Gönderen Konu: İnternet Turbobit'ten büyük dosya nasıl indirebilirim ?  (Okunma sayısı 286 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ALERHATE

Turbobit'ten büyük dosya nasıl indirebilirim ?
« : 03 Mayıs 2018, 18:25:53 »
Bir tane film var. 5 gb indireyim diyorum. Malum hız sınırı 15-16 saat sonra IDM zaman aşımı diye bir şey saçmalıyor indirme yarım kalıyor. Hız sınırını kaldırmak için çeşitli siteleri denedim. olmadı. Turbobit hız sınırını nasıl kaldırabilirim.
« Son Düzenleme: 03 Mayıs 2018, 18:29:25 Gönderen: kerem1249 »
Großdeutsches Reich - Lebensraum für Deutschland (NAB) - (AAR)
United States of America - Democracy Protector of the World (AAR) 14. BÖLÜM 2. KISIM YÜKLENDİ

Akıllılar dövüşmeden önce kazanırlar, cahiller kazanmak için dövüşürler. - Zhuge Liang
Acı çekmek, ölmekten daha çok cesaret ister. - Napoléon Bonaparte
Ancak, kendi kendini idare edebilen akıllı insanlar hürdür. - Horace
Acının ödülü tecrübedir. - Eshilos

Çevrimdışı kerem1249

• Sevgi ve aşkla...
  • Onursal Üye
  • Kral
  • *
  • Beğenildi: 186 kere
  • Hoş gelsin gelecek, güle güle geçecek
    • Kerem1249 Blogu
Premium hesap dağıtılan yeraltı forumlar var, onlardan birini bulabilirsen Turbobit premium hesap edinebilirsin.
Biz Türkler tarih boyunca bağımsızlık ve özgürlük timsali olmuş bir milletiz.
Mustafa Kemal Atatürk

1881~
O'nu sonsuzluğa uğurlayışımızın 80. yıldönümünde tükenmez bir özlemle anıyoruz.

Çevrimdışı Revanchism

Turkleech vardı bildiğim.

Çevrimdışı Agnostik

• Vive la Révolution
  • Dük
  • *
  • Beğenildi: 58 kere
  • Bütün ülkelerin işçileri, birleşin!
Torrent neden kullanmıyorsun?

Çevrimdışı TürkHan

Torrent var;
İDM var, bunlar işini görür.
Selimi boğdurup Mustafayı tahta geçirebilirmiyiz?

Çevrimdışı ALERHATE

Premium hesap dağıtılan yeraltı forumlar var, onlardan birini bulabilirsen Turbobit premium hesap edinebilirsin.
Aradım ama hiçbir yerde kod bulamadım.

Turkleech vardı bildiğim.
Link değiştiren siteleri denedim turbobit VIP üyeler için deyip yapmıyorlar.

Torrent neden kullanmıyorsun?
İlk IDM'yi keşfetmiştim. Sonra hep onu kullandım. Ama utorrent deneyebilirim.
Großdeutsches Reich - Lebensraum für Deutschland (NAB) - (AAR)
United States of America - Democracy Protector of the World (AAR) 14. BÖLÜM 2. KISIM YÜKLENDİ

Akıllılar dövüşmeden önce kazanırlar, cahiller kazanmak için dövüşürler. - Zhuge Liang
Acı çekmek, ölmekten daha çok cesaret ister. - Napoléon Bonaparte
Ancak, kendi kendini idare edebilen akıllı insanlar hürdür. - Horace
Acının ödülü tecrübedir. - Eshilos

Çevrimdışı Agnostik

• Vive la Révolution
  • Dük
  • *
  • Beğenildi: 58 kere
  • Bütün ülkelerin işçileri, birleşin!
Utorrent dene. Ben filmlerimi oradan indiriyorum.

Çevrimdışı Domuz

turbobit gibi yerlerden 5gb dosya inmez kanka boşa uğraşma. dl hızı yüksek yandex, gdrive, dropbox, mega yada mediafire falan olacak indirmek için.

burda mega linki paylaşan film siteleri listesi var. https://www.reddit.com/r/megalinks/comments/6vw6xe/meta_list_of_websites_which_provide_megalinks/

torrent sitesi için https://rarbgmirror.org/torrents.php
I used to be an adventurer like you... Then I took an arrow in the knee.                                                                                                                                                  So you can cast a few spells? Am I supposed to be impressed?                                                                                                                                                  Let me guess someone stole your sweetrole.                                                                                                                                                  Hey, you mix potions, right? Can you brew me an ale?

Çevrimdışı Stalker

Parayla

Forumdan uzaklaştırmalara itiraz, yasal talepler veya uygunsuz içerik bildirimlerinizi İletişim Sayfamız üzerinden yapabilirsiniz. 3 gün içerisinde yanıt verilecektir.