Gönderen Konu: İnternet Foruma Eklediğiniz resimleri bozmadan ve kolayca küçültebilirsiniz.  (Okunma sayısı 3818 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Ömer

Eklediğiniz resimleri bozmadan ve kolayca küçültebilirsiniz. Şöyle ki;

img'den sonra bir boşluk bırakarak width=600 yazdığımızda resmin genişliği 600piksel olmuş olacaktır. Bu işlem resmi bozmamaktadır.
Örnek:
Kod: [Seç]
[img width=600]http://img412.imageshack.us/img412/1718/britishempireevolution3.gif[/img]
« Son Düzenleme: 23 Nisan 2018, 00:23:19 Gönderen: kerem1249 »
Eu4 için Antik dönemde geçen mod yapımında bana yardım etmek isteyen mesaj atsın.

Steam'den beni ekleyip yanıt alamamış ya da eklemek isteyen üyeler bana PM atarak Steam ismini yazarsa sevinirim.

[Mod] Eşit Alan Projeksiyonu - [Mod] Eski Dünya Müziği - Tarihi ve Coğrafi Harita Siteleri

Çevrimdışı Deniz

• Arşidük
  • *
    • DotA Türk
Onun yerine bu işi otomatik yapan bir plugin koysan siteye daha rahat olmaz mı ?

Çevrimdışı Ömer

Eu4 için Antik dönemde geçen mod yapımında bana yardım etmek isteyen mesaj atsın.

Steam'den beni ekleyip yanıt alamamış ya da eklemek isteyen üyeler bana PM atarak Steam ismini yazarsa sevinirim.

[Mod] Eşit Alan Projeksiyonu - [Mod] Eski Dünya Müziği - Tarihi ve Coğrafi Harita Siteleri

Çevrimdışı WolkaN

• Senyör
  • *
Bencede daha iyi olur.Çünkü ben bu işi beceremedim  ;D ;D

Çevrimdışı Snow

• Kont
  • *

Çok kolay, üşenmeyin.  ;)

Çevrimdışı Ömer

Bencede daha iyi olur.Çünkü ben bu işi beceremedim  ;D ;D

Zorunlu tutmuyorum ki, isteyen yapsın diyoruz. ;)

Çevrimdışı WolkaN

• Senyör
  • *
TwT de otomatik sanırım uğraşmıyoruz bu kadar.Burdada otomatik olsa daha iyi olmazmı?

Çevrimdışı Ömer

İsteyen büyük koyar, isteyen küçültür, size tam özgürlük veriyorum, niye kısıtlanmak istiyorsunuz ki ;)

Çevrimdışı WolkaN

• Senyör
  • *
Büyük kötü duruyor.Yaşasın kısıtlanma  :P :P

Çevrimdışı Hoihastası

• Minister
  • Kont
  • *
  • cennaro'ya selam olsun. :)
İsteyen büyük koyar, isteyen küçültür, size tam özgürlük veriyorum, niye kısıtlanmak istiyorsunuz ki ;)

büyük kötü duruyor cidden. sayfanın kenarlarına taşmaması lazım, bana görede.  ;D  ;D  ;D
"Ey Türk evladı! Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil Türk kanında mevcuttur."

Çevrimdışı 1. İsmail

• Dük
  • *
büyük kötü duruyor cidden. sayfanın kenarlarına taşmaması lazım, bana görede.  ;D  ;D  ;D
+1

Çevrimdışı Ahilex

• Dük
  • *
  • Brawlers, Bawlers & Bastards
Neden Osmanlı'nın resmini koymadın nsll*  :P
don't be another brick in the wall

Çevrimdışı Ragnarr Loðbrók

Ömer abi bu kodu resim ekle,flash ekle gibi buton halinde koyabilir misin ?

Çevrimdışı Ömer

O yönde bir araştırmam yok. Dolayısıyla nasıl yapılacağını bilmiyorum. Öğrenmeye de vakit bulabileceğimi sanmam.

Dediğim butonlara bakarak yapamaz mısın ?

Çevrimdışı Probang

Oto küçültme eklense?
Steam

Ağlamayı bile sevmişiz seninle

Onun yerine bu işi otomatik yapan bir plugin koysan siteye daha rahat olmaz mı ?
Hayır

Çevrimdışı Lord Voldemort

• Asil
  • *

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Çevrimdışı Ahilex

• Dük
  • *
  • Brawlers, Bawlers & Bastards
Bir türlü ezberleyemedim bunu ya her seferinde gelip buraya bakıyorum :(
don't be another brick in the wall

Forumdan uzaklaştırmalara itiraz, yasal talepler veya uygunsuz içerik bildirimlerinizi İletişim Sayfamız üzerinden yapabilirsiniz. 3 gün içerisinde yanıt verilecektir.