Bağlanılan Hatırlatmalar

• PC için BATTLETECH - 24 Nisan'da çıkıyor!: 24 Nisan 2018

Gönderen Konu: DUYURU BATTLETECH temelli yeni oyunun keyfini çıkarın! [Oyun Nisan'da çıkıyor]  (Okunma sayısı 1688 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı kerem1249

MechWarrior evreninde geçen ilk modern manevra temelli muharebe oyunu önümüzdeki Nisan ayında Windows PC ve MAC işletim sistemleri için yayınlanacak.

Ön Siparişler Bugün!
Paradox Plaza
Steam

Üç bölümlük bir video dizisinin ilk bölümünde, BattleTech'in yaratıcısı olan Jordan Weisman, Mitch Gitelman (Stüdyo Yöneticisi), ve Mike McCain (Oyun Yönetmeni) BATTLETECH'in eşsiz dövüş sistemi ve oyuncuların bina boyutundaki savaş makinelerine karşı taktik zorluklarını ayrıntılarıyla anlatıyor.
https://www.youtube.com/v/3HereJw4XP4&fs=1&wmode=transparent

"BATTLETECH ekibimiz için tutkulu bir projeydi ve hayranları tarafından gerçekliği yansıttığı kolaylıkla fark edilebilecek. MechWarrior evrenine yeni başlamış kullanıcıların kolaylıkla serinin hızına etişebilmesi ve Mech deneyiminin genel olarak iyileştirilmesi birinci önceliğimizdi, bu işimizi çok başarılı bir şekilde topluluğa teslim ettiğimize inanıyorum." Jordan Weisman - Harebrained Schemes Kurucu CEO'su ve orijinal oyununun ve BATTLETECH evreninin yaratıcısı. Biz oyuncuların oyunu çok beğeneceğine ve ellerinden bırakmak istemeyeceğine eminiz, Harebrained Schemes'ın da bu Nisan'da Paradox bünyesine katılacağını ayrıca duyuruyoruz.

Yıl 3025 ve galaksi çevrimde olan daimi bir savaşın pençesinde. Soylu hanedanlar BATTLETECH adı verilen muazzam savaş araçlarıyla birbirlerine karşı savaşıyorlar. Oyuncular kendi üslerinden verdikleri komutlar ile nişan alıyorlar, MechWarriors'tan bir paralı asker kıyafeti diktiriyorlar ve bu ihtişamlı yıldızlararası iç savaşın ayakta kalmaya çalışan taraflarından biri oluyorlar.

Yüksek Kumandanlık bu savaşta verdiğiniz her bir destek için sizlere teşekkür eder.

PreAlpha Oynanış

« Son Düzenleme: 06 Mayıs 2018, 12:53:54 Gönderen: kerem1249 »
Geldikleri gibi giderler...

Başkomutan Mareşal Cumhurbaşkanı Gazi Mustafa Kemal Atatürk

1881~

Çevrimiçi Furkan 65

Merakla bekliyorum.
Artık demir almak günü gelmişse zamandan
Meçhule giden bir gemi kalkar bu limandan.

Çevrimdışı TitanBey™

Benim tarzım değil ama emek var.

Çevrimdışı KoKi

Ben daha ilk bilgisayarımı aldığımda buna benzer bir oyun vardı. Hatta bu oyun onun yeniden yapılmış hali gibi. Adını hatırlayamadım şimdi. Merak içerisindeyim... Hatta bir kaç detay vereyimde benim yaşıtlarım belki hatırlar
1-Robotları yönetiyoruz , ilk bölümde 3-4 tane robotumuz var hatta. farklı farklı şekillerdeler
2-Oyunun giriş ekranında mükemmel bir video var. 1 tane sağlam bir robot bizim 4-5 robotumuza saldırıyor füzeler filan havada uçuşuyor hatta sanki gerçek insanlarla trailer çekmişler gibi hatırlıyorum.
3- Oyunu age of ıı oynar gibi oynuyoruz yukarıdan bakıyoruz fps değil.

edit: buldum ismini  ;D
« Son Düzenleme: 28 Şubat 2018, 21:21:28 Gönderen: koki »

Çevrimiçi Furkan 65

Hatırladın mı?

Çevrimdışı vakanüvis

• Bölüm Moderatörü
  • *
  • Beğenildi: 48 kere
  • Yaratılanı hoş gör, yaradan’dan ötürü.
    • Profili Görüntüle
dostum bildiğin kadarı ile bu  paradox oyunu değil,paradox sadece dağıtımını yapıyor.
Savaş, sonsuz yaptırım ister
-Cicero

Çevrimdışı kerem1249

dostum bildiğin kadarı ile bu  paradox oyunu değil,paradox sadece dağıtımını yapıyor.
Paradox şirketin Nisan itibariyle sahibi olacak, dolayısıyla Paradox Hayranı bir forumda bulunması gereken bir oyun. Bağlı olduğu kategori bugün aceleden PDS Oyunları oldu, yarın daha uygun bir yere taşıyabiliriz.

1881~

Çevrimdışı vakanüvis

• Bölüm Moderatörü
  • *
  • Beğenildi: 48 kere
  • Yaratılanı hoş gör, yaradan’dan ötürü.
    • Profili Görüntüle
Paradox şirketin Nisan itibariyle sahibi olacak, dolayısıyla Paradox Hayranı bir forumda bulunması gereken bir oyun. Bağlı olduğu kategori bugün aceleden PDS Oyunları oldu, yarın daha uygun bir yere taşıyabiliriz.
anladım. iyi çalışmalar ;)
Savaş, sonsuz yaptırım ister
-Cicero

Çevrimdışı KoKi

Evet beyler ufak bir araştırma sonucunda yine bu firmanın çıkarmış olduğu oyunmuş benim hatırladığım. Mech Commander oyunun adı. Çok keyif aldığımı hatırlıyorum. Umarım yeni çıkacak olanda bir o kadar güzel olur. Duygulandım LAN  :-[ :-[

edit: hatta şu müthiş introyu da şuraya koyayım da nostalji olsun  :D :D

https://www.youtube.com/v/-xADbiXQsYA&fs=1&wmode=transparent
« Son Düzenleme: 28 Şubat 2018, 22:30:51 Gönderen: koki »

Çevrimiçi Furkan 65

:yes: Ne zaman oynuyordun bunu?

Çevrimdışı KoKi

:yes: Ne zaman oynuyordun bunu?

15-16 sene evvel filan

Çevrimiçi Furkan 65

Benimle Yaşıt çıktı  :D

Çevrimiçi RoadWarriror

Hemmen satın alacağım...

Çevrimiçi Furkan 65

Ön sipariş verdin mi?

Çevrimdışı Noman Man

Sevemedim ya,Stellaris gibi olmaz umarım.
Hardcore denemesi mi grup denemesi mi yoksa zenci gücü mü bu fikir nedir açıkla bize :)
Paradoxfan gelişiyor..

Çevrimiçi Furkan 65

Çevrimiçi Furkan 65

Bu arada oyunun kesin çıkış tarihi 24 Nisanmış arkadaşlar.

Çevrimdışı kerem1249

Bu arada oyunun kesin çıkış tarihi 24 Nisanmış arkadaşlar.
Bilgi için teşekkürler olaylara ekledim.

1881~

Çevrimdışı Winchester 34

Politik bir oyun değil.Keşke politik olan bir oyun olsaymış.

Çevrimiçi Furkan 65

Oyun Çıktı!
Oyun şu an Steam'da 61,00 TL