkıntı olacağını zannetmiyorum.

Çevrimdışı HulkSpider02

• Başrahip
  • *
Oyunda şunlar değişir:Bitiş tarihi ve oyun sürüm kodu,diğerlerini bilemiyorum. :(

Çevrimdışı Darkrad

• Kısıtlı
  • Cumhuriyet Generali
  • *
    • Strategyturk
Oyunun bitiş yılını ileri alırsak oyunun bitiş tarihinin değişeceğini bize açıkladığın için teşekkürler Hulkspider.
« Son Düzenleme: 06 Eylül 2014, 16:06:23 Gönderen: Darkrad »

Çevrimdışı TuCoT

• Vulnerarius
  • *
Yani demek istediğim şuydu; oyun normalde 1453'e kadar stabildir ama 1453'ten 1492'ye giden sürede bir saçmalık dengesizlik olur mu, oyun bunu kaldırabilecek seviyede midir? Neticede arada sadece 39 yıl var. Ama olmaz birşey herhalde?
« Son Düzenleme: 06 Eylül 2014, 16:09:11 Gönderen: TuCoT »
Miri it is while summer y-last

Çevrimdışı HulkSpider02

• Başrahip
  • *
Oyunun bitiş yılını ileri alırsak oyunun bitiş tarihinin değişeceğini bize açıkladığın için teşekkürler Hulkspider.
Önemli değil, her zaman ;D

TuCot,sen ne yapıyorsan yap oyun kaldırır merak etme. tbrk*

Çevrimdışı Gandalf

• Konsolos
  • *
Bi sıkıntı olmazda zaten oyunun zaman aralığı uzun bir süre.Arttırmak pek mantıklı değil.

Çevrimdışı TWTmh 051020

• Vulnerarius
  • *
  • Hüseyin Nihal Atsız 1905-∞
  Benim oyunun bitiş tarihi 99999 sorun yok :D
Siz putperestliğe saygı duyuyor musunuz?
Evet fakat neden ateist olduklarına anlam veremiyorum.

Foruma ilişkin her türlü bildirimlerinizi İletişim Sayfamız üzerinden yapabilirsiniz. 14 gün içerisinde yanıt verilecektir.