Gönderen Konu: Donanım/Yazılım Teknik Destek & Donanım/Yazılım - Kısa Soru ve Cevaplar  (Okunma sayısı 10619 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Hertzoflar

• Mandate
  • *
@hertzoflar
İnternettan alabiliyor musunuz? Alabiliyorsanız internetten alın, daha ucuza gelir.

ya alırım almasına da güvenemiyorum mediamarkın yada ne bilim vatanda varmıdır acaba dönüştürücüler yoksada internetten alırım zaten
Silence is the best response to a fool..

Çevrimdışı ketolar

Ram ddr3 mü idi yoksa ddr4 mü idi hatırlamıyorum. Pc yi yatağın altına toplayıp koydum çıkardığımda tam detaylı parça bilgisi atarım.

Çevrimdışı Ecdad Computer

@heretozoflar

n.11, hepsiburada gibi siteler güvenilirdir. Vatanda falan da bulunamama şansı var. Ama isterseniz bir karaköye bakın.

Ram ddr3 mü idi yoksa ddr4 mü idi hatırlamıyorum. Pc yi yatağın altına toplayıp koydum çıkardığımda tam detaylı parça bilgisi atarım.

RAM DDR3'dür. LGA 1150 işlemciler DDR4 desteklemiyor.
Son disket bozulduğunda, son kartuş kırıldığında, son kaset yırtıldığında, milenyum adamı DVD'nin yenilebilir bir şey olmadığını anlayacak.

Çevrimdışı Gregory

Gittigidiyor'dan ram'leri satışa koymaya çalışıyorum fakat ürün aramada çıkmıyor. Belli bir süresi mi var bunun önceden bir şey satan var mı aranızda? Sanırım şu an listeleme servisi denilen bir kısımda görünüyorlar sadece.
« Son Düzenleme: 29 Kasım 2016, 19:33:40 Gönderen: Gregory »

Çevrimdışı Paytak

• Filozof
  • *
  • Youtube videoları çeken bir genç
    • Youtube Kanalım: Paytak Strateji
Ses driver sıkıntısı
« Yanıtla #184 : 30 Ocak 2017, 08:20:14 »
Açıkcası uzun süredir yaşadığım bir sorun var.Windows 10'a geçmeden önce hiçbir sıkıntım yoktu.Fakat ne kadar format atsamda ses driverim High Definition Audio Aygıtı diye bir aygıt.Ben bunu Realtek'e çeviremiyorum hiç bir şekilde.Kaldırıyorum Realteki kuruyorum hiçbir şekilde realtek çıkmıyor.Nasıl düzeltebilirim bunu?Aygıt yöneticisinde çıkmıyor Realtek :( Mikrofonda çok sıkıntı çıkarıyor.Acayip cızırtı oluyor

Çevrimdışı Gregory

Chrome'da forumdaki Youtube videolarını görüntüleyemiyorum sebebini bilen yada aynı sorunu yaşayan var mı?

Çevrimdışı EfeArda

• Mandate
  • *
  • Dersleri Süper Olan Ama Okuldan Nefret Eden Kişi.
12 GB DDR4 RAM
İ5 7200U 2.50 GHZ İşlemci
4 GB nVidia GeForce 940MX Ekran kartı ile GTA V ve EUIV oynayabilirmiyim

Çevrimdışı Domuz

hertürlü oynarsın.
I used to be an adventurer like you... Then I took an arrow in the knee.                                                                                                                                                  So you can cast a few spells? Am I supposed to be impressed?                                                                                                                                                  Let me guess someone stole your sweetrole.                                                                                                                                                  Hey, you mix potions, right? Can you brew me an ale?

Çevrimiçi Túrin Turambar

Bazı kısayolların simgeleri böyle gözüküyor.Düzeltme yolu bilen?
Not:Oyun çalışıyor,yolu da doğru.
Vesselam.

Çevrimdışı Domuz

özelliklere girip simge değiştire bascan sonra oyunun simgesini bulcan ve tıklayıp seçicen.
I used to be an adventurer like you... Then I took an arrow in the knee.                                                                                                                                                  So you can cast a few spells? Am I supposed to be impressed?                                                                                                                                                  Let me guess someone stole your sweetrole.                                                                                                                                                  Hey, you mix potions, right? Can you brew me an ale?

Çevrimiçi Túrin Turambar

Sence denemedim mi?Başka bir simge koyunca düzeliyor.
Vesselam.

Çevrimdışı Domuz

belirtseydin yazmazdık herhal.......

Çevrimdışı kerem1249

Oyun korsansa ondan kaynaklı simge sorunu olabilir.

Çevrimdışı kerem1249

2. El intel i5 işlemci gittigidiyor'da 300-350TL arası. Alsam performans eksikliği çok olur mu sıfıra oranla?

Çevrimdışı mami2003

2. El intel i5 işlemci gittigidiyor'da 300-350TL arası. Alsam performans eksikliği çok olur mu sıfıra oranla?
Bence olmaz. (Konuya çok fazla hakim değilim)

Çevrimdışı Ecdad Computer

Çok olacağını zannetmiyorum. Ama kaçıncı nesil ve Kullandığınız anakartla uyumlu mu o önemli.
Son disket bozulduğunda, son kartuş kırıldığında, son kaset yırtıldığında, milenyum adamı DVD'nin yenilebilir bir şey olmadığını anlayacak.

Çevrimdışı alemdar1227

Geçen sene 105 liraya logitech marka mouse almıştım. 2 yıl garantisi vardı. Ama sanırım kullanmamdan kaynaklı mouse bozuldu. Ama garanti belgesini bulamadım. Farenin faturası ve kutusu duruyor. Yarın aldığım yer olan Vatan Computer'a götürmeyi düşünüyorum. Kabul ederler mi, etmezlerse ne yapmalıyım? Bizim eve de uzak olduğu için boş yere gitmek istemiyorum. Ne yapmalıyım? Yarına kadar tavsiyelerinizi bekliyorum.
zaman geçiyor.

Çevrimdışı alemdar1227

Bugün Vatan'a gittim fareyi verdim. Bu yaz laptop ve telefon almayı düşünüyorum. Orada da bi laptop fiyatlarına bakıyım dedim. Fiyatlar uçmuş baya şaşırdım ve moralim bozuldu. Dandik ekran kartlı, i3 ve 4 gb ram'li laptoplar bile 2000 liranın üzerinde. Benim 4 sene önce 2100 tl'ye aldığım laptop'un şu anki kalitesindeki laptoplar 3500 lirayı görmüş. Bu yaz sonunda hem telefon hem laptop almayı düşünen biri olarak epey zorlanacağım.
zaman geçiyor.

Çevrimdışı alemdar1227

32 megabyte'lık çok eski bir hafıza kartı buldum ama bilgisayar açamadı. Açabilmemin herhangi bir yolu var mı?
zaman geçiyor.

Foruma ilişkin tüm bildirimlerinizi İletişim Sayfamız üzerinden yapabilirsiniz. 14 gün içerisinde yanıt verilecektir.