Gönderen Konu: 1. Dünya Savaşını İttifak Devletleri Kazansaydı: Forum Oyunu -Başvuru Aşaması-  (Okunma sayısı 1452 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimiçi pistoltr

Askerlerin eğitim süresi olmalı yoksa biri savaşa kadar hiç harcamaz ama ramak kala tüm parasıyla asker alabilir.

Acemi Er: 1 tur
Nitelikli Er: 2 tur
Özel Kuvvetler: 4 tur
gibi eğitim süreleri olabilir.

Çevrimdışı TitanBey™

destekliyorum.

Eğitilmedende çıkabilmeli ama güçsüz olmalı.
TitanBey™ - Blog tıklayarak bloguma gidebilirsin!

TitanBey™ - Discord tıklayarak discord kanalıma gelebilirsin

Çevrimiçi Agnostik

• Vive la Révolution
  • Global Moderatör
  • *
  • Beğenildi: 18 kere
  • Bütün ülkelerin işçileri, birleşin!
    • Profili Görüntüle
Açmayan arkadaşlar konusu açsın. Başlayalım artık.

Çevrimdışı koki

Fransız Cumhuriyet @pistoltr  , Bulgaristan @neifeless97  , Balkan Halkları Sosyalist Cumhuriyeti @Bayoj  ,  İtalya @Winchester 34  bunlar yok.
Erdemli adamın yolu kötü niyetlilerin insafsızlıkları ve bencillikleri ile doludur. Karanlıklar vadisinden geçerken kardeşlerine rehberlik eden kişi kutsanmıştır. Kayıp çocukların kurtarıcısı ve hamisi odur. Kardeşlerimi yok etmeye ve zehirlemeye çalışanlardan büyük öfke ve güçle intikam alacağım.Senden intikam almaya geldiğim zaman adımın Tanrı olduğunu anlayacaksın.   Ezekiel 25/17

Çevrimdışı kerem1249

Birimlerde bir eğitim süresi olmayacak, ancak Kışla başına 50.000 kara birimi, Havaalanı başına 50 uçak, Tersane başına 50 gemi yapabileceksiniz. Yani daha fazla para gerekecek.
Geldikleri gibi giderler...

Başkomutan Mareşal Cumhurbaşkanı Gazi Mustafa Kemal Atatürk

1881~

Çevrimdışı koki

1. tur başladı
Erdemli adamın yolu kötü niyetlilerin insafsızlıkları ve bencillikleri ile doludur. Karanlıklar vadisinden geçerken kardeşlerine rehberlik eden kişi kutsanmıştır. Kayıp çocukların kurtarıcısı ve hamisi odur. Kardeşlerimi yok etmeye ve zehirlemeye çalışanlardan büyük öfke ve güçle intikam alacağım.Senden intikam almaya geldiğim zaman adımın Tanrı olduğunu anlayacaksın.   Ezekiel 25/17

Çevrimdışı kerem1249

1. Tur 2 veya 3 gün sürecek (Almanya'nın terki dolayısıyla)

Ayrıca bir Almanya oyuncusu aranıyor (@neifeless97 @Bayoj veya @Malt ın oynamasına sıcak bakıyorum). Ülke seçmemiş veya zayıf ülke sahibi oyuncular Almanya oynamak isterse buradan iletsinler ki ülke bilgilerini paylaşayım.
Geldikleri gibi giderler...

Başkomutan Mareşal Cumhurbaşkanı Gazi Mustafa Kemal Atatürk

1881~

Çevrimdışı Malt

Vay vay vay, güzel bir forum oyunu düzenlenmiş. Ne yazık ki final dönemindeyim, herkese iyi oyunlar.
Si vis pacem, para bellum.

Çevrimdışı vakanüvis

Vay vay vay, güzel bir forum oyunu düzenlenmiş. Ne yazık ki final dönemindeyim, herkese iyi oyunlar.
simdiden geçmiş olsun. Bende üni. hazırlık dönemindeyim ama kambersiz düğün olmaz diye geldim :D muhtemelen oyunun sonlarına doğu baya bir offline olacağım
Savaş, sonsuz yaptırım ister
-Cicero

Çevrimdışı vakanüvis

mühim sebeblerden ötürü fransa kömünini bir süreliğine @Agnostik  oynayacak.

haberiniz olsun @kerem1249 ve diğer oyuncular
-Cicero

Çevrimiçi pistoltr

Sınavda başarılar @vakanüvis

Çevrimdışı vakanüvis

-Cicero

Çevrimdışı Saarenger

• Azab
  • *
  • Yeni üye oldum.
    • Profili Görüntüle
Bu saatten sonra katılabilir miyim?

Çevrimiçi Agnostik

• Vive la Révolution
  • Global Moderatör
  • *
  • Beğenildi: 18 kere
  • Bütün ülkelerin işçileri, birleşin!
    • Profili Görüntüle
Katılabilirsiniz.

Çevrimdışı Saarenger

• Azab
  • *
  • Yeni üye oldum.
    • Profili Görüntüle
Sakıncası yoksa Baharat Komünü'nü alayım.