Gönderen Konu: Günlük CK2 Geliştirici Günlüğü # 99 - Beni hala beğeniyor musun?  (Okunma sayısı 598 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Ethred

Selamlar.

Bugün Holy Fury: Sway and Antagonize tarafından sunulan birkaç yeni eyleme odaklanacağız.Bu özellik, oyuncuların diplomatik erişimdeki diğer karakterler ile daha kişisel bir ilişkiye sahip olmasını sağlayacaktır, onlara bir kişiyi Sway'e ve birisini Antagonize'ye seçme şansı veriyor.
Bir hedef yeni düğmelerle seçildikten sonra - Hem karakterin penceresinden hem de karakterin resminin üzerine sağ tıklayarak erişilebilecek olan oyuncu, düzenli olarak kendisine hedefin Görüşünü artırma veya azaltma fırsatı veren etkinlikleri alır.
Başka bir karakteri sallamaya çalışırken başarı şansı hem oyuncunun Diplomasisi hem de hedefinizin karakterinizle olan “uyumluluğundan” etkilenir. Kendi karakterinizin (Deceitful vs Honest gibi) özelliklerin olduğu bir karakteri sallamaya çalışmak, bazı ilgi alanlarını paylaştığınız biriyle arkadaşlık etmekten daha zor bir görev olabilir. Öte yandan, Sway eylemi ile tetiklenen olaylardan bazıları, size hedeflenen karakterin özelliklerini etkileme şansı verir ve böylece uyumluluk derecenizi arttırır.

Ayrıca, farklı yöneticilerin kendi kişilikleri ve yaşam tarzı özelliklerine göre hedeflerini en iyi şekilde nasıl etkileyebilecekleri konusunda farklı fikirlere sahip olduğunu göreceksiniz. Sonuçta, bir Impaler’ın iyi zaman geçirme fikri bir Hedonist’inkiyle aynı değildir ve büyüleyici olmaya çalışan bir Zalim karakter, hedefine bazı şüpheli hediyeler sunabilir.Bazı suçlar diğerlerinden daha ciddidir ve eğer geçmişte (örneğin, ona işkence etmek gibi) hedef karaktere karşı korkunç bir eylem gerçekleştirdiyseniz, daha fazla zamanınız olacaktır. Geçmişteki suçlarınız için bağışlama elde edin. Bu, size gerçekten nefret eden bir karakteri sallarken atılan özel olaylar ile başarılabilir. Başarılı olursa, olumlu bir fikir değiştirici kazanmak yerine, hedef karakterin geçmiş suçunuzun neden olduğu olumsuz görüş değiştiriciyi yitireceğini göreceksiniz.Antagonize tersi şekilde çalışır: Başarı şansı, Diplomasi'den ziyade Entrika'ya dayanır ve eylem, hedeflenen karakterinizi, Rakip olma yolunda gittikçe daha fazla nefret etmeye zorlar.
Elbette, bu bir şey değildir: Bir karakteri düşmanlaştırmak, ona dolaylı olarak zarar verebilme, ya alemini ya da aklını istikrarsızlaştırma fırsatı verecektir. Buna ek olarak, eğer hükümdarınız Zalim, Aldatıcı, ya da başka herhangi bir kötü özelliğe sahipse, Antagonizing, yeteneklerini düzeltmek ve iyi bir zihinsel durum sürdürmek için iyi bir yol olacaktır.

Hem Sway hem Antagonise, geniş lezzetli etkinlik ile birlikte gelir, cemaatinizin en çok ve en sevilen tanıdıklarını arkadaşlık etmek veya engellemek için yeni ve çeşitli yollar sağlar.
« Son Düzenleme: 11 Eylül 2018, 11:49:37 Gönderen: Ethred »
 
Sıralanan üye(ler) bu iletiyi beğendi: kerem1249, 25itroy25

Çevrimdışı kerem1249

Gereken bir özellikti, Holy Fury DLC'si ile gelecek olması (yani paralı olması) üzücü.
 

Çevrimdışı OmerPasaTr

DLC kaç lira satılık mı şu anda ?
satılık değil ise ne zaman satışa sunulacak
« Son Düzenleme: 08 Eylül 2018, 20:27:16 Gönderen: kerem1249 »
Her Türk Asker Doğar...
 

Çevrimdışı kerem1249

DLC kaç lira satılık mı şu anda ?
satılık değil ise ne zaman satışa sunulacak
20 € ön-sipariş olarak.
https://www.paradoxplaza.com/crusader-kings-ii-holy-fury/CKCK02ESK0000057-MASTER.html

Steam'de yayınlandığında Türk Lirası ile satışa çıkacak. Muhtemelen 28-42 TL arası olur. DLC tamamlandığında Steam'de satın alınabilir olacak ve bunun zamanı henüz bilinmiyor.
 

Çevrimdışı OmerPasaTr

Yine alamıyacağız desene
Her Türk Asker Doğar...
 

Çevrimdışı Heinz Guderian

  • Achtung,Panzer! | CKII
  • Moderatör
  • İmperium
  • *
  • İleti: 2176
  • Beğenildi: 30 kere
  • Crusader Kings 2 Bölüm Moderatörü
Ellerine sağlık.
 

Çevrimdışı fff7

Son cümleyi anlamadım lezzet etkinliğimi eklenmiş oyuna?
 

Çevrimdışı RoadWarriror

Bu oyunun Türkçe versiyonunu bi' çıkartamadılar gitti.
 

Çevrimdışı fff7

Aynen Türkçe oyun modu lazım bu oyuna acilen. Baksana lezzet etkiliği koymuşlar oyun çok merak ettim şu an.
 

Çevrimdışı Ethred

Aynen Türkçe oyun modu lazım bu oyuna acilen. Baksana lezzet etkiliği koymuşlar oyun çok merak ettim şu an.
lezzetli etkinlik olacaktı o dur değiştireyim.
 

 

Foruma ilişkin tüm bildirimlerinizi İletişim Sayfamız üzerinden yapabilirsiniz. 14 gün içerisinde yanıt verilecektir.