Gönderen Konu: Üretim  (Okunma sayısı 2002 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı EvilCastle

• Azab
  • *
    • Profili Görüntüle
Üretim
« : 09 Mart 2011, 23:10:43 »
Arkadaşlar üretim süresini kısaltmak için ne yapmalıyız.Örneğin Türkiye iken sadece ilk 2 satır yeşil nasıl daha hızlı üretim yapabiliriz ?
Kavga edip birbirini tanımayan tek ırk Türk Milletidir. Bkz; "-Kimsin lan sen + Sen kimsin lan - Kimsin oğlum +Lan sen kimsin

Çevrimdışı Kodazot

• Usta Yazar
  • Paşa
  • *
    • Profili Görüntüle
Ynt: Üretim
« Yanıtla #1 : 09 Mart 2011, 23:23:26 »
İc artırman gerekiyor dosyalarlar oynayarak üretim süresi kısaltılabilir...  :smoking:
Xfire:Kodazot
Steam:Kodazot
Legend Of Kodazot
I come in revenge

Çevrimdışı EvilCastle

• Azab
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 09 Mart 2011, 23:41:15 »
İc artırman gerekiyor dosyalarlar oynayarak üretim süresi kısaltılabilir...  :smoking:

Peki oyun içinde nasıl yapılabilir fabrika vb. kurarak mı ?
Kavga edip birbirini tanımayan tek ırk Türk Milletidir. Bkz; "-Kimsin lan sen + Sen kimsin lan - Kimsin oğlum +Lan sen kimsin

Çevrimdışı Destroyer

• Paşa
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 09 Mart 2011, 23:45:31 »
Evet her fabrika 1 senede 1 tane base ic artirir.Yani türkiye ile 4-5 tane askeri yeşil görmen işgalsiz imkansız...
oyunlarindunyasi.com

Çevrimdışı Kodazot

• Usta Yazar
  • Paşa
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 09 Mart 2011, 23:47:16 »
Evet fabrika kurarak oyun içinden artırabilirsin hile yolu ile konsola event 1013 yazarak +1 ic artar tavsiye etmem 1936 yılından itibaren fabrika kurmaya başlarsan 1943 lerde belli bir sanayi gücün olur.Erzak ticaretini tamamen dışa bağımlı yapıp erzağa harcayacağın sanayi gününü üretim'e harcayabilirsin.Bu çok riskli iştir ama Türkiyenin elinde pek bir şey yok...  :smoking:
Xfire:Kodazot
Steam:Kodazot
Legend Of Kodazot
I come in revenge

Çevrimdışı EvilCastle

• Azab
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 09 Mart 2011, 23:59:59 »
Cevaplarınız için teşekkürler  tbrk*

Çevrimdışı threealls

• Azab
  • *
  • Modern Warfare Mod
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 31 Mart 2011, 20:30:38 »
savaşa hangi yılda gireceğine göre fabrika yapmalısın. 1 fabrika 5 IC, ve yaklaşık bir yılda yapılıyor. Yani 1936 yılında yaptığın bir fabrika kendini 1941 yılında amorti etmiş olacak. Yani savaşa 1943 gibi bir tarihte girmeyi düşünüyorsan 2 sene fabrika yapabilirsin, ama erken gireceksen fabrika yapmanın anlamı yok.

Türkiye ile IC artırman zor. Bu durum da zaten oldukça gerçekçi. Mobil birlik olarak süvari ve yapabilirsen birkaç motorize birlik kullan, gerisi piyade olsun. Üretim yaparken gearing bonusdan da azami ölçüde faydalan, küçük ülkeler için bu çok önemli.
MODERN WARFARE MOD : 2003 - 2030