Gönderen Konu: Bilgisayar Bilgisayarınızın Teknik Özellikleri  (Okunma sayısı 55928 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı spyboy

• Dük
  • *
  • In Soviet Russia, pants jizz in you!
Ynt: Bilgisayarlarımız
« Yanıtla #20 : 03 Ocak 2010, 18:57:59 »
Ben de ram alacağım.
1.(ma)ru de (da)me na (o)ssan: good-for-nothing old man                       6.(ma)ttaku (da)ijobu ja nai (o)kyaku: customer who's really not all right
2.(ma)jide (da)ssai (o)yaji: the really uncool old man                              7.(ma)tomo ni (da)karetakunai (o)toko: men no one wants to date
3.(ma)ssa ni (da)rusou na (o)yaji: really uncool-looking old                      8.(ma)ji de (da)kaetai (o)toko: man one seriously wants to date
4.(ma)ttaku (da)rakushite (o)ssan: really depraved old man                     9.(ma)ttaku (da)masenai (o)toboke: fool who unconvincingly feigns ignorance
5.(ma)zui (da)shi to (o)age: horrid bean curd                                        10.(ma)ssugu ikite no (da)inashi na jinsei na (o)jisan: old man who lives as he wants, but accomplishes nothing

Çevrimdışı Kül Tigin

• Kont
  • *
  • Pyrrhic Victory
« Yanıtla #21 : 03 Ocak 2010, 19:00:42 »
Bunlar en düşük fps, değil mi? O halde bu oyunun ciddi bir optimizasyona ihtiyacı var. :-\
ya elalem CoD'a öyle bir optimizasyon yapıyorki o muhteşem grafikler ve animasyonlarla dandik bilgisayarlarda bile çatır çatyır çalışıyor, bide bu PI HoI'a yaptığı optimizasyona bakın, benim crysis'i açan pc'de oyun oynanmıyor nerdeyse kasmaktan.

Stratejist

• Ziyaretçi
« Yanıtla #22 : 03 Ocak 2010, 19:01:04 »
Ben de komple değiştireceğim bilgisayarı yazın.

Çevrimdışı Dadakoğlu

• The show must go on
  • Onursal Üye
  • Kral
  • *
  • Dadak Paşa
« Yanıtla #23 : 03 Ocak 2010, 19:12:26 »
Ben şunu diyim. Benim bilgisayarı kullanan bi kişi sabırlı olmalı. Gerisini anlayın siz.  ;D

İlk mesajımda sormayı unuttum kusura bakmayın;

Batuhan, sen bu sistem ile hangi Paradox oyunlarını oynayabildin?

Çevrimdışı General

• Kara Kalpaklı
  • Tekniker
  • Kont
  • *
  • Savaşmak için kur, hükmetmek için savaş!
« Yanıtla #24 : 03 Ocak 2010, 19:30:56 »
Hoi II - Victoria

esad94

• Ziyaretçi
« Yanıtla #25 : 03 Ocak 2010, 19:34:23 »
Ben şunu diyim. Benim bilgisayarı kullanan bi kişi sabırlı olmalı. Gerisini anlayın siz.  ;D

Tahmin edebiliyorum :D :D

Çevrimdışı Dadakoğlu

• The show must go on
  • Onursal Üye
  • Kral
  • *
  • Dadak Paşa
« Yanıtla #26 : 03 Ocak 2010, 19:35:12 »
Hoi II - Victoria

Bunları deneyeceğim, teşekkürler. Bunlara ek olarak Knights of Honor'u denemek istiyorum. :)

Çevrimdışı spyboy

• Dük
  • *
  • In Soviet Russia, pants jizz in you!
« Yanıtla #27 : 03 Ocak 2010, 19:36:24 »
O da güzel oyun aslında. :)
1.(ma)ru de (da)me na (o)ssan: good-for-nothing old man                       6.(ma)ttaku (da)ijobu ja nai (o)kyaku: customer who's really not all right
2.(ma)jide (da)ssai (o)yaji: the really uncool old man                              7.(ma)tomo ni (da)karetakunai (o)toko: men no one wants to date
3.(ma)ssa ni (da)rusou na (o)yaji: really uncool-looking old                      8.(ma)ji de (da)kaetai (o)toko: man one seriously wants to date
4.(ma)ttaku (da)rakushite (o)ssan: really depraved old man                     9.(ma)ttaku (da)masenai (o)toboke: fool who unconvincingly feigns ignorance
5.(ma)zui (da)shi to (o)age: horrid bean curd                                        10.(ma)ssugu ikite no (da)inashi na jinsei na (o)jisan: old man who lives as he wants, but accomplishes nothing

Çevrimdışı Ömer

« Yanıtla #28 : 04 Ocak 2010, 17:49:38 »
Annibal ekran kartından memnun musun? Seninkine yakın birşey almayı düşünüyorum; Palit GTX 260
Eu4 için Antik dönemde geçen mod yapımında bana yardım etmek isteyen mesaj atsın.

Steam'den beni ekleyip yanıt alamamış ya da eklemek isteyen üyeler bana PM atarak Steam ismini yazarsa sevinirim.

[Mod] Eşit Alan Projeksiyonu - [Mod] Eski Dünya Müziği - Tarihi ve Coğrafi Harita Siteleri

Stratejist

• Ziyaretçi
« Yanıtla #29 : 04 Ocak 2010, 17:51:26 »
Bence GTX 260 alma şimdi. DX 11 çıktı ve NVDIA'nın yeni kartlar yolda. Ya onlardan uygun bir şey alırsın ya da onlar çıkınca daha da ucuzlar bu kartlar GTX 260 yerine 285 alırsın 260 fiyatına.

Çevrimdışı Annibal

« Yanıtla #30 : 04 Ocak 2010, 18:00:24 »
Annibal ekran kartından memnun musun? Seninkine yakın birşey almayı düşünüyorum; Palit GTX 260

gayet memnunum. ama 260 konusunda stratejist gibi düşünüyorum. eğer yeterli sabrın varsa biraz bekleyip gtx 275'i (hatta belki 285) uygun bir fiyata almak mümkün olabilir.
"Bir yerde küçük insanların gölgeleri büyüyorsa, orada güneş batıyor demektir"

Çevrimdışı Ömer

« Yanıtla #31 : 04 Ocak 2010, 18:02:35 »
İndirimler buraya çok geç yansıyor, eğer beklersem yeni seriden almak için beklerim. O da pek yakın görünmüyor. Beklesem mi beklemesem mi ???
Eu4 için Antik dönemde geçen mod yapımında bana yardım etmek isteyen mesaj atsın.

Steam'den beni ekleyip yanıt alamamış ya da eklemek isteyen üyeler bana PM atarak Steam ismini yazarsa sevinirim.

[Mod] Eşit Alan Projeksiyonu - [Mod] Eski Dünya Müziği - Tarihi ve Coğrafi Harita Siteleri

Stratejist

• Ziyaretçi
« Yanıtla #32 : 04 Ocak 2010, 18:04:03 »
Bekle, ben gittim mal gibi hd 4870 iceq 4 aldım bak pişman olursun. Ayrıca orası neresi?

Çevrimdışı Ömer

« Yanıtla #33 : 04 Ocak 2010, 18:06:11 »
Trabzon

Çevrimdışı kwlf

• Senyör
  • *
« Yanıtla #34 : 04 Ocak 2010, 18:48:22 »
DualCore AMD Athlon 64 X2, 2200 MHz (11 x 200) 4200+
Asus M2N  (3 PCI, 2 PCI-E x1, 1 PCI-E x16, 4 DDR2 DIMM, Audio, Gigabit LAN) anakart
2048 MB  (DDR2-667 DDR2 SDRAM)
NVIDIA GeForce 8600 GT  (512 MB)
SAMSUNG HD161HJ  (160 GB, 7200 RPM, SATA-II)
HL-DT-ST DVD-RAM GSA-H55N  optik sürücü
Belki de bu dünya başka bir gezegenin cehennemidir

Çevrimdışı Ömer

« Yanıtla #35 : 05 Ocak 2010, 20:41:45 »
Vazgeçtim Fermi'yi bekleyeceğim. :)
http://www.youtube.com/watch?v=mJOv3VlkEjQ

Çevrimdışı Ömer

« Yanıtla #36 : 22 Ocak 2010, 14:39:59 »
KHAN, senin pc nasıl? HoI3'ü ne hızda oynuyorsun?
« Son Düzenleme: 22 Ocak 2010, 14:40:25 Gönderen: Ömer »

Çevrimdışı KHAN

• Onursal Üye
  • Dük
  • *
« Yanıtla #37 : 22 Ocak 2010, 14:46:57 »
Intel Core 2 Quad 6600 2.4GHz
3 GB Kingston
Ge Force 8800 GT-1GB

HoI 3 oynarken kasma sıkıntısı hiç olmadı yanlız Başlangıçtan sonra zaman ilerledikçe oyun hızında hissedilir bir düşüş oluyor

Çevrimdışı Ömer

« Yanıtla #38 : 22 Ocak 2010, 14:51:58 »
Paradoxplaza'da ekran kartı olarak minimum 8800gt istiyordu, başka yerde ise 8600gt diyordu. Ama olması gereken 8800gt herhalde, çünkü bende 8600gts var ve kasıyor.

Başlangıçtan sonra zaman ilerledikçe oyun hızında hissedilir bir düşüş oluyor
Bu herkeste oluyor, kasmaya başlayınca oyunu kaydedip kapa, tekrar aç, hızlanıyor. Ben 2 ayda bir yapıyorum.

Çevrimdışı Morimoto

• Arşidük
  • *
« Yanıtla #39 : 27 Ocak 2010, 19:45:17 »
Bilgisayarımın özelliklerine tam olarak nerden bakabilirim? :D

Forumdan uzaklaştırmalara itiraz, yasal talepler veya uygunsuz içerik bildirimlerinizi İletişim Sayfamız üzerinden yapabilirsiniz. 3 gün içerisinde yanıt verilecektir.