Gönderen Konu: Bilgisayar LoL ve GTA V kaldırabilecek 2500 TL'lik PC  (Okunma sayısı 197 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimiçi kerem1249

• Sevgi ve aşkla...
  • Onursal Üye
  • Kral
  • *
  • Beğenildi: 185 kere
  • Hoş gelsin gelecek, güle güle geçecek
    • Kerem1249 Blogu
LoL ve GTA V kaldırabilecek 2500 TL'lik PC
« : 14 Temmuz 2018, 13:16:54 »
Başlıkta da özetlediğim gibi; League of Legends, GTA V ve elbette HOI4 kaldırabilecek 2000 ile 2500 TL arasında mümkünse toplama olmayan bilgisayar önerilerinize açığım.

AMD Radeon R7 240 2 GB ekran kartım var, ekran kartı kötü olsa da sorun olmaz. Monitörüm de var (1440*900), o da eksik olsun.
Biz Türkler tarih boyunca bağımsızlık ve özgürlük timsali olmuş bir milletiz.
Mustafa Kemal Atatürk

1881~
O'nu sonsuzluğa uğurlayışımızın 80. yıldönümünde tükenmez bir özlemle anıyoruz.

Toplama bilgisayarlarda fiyat durumu nasıl bilmiyorum ama gta 5 ve hoi 4 ü kaldıran her pc lol'de 120 fps bile alabilir. o ekran kartı gta 5 i kaldırır. Ekran kartına az önce baktım ama high'da gta 5 i yüksek performans alamazsın. Hoi 4 için de iyi bir işlemciye ihtiyacın var. İ5 ya da i7'nin 6. nesil üstü işlemcileri ve 8 gb ram işini görür gibi geliyor. Ama toplama pc'lerde fiyatlar nasıl gidiyor hiç bilmiyorum. İyice araştırmanı tavsiye ederim. Ben alırken zamanında pek araştırmadan direkt almıştım iyi olmadı yani.
zaman geçiyor.

Çevrimdışı vakanüvis

Benim pcim bu tanıma uyuyor ama bu gün dehşet bir  patlama ile ihma olduğu için ozelliklerini ve parcaları söylüyemiyorum
« Son Düzenleme: 14 Temmuz 2018, 15:53:22 Gönderen: vakanüvis »
Savaş, sonsuz yaptırım ister
-Cicero

Çevrimiçi kerem1249

• Sevgi ve aşkla...
  • Onursal Üye
  • Kral
  • *
  • Beğenildi: 185 kere
  • Hoş gelsin gelecek, güle güle geçecek
    • Kerem1249 Blogu
Benim pcim bu tanıma uyuyor ama bu gün dehşet bir  patlama ile ihma olduğu için ozelliklerini ve parcaları söylüyemiyorum
evil*
Biz Türkler tarih boyunca bağımsızlık ve özgürlük timsali olmuş bir milletiz.
Mustafa Kemal Atatürk

1881~
O'nu sonsuzluğa uğurlayışımızın 80. yıldönümünde tükenmez bir özlemle anıyoruz.

Forumdan uzaklaştırmalara itiraz, yasal talepler veya uygunsuz içerik bildirimlerinizi İletişim Sayfamız üzerinden yapabilirsiniz. 3 gün içerisinde yanıt verilecektir.