Gönderen Konu: İnternet Forum İmzalarınızda Resim Yanına Yazı Ekleme Yöntemi  (Okunma sayısı 3389 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Ömer

İmzalara konulan resmin yanına nasıl yazı ekleneceğini öğrenmek isteyenler aşağıdaki kodu inceleyebilir;

Kod: [Seç]
[td][img]http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/5/50/Flag_of_the_Democratic_Republic_of_Azerbaijan.png/200px-Flag_of_the_Democratic_Republic_of_Azerbaijan.png[/img][/td][td]Bayrak, bir ülkeyi veya kurumu temsil eden renkli kumaş.
Genellikle uzun bir sopa veya direğin ucunda salınırlar.
Her ülkenin bağımsızlığını simgeleyen bir bayrağı vardır.
Bayrak sözcüğünün aslı, "batrak"tır. Batıraktan yani batırmaktan gelir.
Eski Türkler'de toprağa saplanan, batırılan mızrağın üzerine hanedanlığı temsil eden renklerde kumaşlar, ipler vb. asılırdı.[/td]

Kodun normal görünümü;

Bayrak, bir ülkeyi veya kurumu temsil eden renkli kumaş.
Genellikle uzun bir sopa veya direğin ucunda salınırlar.
Her ülkenin bağımsızlığını simgeleyen bir bayrağı vardır.
Bayrak sözcüğünün aslı, "batrak"tır. Batıraktan yani batırmaktan gelir.
Eski Türkler'de toprağa saplanan, batırılan mızrağın üzerine hanedanlığı temsil eden renklerde kumaşlar, ipler vb. asılırdı.
« Son Düzenleme: 23 Nisan 2018, 00:22:48 Gönderen: kerem1249 »
Eu4 için Antik dönemde geçen mod yapımında bana yardım etmek isteyen mesaj atsın.

Steam'den beni ekleyip yanıt alamamış ya da eklemek isteyen üyeler bana PM atarak Steam ismini yazarsa sevinirim.

[Mod] Eşit Alan Projeksiyonu - [Mod] Eski Dünya Müziği - Tarihi ve Coğrafi Harita Siteleri

Çevrimdışı spyboy

• Dük
  • *
  • In Soviet Russia, pants jizz in you!
Bu tür kodların hepsini bir başlıkta toplamak daha iyi olur kanımca :)
1.(ma)ru de (da)me na (o)ssan: good-for-nothing old man                       6.(ma)ttaku (da)ijobu ja nai (o)kyaku: customer who's really not all right
2.(ma)jide (da)ssai (o)yaji: the really uncool old man                              7.(ma)tomo ni (da)karetakunai (o)toko: men no one wants to date
3.(ma)ssa ni (da)rusou na (o)yaji: really uncool-looking old                      8.(ma)ji de (da)kaetai (o)toko: man one seriously wants to date
4.(ma)ttaku (da)rakushite (o)ssan: really depraved old man                     9.(ma)ttaku (da)masenai (o)toboke: fool who unconvincingly feigns ignorance
5.(ma)zui (da)shi to (o)age: horrid bean curd                                        10.(ma)ssugu ikite no (da)inashi na jinsei na (o)jisan: old man who lives as he wants, but accomplishes nothing

Çevrimdışı Ömer

Başka hangi kodlar?
Eu4 için Antik dönemde geçen mod yapımında bana yardım etmek isteyen mesaj atsın.

Steam'den beni ekleyip yanıt alamamış ya da eklemek isteyen üyeler bana PM atarak Steam ismini yazarsa sevinirim.

[Mod] Eşit Alan Projeksiyonu - [Mod] Eski Dünya Müziği - Tarihi ve Coğrafi Harita Siteleri

Çevrimdışı spyboy

• Dük
  • *
Resim koymak ,resme link koymak , yazıya link koymak gibi...
1.(ma)ru de (da)me na (o)ssan: good-for-nothing old man                       6.(ma)ttaku (da)ijobu ja nai (o)kyaku: customer who's really not all right
2.(ma)jide (da)ssai (o)yaji: the really uncool old man                              7.(ma)tomo ni (da)karetakunai (o)toko: men no one wants to date
3.(ma)ssa ni (da)rusou na (o)yaji: really uncool-looking old                      8.(ma)ji de (da)kaetai (o)toko: man one seriously wants to date
4.(ma)ttaku (da)rakushite (o)ssan: really depraved old man                     9.(ma)ttaku (da)masenai (o)toboke: fool who unconvincingly feigns ignorance
5.(ma)zui (da)shi to (o)age: horrid bean curd                                        10.(ma)ssugu ikite no (da)inashi na jinsei na (o)jisan: old man who lives as he wants, but accomplishes nothing

Çevrimdışı Arthas

• Şövalye
  • *
    • Bir Hayâlperestin Yazıları
Onları bulmak çok kolay zaten. Üstlerine, farenin imleci ile gelince yazıyor. Ama ben, 7 yıllık bilgisayar kullanıcısı olarak bu kodu daha yeni öğrendim. :) Teşekkürler, Ömer.

Çevrimdışı spyboy

• Dük
  • *
resme link koymak

Bunu hâlâ bilmiyorum ben mesela...

Tama, varmayın üstüme :P

Çevrimdışı Ragnarr Loðbrók

bunu butonlara koyma imkanı var mı ?
:D:D:D

:D
:D

Çevrimdışı 1. İsmail

• Dük
  • *
Buraya yazılmaz aslında ama yazının içine link nasıl konuluyor onuda başka bir konuda açıklar mısın?

oldu galiba
« Son Düzenleme: 30 Temmuz 2010, 12:52:34 Gönderen: 1. İsmail »

Çevrimdışı fear34

• Arşidük
  • *
ashısd

Alıntıya basarsan anlarsın nasıl kodlandığını.
« Son Düzenleme: 30 Temmuz 2010, 02:19:30 Gönderen: fear34 »
"When you play the game of thrones, you win or you die. There is no middle ground."

Çevrimdışı Lord Voldemort

• Asil
  • *
ben anlamadım bunu bidaha anlatabilirmisiniz ?

Çevrimdışı kerem1218

• Kont
  • *
ben anlamadım bunu bidaha anlatabilirmisiniz ?
aar
Böyle mi?
Böyleyse alıntıya bas anlarsın.
« Son Düzenleme: 02 Haziran 2012, 19:49:17 Gönderen: kerem1218 »

Çevrimdışı human

• Arşidük
  • *
  • koyaanisqatsi
10 Şubat 2011, 02:11:46  :thumbsdown:
All day and all of the night!

Çevrimdışı TheDoctor

• Kral
  • *
aar
Böyle mi?
Böyleyse alıntıya bas anlarsın.
Şakacı komi seni.

Forumdan uzaklaştırmalara itiraz, yasal talepler veya uygunsuz içerik bildirimlerinizi İletişim Sayfamız üzerinden yapabilirsiniz. 3 gün içerisinde yanıt verilecektir.